Kabel ze zdi rovnou do filtru?

Vše potřebné ke kvalitnímu napájení našich sestav.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabel ze zdi rovnou do filtru?

Příspěvek od PMA »

O ceně jsem neřekl ani slovo a ani se o ní nechci dohadovat. To je každého věc, co je ochoten platit a za co.
Princip filtrace kabelem jako je VDH už jsem několikrát vysvětloval (včetně měření), není to jen náhodný výsledek RLC.
Pavel Macura Audio

bh69
Příspěvky: 2034
Registrován: 18 říj 2009 07:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabel ze zdi rovnou do filtru?

Příspěvek od bh69 »

PMA píše:O ceně jsem neřekl ani slovo a ani se o ní nechci dohadovat. To je každého věc, co je ochoten platit a za co.
Princip filtrace kabelem jako je VDH už jsem několikrát vysvětloval (včetně měření), není to jen náhodný výsledek RLC.
ja vim, ze jste o cene nepsal, ale zminil jsem to prave proto, ze to neni nic nakladneho a pak se divim, ze se to bezne nevyrabi a nedodava ani s drahymi zesilovaci, CD prehravaci atd. A to same plati pro optimalni RLC - existuji tedy parametry, ktere ma kabel mit, aby timto zpusobem fungoval ? a zpusob jak jich dosahnout ? to by pak konecne bylo neco objektivniho, co se da nejen zmerit ale i zamerne navrhnout.

Odar
Příspěvky: 1821
Registrován: 12 úno 2010 10:44

Re: Kabel ze zdi rovnou do filtru?

Příspěvek od Odar »

bh69 -->
PMA píše:Princip filtrace kabelem jako je VDH už jsem několikrát vysvětloval (včetně měření), není to jen náhodný výsledek RLC.
Tak si to doprdele na tomto fore najdi *headbang* PMA tam popisuje, v com je pes zakopany.

bh69
Příspěvky: 2034
Registrován: 18 říj 2009 07:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabel ze zdi rovnou do filtru?

Příspěvek od bh69 »

Odar píše:Tak si to doprdele na tomto fore najdi *headbang* PMA tam popisuje, v com je pes zakopany.
no tak sorry ... zkusim najit, ale je tam odpoved na to, na co jsem se ted ptal ?

Uživatelský avatar
Lukáš321
Příspěvky: 39
Registrován: 25 lis 2013 07:27
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabel ze zdi rovnou do filtru?

Příspěvek od Lukáš321 »

Jestli je to ještě aktuální.
Vliv prodlužky na zvuk. Máma měla kdysi velmi ráda hudbu(jak vážnou tak "populární" Pink Floyd, Young gods, Portishead, Goldfrapp...). Před několika lety nastal jakýsi zlom. Naprostý nezájem, Růžová Ulice, nasávání politiky a neustálý spěch.
Dával jsem jí různé zesilovače atd.. Vždycky to skončilo návratem stařičké Auřičky Z1, těch hnědejch pomlázek a CDM1, protože to nejlíp zapadne do interiéru. Párkrát jsem se zeptal, jak mi to hraje. Jen pokrčila rameny. Tuhle přiběhla, hodila do lednice pár lahůdek a zase domů sledovat Ulici. Pustil jsem Murder Ballads od Cavea. Zvedla se za 50 minut se slovy, už jsem myslela, že nedokážu plakat. Jsem ohromen výsledkem. Pro špatné rozvody je pár metrů solidnějšího( fakt netuším jestli třeba helukabel obdobných parametrů udělá podobnou, nebo lepší službu. Nemám odzkoušeno) opravdu velký krok dopředu a přínos pro všechno, co je na něj napojeno. Včetně posluchače. Rád bych, aby to někdo erudovaný a zároveň skeptický opravdu vyzkoušel. Použil jsem 4 metry, tak případně alespoň tolik

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host