RCA konektory do DPS

Co si doma sami stavíte, pájíte - reprobedny, zesilovače, gramofony atd.
Odpovědět
TAB
Kontaktovat uživatele:

RCA konektory do DPS

Příspěvek od TAB »

Chci objednat tyto konektory do DPS. Jak přímé tak i pod úhlem. Mám vzorky a jsou opravdu kvalitní. Problém je, že se nikde nedají koupit maloobchodně. Musí se koupit přímo od výrobce AEC. Minimální množství pro objednávku je $500. Proto jsem založil toto vlákno a dal taky inzerát jestli by se někdo nechtěl přidat. Objednal bych případně i jiné podle jejich katalogu když by někdo chtěl. Cena by byla +- 99Kč/ks podle počtu jak by kdo chtěl.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

rotr
Kontaktovat uživatele:

Re: RCA konektory do DPS

Příspěvek od rotr »

Nebude jednodušší použít ty, co nabízí customworks, než organizovat odběr 100 kusů ?

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

1) Ty co customworks nabízí nejsou kvalitní. Mám od AEC mnoho vzorků a tyto jsou nejlepší, jinak bych se do takové akce nepouštěl.
2) Do konstrukcí které dělám se mi vzhledově nehodí..

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

To vitek :

Vsimnul sis o jake cene TAB mluvil ????
A vis kolik stoji konektor od Furutechu co je na tvem odkazu ???? Odhadem asi 10 x tolik.

vitek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vitek »

To Renown:

Všimnul....
Já bych raději koupil dražší konektor, než aby mi leželo v šuplíku 100 levných . Nemyslíš????

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

Vítku děkuji ti za odkaz ale jak renow říká jsou 10x dražší. Ty konektory od AEC jsou opravdu kvalitní, 24K, Teflon atd. Mám pár ks doma a je to bytelné a pěkné provedení.
A cena je velkoobchodní přímo z fabriky..

Furutech má hezké zpracování ale neumím si představit jak bych ve větším množství osazoval svoje komponenty tak drahými konektory. Třeba předzesilovač osazený 5 páry RCA je už pěkná částka. Takže to je dobré jen pro zákazníka na objednávku.

petrL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrL »

Já používám AEC, ale do panelu. Kvalita je prvotřídní. Vypadají jako tyhle:
http://www.audiodiy.cz/cs/-konektory-co ... anelu.html
Kde je ale podezřele nízká cena. Že by Číňani už kopírovali i Číňany? Zkus se tam informovat. Jestli by byla cena stejně výhodná, je úplně zbytečné to objednávat u výrobce.

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

Tyhle jsou celkem pěkné mám je doma taky. ALe s těmi do DPS se nedají srovnat. Navíc hodně je čongové kopírujou ty na tom odkaze. AEC není činské ale Taiwan to je dost rozdíl.

SPaudio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SPaudio »

TAB píše:1) Ty co customworks nabízí nejsou kvalitní. Mám od AEC mnoho vzorků a tyto jsou nejlepší, jinak bych se do takové akce nepouštěl..
V čem jsou naše konektory nekvalitní? Prosím buďte konkrétní. Děkuji.
SPaudio, CustomWorks

TAB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAB »

SP audio:

Nakupujeme u stejné firmy AEC. To co od nich vy odebíráte se mi tolik nelíbí mám je doma jako vzorky ale to je můj osobní názor a více se hodí pro moji aplikaci ty co jsem si vybral já. Vzhledově a zpracováním zkrátka se mi líbí více. Mají také několik vývodu do DPS aby cinch v desce lépe držel a delší závit pro uchycení do panelu.

Odpovědět