RME ADI-2 Pro

Zamčeno
klapaciuss
Příspěvky: 3
Registrován: 24 úno 2021 18:08
Kontaktovat uživatele:

PRODÁNO: RME ADI-2 Pro

Příspěvek od klapaciuss »

Prodám špičkový DA a AD převodník RME ADI-2 PRO (původní verze). Jde o obdobu oblíbeného převodníku ADI-2 DAC doplněnou o analogově digitální převodník. Vynikající objektivní technické vlastnosti (měření). Kromě reprodukce z digitálních zdrojů umožňuje realizovat i digitalizaci analogových audio signálů do formátu PCM i DSD.

Podpora DSD256. Maximální vzorkovací kmitočet pro PCM 768kHz při 32 bitech. Vestavěné DSP, spektrální analyzer, pětipásmový parametrický equalizer, barevný displej a mnoho dalších vymožeností. S volně dostupným SW vybavením (REW, Arta) umožňuje provádět i velmi přesná technická měření jiných audio komponentů (THD/IMD, frekvenční charakteristika), je tedy vhdoný i jako pomůcka pro vlastní DIY. Vhodné i použití v nahrávacích studiích. Umožňuje plynulou a velmi kvalitní digitální regulaci hlasitosti. Jde o profesionální audio komponent - není vybaven dálkovým ovladačem. Disponuje i symetrickými výstupy a vstupy (volitelně i pro sluchátka). Dva nezávislé DA převodníky.

Velmi kvalitní zvuk s vynikajícím detailem, absencí agresivity a kvalitním basy. Mimořádně kvalitní sluchátkový zesilovač. Utáhne přenosná sluchátka i studiová sluchátka s impedancí 600 Ohmů. Ceníková cena byla cca 42000,-Kč, nyní nabízím za cenu levnějšího modelu ADI-2 DAC, který neobsahuje AD část.

Vynikající stav, bez závad, původní balení. Zakoupenou od oficiálního CZ distributora. První majitel. Nekuřácké prostředí. Foto ilustrativní.

Cena: 25000 Kč


Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti