Schéma, které jsem adaptoval je zde: http://www.lampizator.eu/LAMPIZATOR/REF ... G_5501.jpg
Napájecí část analogové sekce je řešena: Trafa 2x12V Indel 50W pro žhavení, 2x115V Indel 100W (trafa by stačily 20W, menší prostě nebyly dostupné) pro napájení katod, kondenzátory v napájecí desce jsou jihokorejské Samwha (to lepší z toho, co se dá zde běžně koupit, BC/Vishay nebo Rubycon jsou lepší volba), všechny elektrolyty jsou pro klid duše bypassnuté SCR MKP 0.47uF/630VDC. Regulace napájení katod jsou odpory 1.2K (keramika, ale stačil by metalický 1W) a regulace žhavení pro sériové zapojení 12.6V obstarává LM317 (chladiče by ani nebylo snad třeba). Napájení katod je do série zapojeným trafem, takže 350VDC na vstupu, cca. 330V do větví dál za odpory. Signálová deska obsahuje top SCR KP kondíky Tin Foil in Oil, které jsou pro své zvukové vlastnosti vynášené DIY komunitami do nebes. DAC je napájen vlastní deskou a vlastním trafem (2x9V) Avel Lindbergh. I/U kovnerzi obstarává na signálové desce SCR KP 0.33uF/630VDC a 39ohm odpor. Zapojení kultovních sovětských lamp 6N2P (6H2P, žádný čínský ani současný kopio-brak) je SRPP (Totem Pole), tedy jedna stereolampa na kanál. Výstupní kondíky jsou SCR KP 1 uF/630VDC.
Digitální vstup je řešen jak optikou (Torx Toshiba) tak metalikou, DAC automaticky bere jak SP/DIF tak I2S z obou zdrojů. Nebyl by problém integrovat i WiFi a LAN přístup díky skvělému Logitech Squeezebox vybavenému SP/DIF a I2S Wolfson...
Příprava na rozmisťování komponent
Napájecí deska:
Signálová deska:
Případným následovníkům rád předám více informací o adaptaci schématu.
První zvukové dojmy budou následovat brzy, chybí momentálně "jen" správně vše uzemnit (star-grounding), prokáblovat a propájet mezi sebou.