TNT MUSIC SHOP

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
monte
Kontaktovat uživatele:

Re: TNT MUSIC SHOP

Příspěvek od monte » 10 lis 2009 12:12

Určitě bych si taky vybral, ale chybí informace a stav. Koupím si Lp a nakonec zjistím značka OPUS, tak to nejde. Chce to zapracovat na presentaci zboží.

Pamela
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pamela » 18 črc 2014 01:22

TNT bych se obloukem vyhýbal ! Majitel vesele dlouhá léta prodává padělky a ani okem nemrkne. :D
A že si ne fake CD dávam pozor!
Poměrně nedávná epizoda, kdy jsem si v TNT dával takový pozor na různé "znaky originality" až jsem
přehlíd že CD vypadá jinak než by mělo, naštěstí na druhý den vyměněno za snad "originál" :D
Nechtěl jsem to psát, ale jsem už celkem nasraný na různé vychcánky kteří mě chcou pořád ojebávat fake CDčkama!
Proč??? Vždyť platím pravýma penězma a plnou sumu !
Rozhodně doporučuji být ve střehu při nákupu v této prodejně !!!

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 18 črc 2014 07:26

Kdyby jsi kupoval vinyly, neměl by jsi asi takový problém. :lol:

Sany
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Sany » 18 črc 2014 16:33

Pamela: Tos mě teda překvapil, taky tam občas chodím, o licenčních CD vím, taky tomu odpovídá cena s tím by neměl být problém, ovšem piráty to je jiná a popravdě se mi to nezdá. Prodávat v kameném obchodě piráty to je v dnešní době dosti riskantní, hrozí vysoké pokuty až basa, že by si tohle někdo dovolil v centru města se mi opravdu nezdá, rozepiš to trochu ?! :o

Pamela
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pamela » 19 črc 2014 02:52

Buď rád že nevíš *headbang*

HighEndTom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HighEndTom » 19 říj 2014 18:20

Pamela: Chodím do TNT roky i s kolegou,a zatím maximální spokojenost,Naopak můžu vřele doporučit. poradí dá k poslechu cokoli,po zkušenostech můžu vřele doporučit,kdo to nená daleko zajeďte si tam osobně se presvěďčte se.Jak může někdo srovnávat ebay s tímto kamenným obchodem??? reklamace apod..Já jsem vděčný že máme aspoň dva kamenné obchody v Ostravě kde si můžu vybrat LP,CD a prohodit řeč o muzice s prodavačem.a poslední době ještě více oceňuji nabídku LP,jsem dříve narozen,a dávám přednost kamenným obchodům se sluchátky k poslechu,než počítačovému Eshopu.

zappa2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zappa2 » 09 lis 2014 20:27

Pamela : Já jsem majitel toho obchodu , byl jsem na tento příspěvek upozorněn a nedá mi to , abych nereagoval .
Za poslední řádku let jsem měl na toto téma problém jen s jedním zákazníkem - takže předpokládám , že to musíte být vy . Jednalo se o CD Daniel Landa – Chcíply dobrý víly , které se Vám (samozřejmě že neoprávněně) nezdálo , protože disk neměl barevný potisk .
Jenomže potisk má jen staré vydání (vydavatel EMI / Monitor kat. číslo 660322-2 . vydáno v roce 1995), reedice - nové vydání z roku 2011 (kat.číslo 730677-2 , stejný vydavatel) potisk již nemá a disk je celý bílý jen s nápisem . Na internetových stránkách Daniela Landy jsem našel definitivní potvrzení mých slov – viz http://www.daniel-landa.cz/tvorba/solov ... obry-vily/ , tak se na to podívejte , jsou tam kompletně nafoceny obě verze i s disky . Ten bílý opravdu nevypadá tak pěkně jako ten barevný .
Závěrem bych jen dodal , že v ČR se prodá tak málo CD , že tento trh nezajímá už ani výrobce falzifikátů . A navíc Ostrava je celkem malé město a skoro všichni zákazníci jsou stálá klientela , takže dost těžko bych si mohl dovolit bytˇ jen teoreticky je takhle šidit .

Petanek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek » 10 lis 2014 08:51

Pamela píše:TNT bych se obloukem vyhýbal ! Majitel vesele dlouhá léta prodává padělky a ani okem nemrkne. :D
A že si ne fake CD dávam pozor!
Poměrně nedávná epizoda, kdy jsem si v TNT dával takový pozor na různé "znaky originality" až jsem
přehlíd že CD vypadá jinak než by mělo, naštěstí na druhý den vyměněno za snad "originál" :D
Nechtěl jsem to psát, ale jsem už celkem nasraný na různé vychcánky kteří mě chcou pořád ojebávat fake CDčkama!
Proč??? Vždyť platím pravýma penězma a plnou sumu !
Rozhodně doporučuji být ve střehu při nákupu v této prodejně !!!
Být majitelem, tak tě normálně nechám zažalovat za poškozování dobrého jména (fórum není až tak anonymní, jak si možná myslíš). Je to vážné obvinění a pokud pro něj nemáš důkazy, tak je to opravdu zhovadilost. Pokud je máš, tak je vytáhni na světlo boží *sunglases*

tujatuja
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tujatuja » 10 lis 2014 19:52

zappa2 píše:Pamela : Já jsem majitel toho obchodu , byl jsem na tento příspěvek upozorněn a nedá mi to , abych nereagoval .
Za poslední řádku let jsem měl na toto téma problém jen s jedním zákazníkem - takže předpokládám , že to musíte být vy . Jednalo se o CD Daniel Landa – Chcíply dobrý víly , které se Vám (samozřejmě že neoprávněně) nezdálo , protože disk neměl barevný potisk .
Jenomže potisk má jen staré vydání (vydavatel EMI / Monitor kat. číslo 660322-2 . vydáno v roce 1995), reedice - nové vydání z roku 2011 (kat.číslo 730677-2 , stejný vydavatel) potisk již nemá a disk je celý bílý jen s nápisem . Na internetových stránkách Daniela Landy jsem našel definitivní potvrzení mých slov – viz http://www.daniel-landa.cz/tvorba/solov ... obry-vily/ , tak se na to podívejte , jsou tam kompletně nafoceny obě verze i s disky . Ten bílý opravdu nevypadá tak pěkně jako ten barevný .
Závěrem bych jen dodal , že v ČR se prodá tak málo CD , že tento trh nezajímá už ani výrobce falzifikátů . A navíc Ostrava je celkem malé město a skoro všichni zákazníci jsou stálá klientela , takže dost těžko bych si mohl dovolit bytˇ jen teoreticky je takhle šidit .
U prodejce, který se k nadnesenému problému postaví takto zodpovědně, bych se nikdy nebál nakupovat! *thumbs up*

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 10 lis 2014 20:59

poplivat někoho je tak snadné .....

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD » 10 lis 2014 22:22

Také jsem čekal, že Pamela bude reagovat :? O někom napsat "Majitel vesele dlouhá léta prodává padělky a ani okem nemrkne" a pak dělat mrtvého brouka :x . Že by třeba alespoň písnul, jestli se ta "kauza" kolem alba D.Landy opravdu týkala jeho osoby, či jaké další padělky má na mysli. Z pomluv se člověk těžko vyhrabává a vzpamatovává.

Pamela
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pamela » 12 lis 2014 13:47

Nějak mi to tady uniklo :D
Musím se teda přiznat že historka s výměnou CD není moje, říkal mi o tom mezi řeči kolega.
Nevím kdy se odehrála a ani nevím jestli šlo o Landu. Všechny "historky" mám pouze z doslechu
neb v TNT nenakupuji.
Nicméně kolega má z dřívějška poměrně slušnou zbírku tzv. "bulharů" které si (tenkrát nevědomky) pořídil v TNT, ke cti prodejce je
třeba podotknout že je aspoň nabízel jako bazar.
Jiný kolega si zase donesl domů nové CD za plnou cenu a na každé druhé stránce bookletu bylo razítko nějaké půjčovny ...
Nebudu tady zmiňovat co vše špatného jsem se o TNT od svých známých doslechl, jen jsem upozornil že je třeba
při nákupu být ve střehu.
Pokud je v současnosti vše v pořádku a v TNT lze koupit pouze nové, legální a originální CD je vše jak má být a
prodejci se omlouvám.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend » 12 lis 2014 14:54

Njn co čekat od ženské jedna paní povídala. Pamelo Pamelo.

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD » 12 lis 2014 15:00

Zásadně agentuře JPP nedůvěřuji, ale na druhou stranu . . . vysvětlení a následná omluva ;) *thumbs up*
PS: Mě se jednou podařilo v bazaru koupit "indiána" :? :lol:

Pamela
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pamela » 12 lis 2014 15:29

Nejde o JPP, že má několik známých doma hromadu bulharských ( i jiných) padělků je fakt.
Když mi někdo něco sdělil, samozřejmě jsem viděl i předmět doličný.
Nechci se už k tomu vracet a už vůbec nemám v plánu někomu něco dokazovat.
Asi jsem se o tom vůbec neměl zmiňovat.
Abych to ale definitivně ukončil, tak se ještě jednou prodejci omlouvám.

Odpovědět