Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Různé udělátka typu hroty, antivibrační podložky, hifi racky a další pomůcky pro lepší zvuk a vzhled
Odpovědět
zabiny007
Příspěvky: 1283
Registrován: 26 kvě 2014 14:16

Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Příspěvek od zabiny007 »

Máte zkušenosti s nějakými stojany, použitelnými pod malé monitory při poslechu u PC? Potřebuji je zvednout o cca 20cm a na netu mne zaujalo toto řešení od IsoAcoustics. Máte s ním někdo zkušenost? Popř. doporučení na nějaký jiný výrobek?

Obrázek
Obrázek


zabiny007
Příspěvky: 1283
Registrován: 26 kvě 2014 14:16

Re: Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Příspěvek od zabiny007 »

JJ, aktuálně to taky taky řeším nakloněním přes originál firemní podložky (viz ilustrační foto), ale je to svazující na pozici u monitoru a když se opřu a chci zaposlouchat, tak "to není ono" :-)

Obrázek

zabiny007
Příspěvky: 1283
Registrován: 26 kvě 2014 14:16

Re: Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Příspěvek od zabiny007 »

Tak stojánky IsoAcoustics ISO-L8R155 jsou doma a nainstalovány pod aktivní bedny vedle PC (=použití pro kulisový poslech při práci a orientační náslech při objednávání nových nosičů...).

A prvotní dojmy?
- Podložení není "pevné", ale gumové, takže to při sestavení na 20cm výšky působí docela vratce *thumbs down*
ale...
- Zvuku to rozhodně prospělo! Zmizelo "hrani" pracovního stolu, mírně ubylo výšek, ale vše se zpřesnilo a vyčistilo, zlepšil se prostor. Takže za mne *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

P.S.: Koupeno na Thomann.de kde jsou aktuálně ve slevě, takže skoro -50 EURO dolů :lol:

malabar

Re: Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Příspěvek od malabar »

@zabiny007:
Ahoj, jsem rad, ze o IsoAcoustics pises. Ted vydavaji novy produkt. Uz jsou, nebo brzy budou k dostani a vypadaji hodne pekne:
http://www.isoacoustics.com/stage-1/

Fidji99
Příspěvky: 1059
Registrován: 19 srp 2018 01:33
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Příspěvek od Fidji99 »

Asi nie pre kazdeho, ja mam Neumann kh310 polozene na tomto

http://www.primacoustic.com/isopads/

Ucelne a nenapadne

JirkaM
Příspěvky: 74
Registrován: 20 úno 2016 19:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Příspěvek od JirkaM »

Mám Microlab Solo 6, položené na stole vedle monitoru. Nepotřeboval jsem je zvedat, ale podložení dvěma čtverci vystřiženými z karimatky jim (mi?) zvukově prospělo.

malabar

Re: Podložení monitorů u PC - IsoAcoustics ISO-L8R155 ?

Příspěvek od malabar »

@ Fidji99 & JirkaM:
Jasne, mam u pc pod budkama taky penovy pady, ale pod estelony proste molitan nedas ! *taktone* :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti