Pioneer SA-950

Odpovědět
508GTi
Příspěvky: 4
Registrován: dnes, 11:21
Kontaktovat uživatele:

PRODÁM: Pioneer SA-950

Příspěvek od 508GTi »

Prodám vintage stereofonní integrovaný zesilovač Pioneer SA-950 (vyrobeno v Japonsku, 19841985). Přístroj je v naprosto výjimečném, sběratelském stavu.Po technické stránce je přístroj 100% funkční. Všechny potenciometry a přepínače mají hladký chod, nechrastí a nešumí. LED indikátory výkonu jsou kompletní a svítí rovnoměrně. Zvukově je díky technologii Non-Switching Amp velmi čistý, dynamický a detailní, s vynikajícím Phono předzesilovačem pro gramofon.Vizuální stav je perfektní, čelní panel i šasi bez škrábanců či jiných známek opotřebení viz autentické fotografie.

Vzhledem k perfektnímu stavu preferuji osobní převzetí s vyzkoušením na místě (můžeme zapojit na kvalitní reprosoustavy. V případě nutnosti mohu bezpečně a precizně zabalit a poslat (Zásilkovna / Balíkovna) po platbě předem na účet nebo na dobírku (při uhrazení poštovného předem).

Zesilovač je ve špičkovém stavu, proto na výrobek dám písemnou záruku 3 měsíce.

Cena: 3500 Kč
Telefon: 724192835
Město: Břeclav
E-mail: e-mail

Přílohy
05.jpg
04.jpg
03.jpg
02.jpg

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů