Studio Luxusní elektronika

Naše útulné studio o rozloze více jako 200m2 naleznete v klidné části města Zlín, jen několik málo minut od centra. Vlastní parkování, bezbariérový přístup a úsměv na tváři je pro nás samozřejmostí. Po předchozí domluvě tu pro vás bude připraveno několik variant k poslechu včetně dobré kávy nebo čaje.

Značky: Acoustic Energy, Acoustique Quality, Advance Acoustic, Arcam, Astell&Kern, Atoll Electronique, Audeze, Audio Pro, Audio-Technica, Audiolab, Audionet, Audioquest, Bang & Olufsen, Beyerdynamic, Bluesound, Bose, Bowers & Wilkins, Cambridge Audio, Canton, Cardas, Chord, DALI, Denon, Dynaudio, Dynavoice, EAT, ELAC, Electrocompaniet, Elipson, EMM Labs, Emotiva, FiiO, Focal, Fyne Audio, GigaWatt, Goldring, HANA, Harman Kardon, HECO, Hifiman, iFi Audio, Indiana Line, IsoTek, Jamo, JBL, KEF, Klipsch, Lenco, LUMIN, MAG-LEV Audio, Marantz, McIntosh, Meze Audio, MoFi Electronics, Monitor Audio, Musical Fidelity, NAD, Nagaoka, Naim Audio, Norstone, Oehlbach, Onkyo, Pioneer, Primare, Pro-Ject, Q Acoustics, Quadral, Reavon, REL Acoustics, Reloop HiFi, Ruark Audio, Sennheiser, Shanling, Sonos, Sonus Faber, Sony, Spectral, STAX, Supra Cables, SVS, T+A, TANNOY, Technics, Thorens, Wavemaster, Wharfedale, Wilson Audio, Wireworld Cable, Yamaha, Zappiti, Zidoo

V našem studiu žádné značce nenadržujeme ani nekřivdíme. Snažíme se držet trendů a hledat neustále nové a nové výrobky, které by mohly zaujmout široké okolí. Vždy je možné slyšet vícero variant napříč několika cenovými kategoriemi. U nás nebudete mít pocit, že je vám něco podsouváno. Jsme tu od toho, abychom vás naučili hudbu lépe prožívat, pochopit, rozhodnutí nákupu už je pak zcela na vás. Pokud jde o naprosté nováčky ve světě Hi-Fi, ani ti se nemusí bát u nás nakoupit. Zapojení, zprovoznění a používání různých aplikací rádi předvedeme na místě. A nebojíme se ani instalací u vás doma. A pokud byste si občas nevěděli rady, pořád se můžete obrátit na naši telefonickou infolinku, kde vám rádi poradíme.

Luxusní Elektronika

  • Témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek