Cambridge Audio CXN V2 + Casea LYNX

Zamčeno
Martin-76
Kontaktovat uživatele:

PRODÁNO: Cambridge Audio CXN V2 + Casea LYNX

Příspěvek od Martin-76 »

Prodám streamer Cambridge audio CXN V2, vylepšený o výborný DAC převodník LYNX 24bit 384 KhZ od CASEA Hifi (p. Vrána). Převodník je zastavěn firmou Casea Hifi přímo do streameru. Pořizovací cena byla 60000 Kč. Jsem prvním majitelem. Streamer je v záruce do 5.3.2025.

Přístroj, tak jak je inzerován, byl jako zcela nový zakoupen v oficiální prodejně Casea Hifi Nový Jičín. Tato společnost zastoupená panem Vránou se zabývá prodejem, opravou, modifikací a tuningem hifi techniky.

V tomto případě přímo pan Vrána na základě mé objednávky do jím prodávaného a zcela nového zařízení Cambridge audio CXN V2 nejprve implementoval jím osobně vyvinutý DAC LYNX a teprve takto zkompletovaný přístroj jsem zakoupil. Proto je v inzerátu i protokol o modifikaci přístroje s datem modifikace a výrobním číslem přístroje Cambridge audio CXN V2 (fotografie na Bazoši, zde jsem je z důvodu jejich velikosti nemohl vložit).

Plnou dvouletou záruku na takto dodaný přístroj nese prodejce Casea Hifi Nový Jičín.

Funkce - streamer - TIDAL, Spotify a další, předzesilovač, přístup k celé řadě internetových rádií.

Odkaz na video:

https://www.youtube.com/watch?v=zflCvm3RJqs

V současné době je samotný DAC prodáván u Casea Hifi za 44.900 Kč, viz foto.

Streamer je ve stavu nového kusu, 100 % funkční. Vyzkoušení a poslech před koupí beru jako samozřejmost. Hradčany, okr. Přerov, Olomoucký kraj.

Cena: 30000 Kč

Zamčeno