Jak přehrávate hudbu z Tidal přes hifi

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
reign
Příspěvky: 32
Registrován: 17 pro 2016 08:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přehrávate hudbu z Tidal přes hifi

Příspěvek od reign »

Tak k tomu mému řetězci přihodím ještě jeden dotaz.
Cca před 17-ti lety mi kamarád postavil zesilovač z tété stavebnice https://www.gme.cz/stavebnice-ezk-ksd72 ... c-2-x-70-w celkem slušně nadimenzoval trafo a kondíky, hraju na staré stavěné bedny z repro Tesla, před 4 roky komplet vyměněný výhybky, takže než v nich vyschnou kondíky už budu asi po smrti. Kvůli digi vstupům jsem před časem koupil jetej receiver Sony STR DB 840, teď mi v něm teda zdechl asi procesor, je v opravě, čekám na vyjádření technika. Zapojil jsem zpět stavěného veterána a až mi padla čelist nad zvukem. Není to high end, ale zvuk nepotřebuje korekce, má dynamiku, úder. Takhle bezprostředně porovnané mně to celkem překvapilo, protože ten Sony proti tomu hraje opravdu blátíčko a to nemluvím o hlasitosti, ale o charakteru zvuku. Je možný, že to je tak blbě navržený, nebo tam něco zestárlo a úměrně tomu degradoval zvuk? Neřeším prostor, jen dynamiku a barvu.

leoshavla
Příspěvky: 6
Registrován: 02 led 2017 19:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přehrávate hudbu z Tidal přes hifi

Příspěvek od leoshavla »

Zkuste aplikaci AK Connect

Uživatelský avatar
OldManCZ
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2023 12:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přehrávate hudbu z Tidal přes hifi

Příspěvek od OldManCZ »

"Jak přehrávate hudbu z Tidal přes hifi"

Vím, že je to už starší téma, ale pokud by náhodou někdo řešil podobný problém (jako já nedávno) můžu doporučit aplikaci mconnect. Tidal na ni běží velmi dobře a celkem i přehledně, oproti jiným aplikacím, které jsem zkoušel.
Funguje dobře jak free verze lite, tak i placená verze aplikace.

https://play.google.com/store/apps/deta ... igitalpaid

progsociety
Příspěvky: 521
Registrován: 09 kvě 2019 22:43
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jak přehrávate hudbu z Tidal přes hifi

Příspěvek od progsociety »

terahera píše:
21 lis 2017 07:23
Já mám postavený mini PC primárně určený pro audio,je to Intel NUC kit vložen do hliníkové skříně Akasa Newton S,nainstalován systém Openelec,ovládám pomocí aplikace z telefonu,Dac mám externí.Podle mě taky záleží na obojím,jak na transportu dat,tak na Dacu ;)
Aku aplikaciu prosim ta pouzivas na ovladanie NUC?

Liamee
Příspěvky: 345
Registrován: 16 kvě 2023 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přehrávate hudbu z Tidal přes hifi

Příspěvek od Liamee »

Ptáš se už léta smazanýho profilu.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host