bazar-cd.cz Praha

Kamenné obchody, bazary s CD a LP, e-shopy, prodejci
Odpovědět
ron

bazar-cd.cz Praha

Příspěvek od ron »

Obchodík u Vodičkovej. Zameraný najmä na CD, veľký výber Japan titulov. Vinylov pomenej, ale tiež sa nejaké nájdu.

Kontakt:
Školská 36, Praha 1 :arrow: mapa
tel. 222 240 914; bazar@bazar-cd.cz

Otváracia doba
Po - Pá 09,00-19,00; So 10,00-14,00

e-shop: http://www.bazar-cd.cz/eshop/

Obrázek Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: bazar-cd.cz Praha

Příspěvek od drfish »

Včera jsem navštívil tenhle bazar. Je fakt, že je zaměřený dost na obrátkové tituly (byznys je byznys), takže není problém sehnat ty dost žádané desky. Do hloubky ten sortiment zas ale moc nejde, takže celé diskografie nehledejte. Známé interprety bez problémů nakoupíte a méně známé věci tam až na vyjímky moc nejsou. Přesto jsem to sportovně proběhl a odnesl si 10 CD. Spokojenost maximální, ceny obvykle do 200 Kč.

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: bazar-cd.cz Praha

Příspěvek od drfish »

Eshop tohoto obchodu jsem využil už několikrát a přišlo to všechno, dobře zabalené a nepoškozené. Velice rychle vyřízeno, do dvou dnů doma, nad 2000 Kč sleva 10%. Dobré nakupování, radosti bylo habakuk. ;)

Uživatelský avatar
Veronika
Příspěvky: 63
Registrován: 30 čer 2014 19:54
Kontaktovat uživatele:

Re: bazar-cd.cz Praha

Příspěvek od Veronika »

Byla jsem v tomto obchodu pro vinyly. Výběr více než dobrý, jak již napsal "drfish", do hloubky sortiment moc nejde, ale to nevadí, ale z rychlo-obrátkových desek tam mají výběr dost velký.
Jako bonus jsem krabici za "19Kč" objevila skvělou rock´n´roll desku :)

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: bazar-cd.cz Praha

Příspěvek od drfish »

No, myslím, že doby, kdy existovaly obchody, kde se dala koupit celá diskografie jednotlivých kapel, ty už se asi opravdu nikdy nevrátí. Byl jsem kdysi v Paříži ve Virgin a měli to i včetně CD singlů ;) Teď už můžeme být rádi, že mají aspoň něco. Ještě toho v tomto bazaru je na prohrabávání dost, dvě hodinky se tam dají v klidu strávit. :mrgreen:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host