Cabasse Jersey MC170

Zamčeno
Brustmanek
Příspěvky: 6
Registrován: 22 lis 2018 14:16
Kontaktovat uživatele:

PRODÁNO: Cabasse Jersey MC170

Příspěvek od Brustmanek »

Reproduktory ve výborném stavu s výborným zvukem. Koupené letos v březnu (nové). Důvod prodeje: chci jít o kategorii výše.

Nové Jersey MC170 poskytují všechny klíčové funkce systému Cabasse v pokrokovém, avšak cenově dostupném třícestném aranžmá. Pro široce rozvinutý, nezkreslený a v každém směru homogenní přednes osadil Cabasse tento reproduktor novým koaxiálním dvoucestným řadičem a dvojicí nových wooferů. Tyto jednotky učarují svou zvukovou a hudební všestranností. Jejich rozvinuté a přesné nízké frekvence zvyšují bohatost a vytříbenost středních a vysokých frekvencí.
Pro optimální estetický dojem si vyberte z provedení černého ebonu či bílého dubu.
KOAXIÁLNÍ STŘEDNĚPÁSMOVÝ A VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR
Nový dvoucestný středněpásmový a výškový měnič rozsahu jako MC170 je evolucí jednotky zodpovědné za nekončící úspěch koaxiální satelitů Cabasse Eole. Nabízí věrnou reprodukci tónů a ve své cenové třídě zprostředkovává bezkonkurenčně realistický a hluboký hudební zážitek a to jak v zapojení multikanálovém, tak i stereo.
BASOVÉ REPRODUKTORY S VELKOU VÝCHYLKOU
Jedinečný tvar 17 cm jednotek speciálně navržený pro maximální mechanickou tuhost a použití v nízkých frekvencích vede k hlubším nezabarveným basům. V kombinaci s dolů mířícím 360° basreflexovým portem poskytují woofery nevídaný výkon.
HDSE FILTRY
Měřicí protokol Cabasse v bezodrazové komoře bere v úvahu měření na poslechových osách a zároveň kolem dokola reproduktoru pro dokonalou kontrolu nad směrovostí a celkovou produkcí v souladu se zásadou Cabasse HDSE (Homogeneous Distribution of the Sonic Energy - rovnoměrnější rozložení zvukové energie). Přímé a odražené zvuky jsou homogenní, zvukové podání široké a stabilní.

Cena: 19500 Kč

Přílohy
IMG_0268.jpeg
IMG_0267.jpeg

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host