Japan LP Vinyl Shop Praha

Kamenné obchody, bazary s CD a LP, e-shopy, prodejci
ron

Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od ron »

Nový LP shop s japonskými vinylmi v pasáži Černá Růže.

"Jak název napovídá budou se tam prodávat desky dovezené z Japonska plus nějaké to CD :) Ceny nebudou asi nejnižší ale zas kvalita, servis a možnost si LP poslechnout. Tak uvidíme.."

Kontakt:
Na Příkopě 12, 110 00 Praha 1 (Pasáž Černá Růže, Malá Dvorana - 1. patro) :arrow: mapa
tel: +420 733 42 29 29; japanlpshop@seznam.cz

Otváracia doba
uvidíme v polovici septembra..

e-shop: http://www.japanlpshop.cz/

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od lidumil »

Včera při toulkách Prahou jsem zabrousil i do pasáže Černá růže. Obchod s omluvou otevírají až zítra, vinylů již v regálech mnoho, ve srovnání s Bontonlandem asi dvojnásobek, tak uvidíme. Teď jaký bude sortiment a ceny.

novtom
Příspěvky: 187
Registrován: 15 dub 2012 21:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od novtom »

Dnes otevřeli, takže jsem cestou z práce zavítal. Malý příjemný krámek, obsluha bezva, 90% rockových vinylů. Obavu jsem měl z cen, nakonec celkem příznivé, od 350 Kč. Dle stavu byly nejcastější čeny kolem 600-800 Kč. Já si koupil LZ II za 650, nějaký pán DSOTM za 850 Kč. Lepší než na aukru, tady vidím, co kupuji a hlavně ten japonský zvuk je super.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od lidumil »

Tak to jsou super ceny. A jsou s OBI, nebo bez nich? Tam je totiž velký cenový rozdíl. LZ I se dá na Ebayi z Japonska pořídit i za 10$ + poštovné, Genesis jakbysmet, ale s OBI a plakátem LZ I-II po 60-70$.

Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 348
Registrován: 19 úno 2010 23:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od Davidus »

Taky jsem zavítal do tohoto nového obchůdku. Překvapením pro mě bylo vidět za pultem známou tvář. Nevím jak se ten pán jmenuje, ale znám ho z bazaru z Újezda a posléze z Krakovské (možná ho znáte - menší, holohlavý s naušnicí v uchu), takže jsem už měl představu, co můžu čekat. Výběr slušný, ceny přiměřené. Rozhodně to nebyla moje poslední návštěva.

Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 2228
Registrován: 07 črc 2008 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od fox »

novtom píše:Dnes otevřeli, takže jsem cestou z práce zavítal. Malý příjemný krámek, obsluha bezva, 90% rockových vinylů. Obavu jsem měl z cen, nakonec celkem příznivé, od 350 Kč. Dle stavu byly nejcastější čeny kolem 600-800 Kč. Já si koupil LZ II za 650, nějaký pán DSOTM za 850 Kč. Lepší než na aukru, tady vidím, co kupuji a hlavně ten japonský zvuk je super.
600 - 800 Kč za japonský vinyl je dost. Kde jsou ty doby, kdy byl dolar za šestnáct a neplatilo se clo a DPH.
Před třemi roky stál jap. vinyl na Školské kolem 500 Kč.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od lidumil »

fox píše:600 - 800 Kč za japonský vinyl je dost. Kde jsou ty doby, kdy byl dolar za šestnáct a neplatilo se clo a DPH. Před třemi roky stál jap. vinyl na Školské kolem 500 Kč.

Jde o titul a jak jsem psal výše - s OBI je to vždy cenově jinde. I když jsem koupil Lennona, Eurythmics, Roxy Music, Kansas, Boston a jiné s OBI po 8 $ + poštovné. Ale třeba Jethro Tull "TAAB" japan s OBI se prodalo za 112 $, Uriah Heep se prodávají od 50 do 80, Led Zeppelin I s OBI a plakátem třeba i za 120.

Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 2228
Registrován: 07 črc 2008 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od fox »

Mám doma asi dvě stě "Japoncú". Většinou hraji pěkně. Ale není nad první vydání anglických LP. Pokud se k ním dostaneš, dáš za ně podstatně více. Nedávno se dražil LZ I za šest set liber. A to byla aukce teprve v polovině. Zapomněl jsem ji sledovat a tak nevím za kolik se nakonec deska prodala. To je samozřejmě extrém.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od lidumil »

První press Pink Floyd "WYWH" nerozbalený v černé folii se vydražil za něco přes 1200 liber. To ty "japonci" vyjdou mnohem líp. Asi nikdy jsem první GB press neslyšel, mám několik prvních USA presů nebo USA promo a "japonec" hraje prakticky stejně.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od lidumil »

Tak jsem včera rovněž obchod navštívil, ceny přiměřené, občas i velmi pěkné, sortiment dobrý, i něco jsem zakoupil *2thumbsup*
Obrázek

Sadamek
Příspěvky: 7
Registrován: 30 zář 2011 07:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od Sadamek »

Pán se jmenuje Pavel Zuman a skutečně prodával dole na Újezdě, v bazaru CD. Došlo k určitému zvratu, investoval veškeré peníze, které má a otevřel tento obchod s japanpressem. O muzice (jazzu, a nejen o něm..) ví vše, je sám muzikant, bubeník. Jezdí osobně do Tokia a vybírá dle svého vkusu...Obchod, myslím velmi v pořádku. Doporučuju navštívit... A když ne, potkáte ho na koncertech v Praze *bravo*

marasten
Příspěvky: 223
Registrován: 20 pro 2009 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od marasten »

Tak jsem tento povedený obchůdek navštívil, s obsluhou se pobavil a nějaké ty informace se dozvěděl.
Výběr velký, vše v ochranných obalech *thumbs up*
Samozřejmě jsem i nějaké to LP nakoupil. Celkem vzato, velká spokojenost a můžu doporučit návštěvu.
Já se tam za čas zase podívám.
*2thumbsup*

Uživatelský avatar
Patmann
Příspěvky: 619
Registrován: 17 dub 2008 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od Patmann »

Včera jsem tam koupil dva vinyly: Beatles-Revolver a Pink Floyd-The Dark Side Of The Moon, obě v perfektním stavu a s opravdu skvělým zvukem, pan byl velmi příjemný a ochotný, určitě zase zajdu *thumbs up*

Zdeny
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od Zdeny »

Obchod jsem navštívil o své dovolené letos v srpnu. Šel jsem tam s cílem koupit si nějaké LP, chtěl jsem PF-WYWH, TDSOM, nějaké Led Zeppelin.
Bohužel, nekoupil jsem nic. Pán mi vnucoval originální vydání PF WYWH za krásných 500Kč, o jehož kvalitě tvrdil, že je ve stavu nového. Intuice mi radila ani to nevyndávat z obalu, protože vím, že tato edice se prodává za x násobek dané ceny. Nakonce jsem LP vyndal a ve své předtuše se jen utvrdil - na 2. straně tři sekance jako kráva....
Když jsem ho na to upozornil, začal být arogantní a nepříjemný. Možná mi koukala sláma z bot, ale názor jsem si udělal.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Japan LP Vinyl Shop Praha

Příspěvek od lidumil »

Byl jsem v obchůdku několikrát,něco jsem i koupil, ale přijde mi to, že mají stále stejné věci, jen je jinak uspořádávají. Pro mě již celkem nezajímavý obchod.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host