VMAudio / Praha / Horní Počernice

Vaše zkušenosti s nákupem u jednotlivých prodejců u nás i v zahraničí.
Odpovědět
bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Re: VMAudio / Praha / Horní Počernice

Příspěvek od bubuxin » 05 zář 2012 19:01

Záujemci ktorí by si chceli vypočuť VMA-II na Slovensku majú možnosť.
U mňa, na zostave ESI Juli@, BB DAC od TT, externé hodiny rovnakého autora a DPA 222 s rýchlymi tranzistormi a úpravou od opampa. Termín si môžete dohodnúť cez SS, mailom (mám v profile), alebo telefonicky (0907694248).
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 06 zář 2012 21:52

Tento týden opět zadávám truhlářovi výrobu ozvučnic - je možné objednat cokoliv ze sortimentu VMA-I 3p, centr, VMA-II 3p, 2p, centr.

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 14 zář 2012 14:43

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
VMA-I MK II bubingo aktuálně se slevou 10 %.

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 26 říj 2012 09:36

Příští týden budu zadávat další výrobu truhlářovi. Je možné objednat cokoliv z VMA-I 3p, VMA-I centr, VMA-II 3p, VMA-II 2p, VMA-II centr.

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 21 dub 2013 21:46

Dovoluji si vám představit nové reprosoustavy VMA-I SL.
Více informací a fotek zde.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 13 kvě 2013 13:30

Skladem jsou nyní hotové reprosoustavy VMA-I SL v dýze americký ořech a stavebnice s ozvučnicemi v dýze wenge. Během 14ti dní budou ozvučnice wenge osazeny do hotových reprosoustav. Takže pokud chcete stavebnici, tak neváhejte.
Další jiné dýhy je možné objednat do konce května, v červnu se budou vyrábět a k odběru tedy budou připraveny první týden v červenci.

Skladem jsou nyní ozvučnice pro VMA-II 3p v dýze jasan fládr. Zatím nejsou osazené, ale během týdne mohou být připravené repro k odběru a vypadají stejně jako tyto (bez podstavce):
Obrázek Obrázek

Dále jsou skladem hotové reprosoustavy VMA-II 3p v dýze americký ořech za akční cenu 20 000 Kč. Na jedné skříni je několik malých stop používání, kterých si nikdo nikdy nevšiml, i když tam jsou.
Obrázek Obrázek Obrázek

Aktuálně mám skladem jediný pár střeďáků do VMA-II, takže můžu nabídnou pouze jedny z výše uvedených reprosoustav. Další střeďáci dorazí až za měsíc a výroba nových ozvučnic proběhne v červenci.

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 25 kvě 2013 20:41

VMA-II 3p v dýze jasan fládr jsou prodané.

Podařilo se mi vyšťourat ještě jeden pár střeďáků, takže nabídka VMA-II 3p v dýze americký ořech je stále platná.

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 15 čer 2013 22:01

Zadávám výrobu další várky ozvučnic VMA-I SL truhlářovi - předchozí je prodaná. Takže jestli někdo o repro uvažujete, dejte mi prosím tento týden vědět.

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 25 čer 2013 09:30

Do rodiny VMA-I dnes přibyla centrální reprosoustava domácího kina. Vzhledem k tomu, že je to nejdůležitější kanál Dolby Digital, byla mu věnována patřičná pozornost a navrhl jsem proto dospělou třípásmovou konstrukci. Místo bassreflexu jsem s výhodou použil pasivní zářič laděný hmotností, díky kterému je reprosoustava méně náročná na umístění. Podání je sladěno tak, aby v rodině VMA-I fungoval plynulý přechod jednoho kanálu do druhého beze změny zvukových vlastností. Že se nejedná o žádného drobečka lze poznat už z hmotnosti 41 kg.
Instalovaný RMS výkon zesilovačů: 1 730 W, instalovaný dovolený příkon reprosoustav 1 125 W a hmotnost 214 kg. Přední reprosoustavy VMA-I SL, zadní reprosoustavy VMA-II 3p plus subíček k tomu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
PS: TV mám seřízenou dobře, ale fotil jsem večer, rakže elektronika fotoaparátu korigovala prostředí, ne obraz. Musel bych aplikovat dvojí prostorově závislou, barevnou a histogramovou korekci.

check
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od check » 21 črc 2013 18:41

Zase na mě bedny jednou vyloudily úsměv :). Předně se podařil základ v tom, co jsem chtěl, a to třípásmový zvuk z malé bedny. Nové trojky srovnání s VMA-II nesnesou, trojky jsou totiž podstatně lepší ve všech ohledech.
Trojky mají hlubší a pevnější basy, podstatně detailnější čistější středy, o dost hladší detailnější výšky, lepší prostor i lokalizaci ... prostě všechno.

Postavil jsem je vedle VMA-I SL, kde má porovnání větší smysl. Proti SL mají trojky detailnější výšky, možná i díky tomu o fous lepší prostor a lokalizaci. Na středech upřednostňuji SL s prokreslenějším hlasem. Ony jsou trojky na středech hladší a příjemnější, ale chybí tam některé mikrodetaily na trubkách například. Na basech vedou také SL, to je holt jejich objemem bedny a plochou basáku. Ovšem trojky na basech zahrají neuvěřitelně, výchylka přes cenťák není problém a přitom basy pořád drží pohromadě, jsou pěkně rozlišené a kopou. Tedy bas je velmi blízko SLkám, podstatně kvalinější než u dvojek.

Jedno nevýhodu, o které jsem věděl od začátku, trojky mají a to velkou žravost. Dostal jsem se na čtvrtou hodinu odpolední na preampu při Beethovenovi od Kodamy. Budu ještě tu jejich nenažranost testovat, snad bude 200W zesilovač stačit. Do menší místnosti určitě.

Obrázek Obrázek Obrázek

Thread o VMA-III

Leny635
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leny635 » 21 črc 2013 20:06

No a ještě vhodný subwoofer a není co řešit :)

Leny635
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leny635 » 22 črc 2013 17:05

Jo, já o tomto subwooferu vím, je impozantní :shock: ale, zdá se mi kapánek nepřiměřený k těmto regálovkám. :D

PavelN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PavelN » 22 črc 2013 20:35

Nový model SL je uzavřená ozvučnice a postranní reproduktor je pasivní membrána místo basreflexu?

Na kolik vyjde pár těchto repro?

Jinak vypadají moc pěkně *thumbs up*

Miero

Příspěvek od Miero » 23 črc 2013 14:00

Kopu informacii ma Check schovanu na strankach v diskusnom fore, napr.:

cennik: http://vmaudio.cz/punbb/viewtopic.php?id=42
mensi subwoofer: http://vmaudio.cz/punbb/viewtopic.php?pid=2282#p2282

Odpovědět