Ceraball made in Taiwan

Různé udělátka typu hroty, antivibrační podložky, hifi racky a další pomůcky pro lepší zvuk a vzhled
Odpovědět
FS
Příspěvky: 1297
Registrován: 29 říj 2016 00:30
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od FS »

jimmi píše:
21 led 2018 11:30
Tak a teraz kupiš tie z číny. :D
Alebo G&G OneA? :D 8-)
Mám doma obojí. Projevují se trošku odlišně. Tedy, v základních atributech se projevují celkem stejně, ale s OneA mne zvuk začal "bavit", zatímco s čínskou verzí jsem si jen byl vědom zlepšení.

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od terahera »

Mám to s OneA ůplně stejně ;)

THXKO
Příspěvky: 274
Registrován: 17 kvě 2015 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od THXKO »

FS píše:
21 led 2018 12:04
jimmi píše:
21 led 2018 11:30
Tak a teraz kupiš tie z číny. :D
Alebo G&G OneA? :D 8-)
Mám doma obojí. Projevují se trošku odlišně. Tedy, v základních atributech se projevují celkem stejně, ale s OneA mne zvuk začal "bavit", zatímco s čínskou verzí jsem si jen byl vědom zlepšení.
Názor na zvukový rozdiel medzi čínskou kópiou ceraballu a českou G&G One nebude počuť ani prd to je môj názor. To bude iba čisto vlastenecký pocit z českého výrobcu ktorý tu tak vychvalujete. Je to iba placebo efekt. Pokúsim sa sám zapožičať a porovnávať ceraballi originál vs. fake Čína alebo G&G One a podám nezávislé info z jednéj a tej istej zostave.

Uživatelský avatar
Jiri
Příspěvky: 1000
Registrován: 12 říj 2008 22:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od Jiri »

Hlavně napiš na jaké sestavě to budeš porovnávat.

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od terahera »

Mám li být zcela upřímný,tak narovinu píšu,zkoušel jsem všechny a koupil jsem Číňany.Kdyz vezmu rozdíl mezi původními hroty versus ceraball jakékoliv verze,myslím tedy origo, Čína, České,tak posun byl okamžitě slyšitelný *thumbs up* Když vezmu ale rozdíl mezi jednotlivými ceraball,tak už rozdíl vůči cenovému rozdílů byl na me sestavě minimální,což vzhledem k ceně jasně mluvilo,aspoň u mě pro Číňany.Nikomu nic nevnucuji,je to pouze nepřenosný názor můj a na me sestavě ;)

FS
Příspěvky: 1297
Registrován: 29 říj 2016 00:30
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od FS »

THXKO píše:
12 čer 2018 20:24
FS píše:
21 led 2018 12:04
jimmi píše:
21 led 2018 11:30
Tak a teraz kupiš tie z číny. :D
Alebo G&G OneA? :D 8-)
Mám doma obojí. Projevují se trošku odlišně. Tedy, v základních atributech se projevují celkem stejně, ale s OneA mne zvuk začal "bavit", zatímco s čínskou verzí jsem si jen byl vědom zlepšení.
Názor na zvukový rozdiel medzi čínskou kópiou ceraballu a českou G&G One nebude počuť ani prd to je môj názor. To bude iba čisto vlastenecký pocit z českého výrobcu ktorý tu tak vychvalujete. Je to iba placebo efekt. Pokúsim sa sám zapožičať a porovnávať ceraballi originál vs. fake Čína alebo G&G One a podám nezávislé info z jednéj a tej istej zostave.
@THXKO: Nechci se přít, není o co... ale zamysli se nad tím, co píšeš. Nejprve definuješ svůj jasný názor ("nebude počuť ani prd to je môj názor") a vzápětí deklaruješ, jak podáš své "nezávislé info".

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od terahera »

Je pravda,že nelze říct jednoznačně, které jsou lepší a jestli slyšíme prd ;) Každý má jinou sestavu,sluch a zvukové preference. Mě třeba stačí Číňan,druhý prostě na jiné sestavě s lepším sluchem a jinými preferencemi potřebuje origo.Nic proti ničemu,to si myslím,že je zcela v pořádku,ale asi se shodnem,že ať už kopie nebo origo,prostě je to doplněk,který jde poznat. Já třeba jsem rozhodnutý,že si je dám i pod komponenty,když už nic,tak budu mít dobrý pocit a ten je k nezaplacení ;)

Uživatelský avatar
kychtax
Příspěvky: 3062
Registrován: 12 led 2015 11:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od kychtax »

Nedaval bych tam fejky. Kolik jich clovek potrebuje? Dve az tri sady staci. A daji se porad sehnat na bazarech. A pokud ho neslysim, dam ho pryc..nac ho tam mit pro pocit. Mel jsem je (od FElemente) pod konc. zesilovacem. Ted jsou pryc a hraje to stejne.

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od terahera »

Tak já třeba 6 sad,to už se proti origo cenově docela dá poznat ;) A proč bych je dával pryč,když mě pocitově dělají dobře ;)

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 981
Registrován: 17 dub 2016 23:45
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od terahera »

A další věc je,jak jsem psal předtím,co u tebe nefunguje,u druhého může mít absolutní vliv ;)

THXKO
Příspěvky: 274
Registrován: 17 kvě 2015 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od THXKO »

@FS

Napísal som to preto že si to aj myslím ale v hifi je počuť kde čo a len chcem vyvrátiť názor že dve rovnaké sady ceraballov nebude počuť žiadny rozdiel, môžem i ja zmeniť názor na skutočnosť uvidíme

@Jiri

Zostavu mám dostatočne rozlišujucu a za seba môžem povedať že počujem rozdieli v každej drobotine ako podložky pod kábel, poistky, zmena kábla či už sieťového alebo signálového.

THXKO
Příspěvky: 274
Registrován: 17 kvě 2015 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od THXKO »

terahera píše:
12 čer 2018 22:25
A další věc je,jak jsem psal předtím,co u tebe nefunguje,u druhého může mít absolutní vliv ;)
No hlavné je mať dostatočne rozlišujucu zostavu a sám počuť zmenu a nie sa nechať ovplyvniť že to musí alebo nemôže byť počuť.

Uživatelský avatar
Jiri
Příspěvky: 1000
Registrován: 12 říj 2008 22:36
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od Jiri »

THXKO
Nechápu proč si utrácel za "hifi" napájecí a propojovací kabeláž když p.Bunta u svých BVaudio zesilovačů jasně deklaruje, že nemají žádný vliv na jejich měření a tudíž na jejich zvuk. *headbang*
Teď vážně, jak sis odůvodnil investovat do napájecího kabelu stejnou částku jako do koncového zesilovače?

T101
Příspěvky: 84
Registrován: 10 pro 2017 08:41
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od T101 »

Já preferuji OneA před "Ceraball made in Taiwan", rozdíl jsem si vyzkoušel na mém starém zesíku zapojenému do zásuvky ve zdi, takto občas vibroval.No a zde byly OneA lepší, jak v hudbě tak na "uklidnění" vibrací.Dále jsem neporovnával, ale možná zkusím.

Před týdnem zkusil dát OneA pod všechny komponenty (pod repro je mám už déle) s tím že to nebude mít valný vliv a rozdíl mě překvapil. Pokud jsem podložky vždy jen z pod jednoho komponentu oddělal, o rozdílu bych pochyboval.
Každopádně OneA i „Ceraball made in Taiwan“ fungují a každý si vybere podle sebe - pokud je VYZKOUŠÍ a budou u něj pozitivním přínosem.

FS
Příspěvky: 1297
Registrován: 29 říj 2016 00:30
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ceraball made in Taiwan

Příspěvek od FS »

THXKO píše:
12 čer 2018 23:47
Napísal som to preto že si to aj myslím ale v hifi je počuť kde čo a len chcem vyvrátiť názor že dve rovnaké sady ceraballov nebude počuť žiadny rozdiel, môžem i ja zmeniť názor na skutočnosť uvidíme
Nejsou stejné.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host