RDacoustic

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
vojtech
Kontaktovat uživatele:

Re: RDacoustic

Příspěvek od vojtech » 07 črc 2016 13:01

Na začátek říkám: "Bedny jsem neslyšel, ale z místních hifiserů je mi blivno."
U beden je mi docela jedno, jak vypadají, zajímá mě zvuk, a tyhle nejsou nehezké. Cena si myslím je OK. Někdo dá, někdo nedá. Neslyšel jsem, že by nám tu držely kudlu pod krkem, a pokud nekoupíme tak šmik. Konektory z boku...no chvíli mi to trvalo, ale svůj smysl to má. A nakonec proč ne? Když můžeme čumět zesilovačům až do "zadku", proč nemůžou být vidět konektory... A pokud frajeři valí myšlenkou "co nejmíň kabelu" tak tleskám. Rozhodně lepší, než když mi jiní hifiblbečci doporučují kabely v ceně levného auta a vysvětlují mi, jak jejich směšná tkanička z omalovánek s bídným průřezem bude skvěle hrát. Borci jasně řekli, že uvnitř je 2x6mm2 a tím je dané, co k tomu potáhnu. Ačkoliv nejsem úplně fanda tohoto stylu monitorů, líbí se mi, že jdou hezky nakombinovat barvy, tam už bych si i já vybral. Je to pěkná práce. Mám určitou představu z jiných hornů, jak by to mohlo valit :) Jen tak dál RD

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 07 črc 2016 15:50

vojtech píše:Bedny jsem neslyšel
vojtech píše:Cena si myslím je OK
Podle čeho to hodnotíš? Není snad měřítkem úměrnosti ceny hifi komponent jejich zvuk? Já mám za to, že je.
Prospero píše:Nekolik neomylných teoretiku tady na fóru ví naprosto jiste jak který komponent hraje..... To vse pouze od klávesnice svých PC, v lepsím prípade podle grafických merení stazených nekde z netu.
A jiní neomylní teoretici zase přesně vědí, co kdo slyšel nebo neslyšel...

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 07 črc 2016 19:35

vojtech...pokud k tomu potáhneš 2x6mm2, tak to bude v pohodě. Minimálně verze s Voxativem AC - 1.6 (Complex impedance [Z] 16,0 Ohm ) si bude chrochtat :lol:

vojtech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vojtech » 07 črc 2016 19:55

Samozrejme ze ano Pitrsi. Ja to myslel vzhledem k tomu, ze bedna je to hezka a velika. Pekne udelana, to taky neco stoji. Material, prace, navrh, cas... vzhledem k tomu je to ok. Tak jsem to myslel pri predpokladu ze to aspon nejak hraje, coz asi hraje.

Leben
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leben » 09 črc 2016 18:51

Leben píše:
PítrsPraha píše:leben:
Dojem, ze cena hifo komponent je primo umerna zvuku, je mylny. Zvlast v pripade tehle repro.
Ja len,ze vyhodid za bednu 10000,- eur a aby este ani nehrala...byt krotkejsi v cene,casom by si kupcov nasli,no takymto zdrazovanim,neviem,neviem...
Dodatocne sa chcem ospravedlnit,ze som sa vmiesal do cenovej.politiky RDacoustic. Ked som videl ceny iných sustav s Voxativom,tak uz mi je vsetko jasnejsie. :oops:
*offtopic*

pompo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pompo » 13 črc 2016 20:47

vojtech píše:Na začátek říkám: "Bedny jsem neslyšel, ale z místních hifiserů je mi blivno."
U beden je mi docela jedno, jak vypadají, zajímá mě zvuk, a tyhle nejsou nehezké. Cena si myslím je OK. Někdo dá, někdo nedá. Neslyšel jsem, že by nám tu držely kudlu pod krkem, a pokud nekoupíme tak šmik. Konektory z boku...no chvíli mi to trvalo, ale svůj smysl to má. A nakonec proč ne? Když můžeme čumět zesilovačům až do "zadku", proč nemůžou být vidět konektory... A pokud frajeři valí myšlenkou "co nejmíň kabelu" tak tleskám. Rozhodně lepší, než když mi jiní hifiblbečci doporučují kabely v ceně levného auta a vysvětlují mi, jak jejich směšná tkanička z omalovánek s bídným průřezem bude skvěle hrát. Borci jasně řekli, že uvnitř je 2x6mm2 a tím je dané, co k tomu potáhnu. Ačkoliv nejsem úplně fanda tohoto stylu monitorů, líbí se mi, že jdou hezky nakombinovat barvy, tam už bych si i já vybral. Je to pěkná práce. Mám určitou představu z jiných hornů, jak by to mohlo valit :) Jen tak dál RD
*palec* z místních hifiserů je tu už blivno kdekomu ,zbytečné řešit ,první vyklidili pole technici ,následováni skutečnými hifíky srdcaři ,pak přijdou na řadu normální slušní členové a fórum bude celé jejich.

RDacoustic
Kontaktovat uživatele:

RDacoustic

Příspěvek od RDacoustic » 10 říj 2016 11:23

Zveme Vás do našeho showroomu v Rožnově p.R. K poslechu nabízíme měniče značek Lowther, Voxativ, Fostex, Sonido.

Obrázek

Obrázek

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 10 říj 2016 12:51

Zrovna se na foru řeší těžké akustické závěsy. Možná by stálo za úvahu.
akustika/akusticke-zavesy-do-oken-t16333.html

RDacoustic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDacoustic » 20 led 2017 15:29

Obrázek

Obrázek

Obrázek

bartoli
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bartoli » 30 led 2017 13:37

bh69 píše:Par menicu stoji asi 8 tisic, deska s korekcnimi obvody (pokud je pouzita) neco pres 4 tisice, k tomu nejaky konektory, takze cena za soucastky a material bude celkem cca 15 tisic ...
No jo no ale nezapominej na to ze dostanes zvuk 50-60 tych let!
Mnoho hifistu se pri poslechu techto menicu vraci do detstvi a mladi. *palec*

RDacoustic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDacoustic » 23 úno 2017 09:00

28.2.2017 vyjde v časopise Stereo-Video test reproduktorových soustav Euphoria.
https://www.facebook.com/stereovideoCZ/?fref=ts

Osobně mě mrzí úroveň některých přispěvatelů, kteří Evolution ani Euphorii nikdy neviděli a neslyšeli a mají obrovskou potřebu se zde vyjadřovat "jak to hraje".

Bartoli: širokopásmo je momentálně hitem v německu, švýcarsku, celé skandinávii, japonsku atd... Kvalitativně je to zcela něco jiného než měla Vaše babička. Možná podobně jak by jste si před 20 lety myslel, že gramofony patří historii, přece jenom se vrátily. Doufám, že se za námi stavíte na Pražské výstavě Audio-Video show, naše skromná expozice bude v pokoji 480.
http://www.audio-video-show.cz/

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 23 úno 2017 11:24

Texty PR článků bere málokdo soudný vážně.

Proč se jako čert kříže bojíte prezentovat sadu běžných měření svých špičkových reprosoustav? Nejeden by díky tomu mohl mít vcelku logický dojem, že opravdu není o co stát.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 23 úno 2017 12:15

RDacoustic: Širokopásma jsou hitem v Německu, Japonsku, Švýcarsku a třeba i na Pobřeží slonoviny akorát tak mezi tím jedním promile širokopásmistů.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 04 dub 2017 13:49

Jak elfton tak RD, ale i VMa, Rihovi, NA atd. fandim. Neboji se do toho jit svou cestou a jinym pohledem, zlepsovat.
..A spojit s zim zivobyti..to asi vubec neni legrace a chce to poradny koule
Respekt *klanimse* *palec*

Odpovědět