TNT MUSIC SHOP

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
fox
Kontaktovat uživatele:

TNT MUSIC SHOP

Příspěvek od fox » 16 říj 2008 23:21

Mohu doporučit prodejnu hudebních nosičů v Ostravě na Kuřím rynku. Je tam perfektní výběr japonských mini lp cd a slušný výběr nových LP. Kamarád z Prahy byl unešen jejích nabídkou./lepší, než v Praze na Václaváku/. Prodávají i přez internet. Ceny japan mini lp je někdy výhodnější než na eBay.

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Re: TNT MUSIC SHOP

Příspěvek od Rowing » 16 říj 2008 23:23

Dej link na ten prodej přes internet. :idea:

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 16 říj 2008 23:29

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska » 17 říj 2008 06:53

Perfektní stránky, perfektní výběr.

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky » 17 říj 2008 10:46

Pák kousků LP už od nich mám a kvalita vcelku slušná, hratelná. *thumbs up*

petrL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrL » 17 říj 2008 11:52

Co to je "mini lp cd"? Doufam, ze na jejich prehravani neni potreba zase dalsi elektricka krabice.

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih » 17 říj 2008 12:14

To je jen balení.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy » 17 říj 2008 12:20

Ty jo,to jsou palby za ty mini's.To by mne zajimalo co je tam levnejsi nez na ebay.Taky je problem ze tam nepisou co to je za vydani,jestli to je prvni,druhy nebo treti vydani.Ty prvni edice jsou nejvice sberatelcky,kvalitnejsi obaly.Trochu mi to pripomina vinyly,ty uplne nejstarsi mely silny,tvrdy papir,cim novejsi tim tenci a osizenejsi obal.Je to evidentni hlavne u vydani Uriah heep,Deep Purple,King crimson,Rainbow,Queen,Janis Joplin atd.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy » 17 říj 2008 12:31

Tady je je videt rozdil u prvni edice a u druhe edice.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 17 říj 2008 13:32

To ale srovnávaš dvě rozdílné cenové kategorie. To první cd bych cenil tak na 35 USD a to druhé provedení na 70, stím navlíkacím OBI možná na 100 a více. Ale můžu se samozřejmě mýlit.
Před týdnem jsem kupoval stejné mini cd / stejné číslo vydání/jako na eBay. U TNT stálo 700 Kč a na eBay 65 USD.
Mezi sběrateli nejvíce záleží na výdání a na OBI/ to je ten papírový pásek-nikdy nevyhazovat!!!/, které má někdy několikanásobně vyšší cenu, než CD nebo LP.
Nedávno jse vyděl dražit 6 ks OBI od Jethro Tull za 300 USD.

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky » 17 říj 2008 13:40

Pokud mě mojě paměť nezrazuje, podobných disků jsem viděl v Praze v Krakovské. Byly to ale CD, na obrázku vpravo: Obrázek

fox
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fox » 17 říj 2008 16:11

Chtěl jsem jenom upozornit, že na severní Moravě máme taky slušné prodejny a nemusíme hledad jenom v Praze nebo na eBay. Navíc pro některé z nás nebude problem prodejnu navštívit a zboží si vybrat, popřípadě poslechnout, nebo prohlédnout.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy » 17 říj 2008 18:41

Stejna prodejni cena v Japonsku 2520 yenu.No a vidis prave jsem takoveto s navlikacim OBI(prvni vydani) prodal za 600kc!Proste prvni vydani je kvalitneji udelanio nez druhe vydani na coz jsem poukazal prave temi fotkami.
Na Ebayi je to jinak, tam zalezi kolik prodejcu prodava to stejne zbozi,pokud je rozprodano cena stoupa.Tady v Cechach to tolik lidi nekupuje tak pokud maji zasobu tak ten titul stale jeste maji a na Ebay je uz rozprodan ,tak se to muze ve vyjimecnych pripadech stat pouze z tohoto duvodu a ne proto ze v Cechach jsou solidenjsi prodejci.Samozrejme na Ebayi to nekteri zkousi prodavat za vyssi cenu i kdyz to ostatni prodejci maji levnejsi a nekdy se jim to podari uz diky treba jejich skore feebacku nebo protoze to kupujes od sveho staleho oblibeneho prodejce.
Co se tyce Krakovske majitel ode mne koupil kolem 50 mini's za velmi nizkou cenu(300) a pak to prodava za 1 1/2 tolik.No je to kseft.

PavelN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PavelN » 21 říj 2008 13:40

Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem. Jejich dodací lhůty na dobírku a také jaká je "pravost" japonských CD, které nabízejí na svých webovkách. Ve vedlejším vláknu se hovoří o ruských napodobeninách japonců. Už jsem jednou naletěl při koupi CD na Vltavě, kdy mi přišlo CD z Českého Těšína splakal jsem nad výdělkem. Vypadalo jako originál, ale v porovnání s jiným originálním vydáním tohoto CD má dosti bídný zvuk (nejedná se o remaster ani jinou edici). Známý tvrdí na základě zkušenosti jiného známého, že to je práce Poláků. Ostrava mi na to tak trochu zeměpisně ukazuje.
Nerad bych opět naletěl :cry:

Filip Kolinsky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip Kolinsky » 21 říj 2008 13:56

PavelN píše:Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem. Jejich dodací lhůty na dobírku a také jaká je "pravost" japonských CD, které nabízejí na svých webovkách. Ve vedlejším vláknu se hovoří o ruských napodobeninách japonců. Už jsem jednou naletěl při koupi CD na Vltavě, kdy mi přišlo CD z Českého Těšína splakal jsem nad výdělkem. Vypadalo jako originál, ale v porovnání s jiným originálním vydáním tohoto CD má dosti bídný zvuk (nejedná se o remaster ani jinou edici). Známý tvrdí na základě zkušenosti jiného známého, že to je práce Poláků. Ostrava mi na to tak trochu zeměpisně ukazuje.
Nerad bych opět naletěl :cry:
2x, nebo 3x jsem z TNT nakupoval, ale jen vinyl. S novými problém nebyl, s bazarovými jsem také vcelku spokojen. Dodací lhůta poměrně rychlá, cca. týden.

Odpovědět