DIMD PP10 elektronkový zesilovač

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
sekal

Re: DIMD PP10 elektronkový zesilovač

Příspěvek od sekal » 11 čer 2017 19:11

BVa píše:Namiesto odkazu na pdf mikrofónu sem dajte pdf nejakého merania širokopásma, ktoré ukáže napr. to skreslenie do 1% cez celé pásmo, prípadne vyrovnaný kmitočtový rozsah (napr. +-3dB od 35Hz -20kHz..).
Měření kmit. charakteristiky nějakého širokopásma - např. Fostex FE206 back loaded horn je zde (zdroj: http://diyaudioprojects.com/Speakers/Fo ... -Speakers/).

Analogservis
Kontaktovat uživatele:

Re: DIMD PP10 elektronkový zesilovač

Příspěvek od Analogservis » 11 čer 2017 22:39

Mimochodem pán Bunta a říkal jsem snad že poslouchám jen širokopásmo? Samozřejmě že mám dvojpásmo 15 palec + širokopásmo od 150Hz kde je to pro ně ideální.
Rozdíl mezi více pásmovou pasivní reprosoustavou s pasivní výhybkou a mnou zvolenou cestou je markantní. Mě prostě zajímá cesta kde je aktivní výhybka pro basový spodek s 10-15palcovým basem (například) a zbytek pásma hraje řekněme od 150-250Hz jediný reproduktor. A tím může být Elektrostat, Širokopásmový reproduktor, AMT, Manger je hodně zajímavý atd. atd. možností je kupa. Takže asi tak a nepoučujte mě co je dvojpásmovka.

Aha najednou výstavy důležité nejsou.

Dělat si nový účet a prolézat forum nemám čas. Měl by jste to mít na svém webu když se měřením tolik oháníte. Jak dopadla jedna značka ve stereophile je hezké ale já bych viděl raději měření samotných reproduktorů v ´´mrtvé komoře´´ a reprosoustav za stejných podmínek a stejnou metodou. A vzhledem k tomu že tedy více věrohodných dostupných měření nemáme nemůžeme paušalizovat a tak tu zbytečně žvatláme..... Až budeme mít dostupná měření můžeme tuto diskusi znovu otevřít.

Přeji hezký večer a ne jen vyrovnanou charakteristiku :)

Odpovědět