
https://tidal.com/album/502821949/u
TOMORROW'S OUTLOOK Black Waves (2026)
Novinka. Parádní heavy metal z Norska. Øystein Kvile Hanssen na kytaru čaruje a celé je to prostě dobrý.




To teda fakt nejde.dadaft píše: NIGHT SPECTRE Night Spectre (2026)
...... tohle jde poslouchat i na hi-fi. V podstatě.


Žádný ale no tak,dadaft píše: Liamee ....ale no tak, zas taková hrůza to není, až na basu jakž takž, je to metal, ne Porcupine Tree,
K takhle zvukově doprasenej nahrávce není žádnej systém přívětivej. Každej systém alespoň základní kvality nedokonalosti zmrvený nahrávky ukáže a zahltí se jima. Můžeš se snažit to popírat jak sám před sebou tak před ostatníma, ale bohužel pro tebe je to prostě jak to je, s tím nic nezmůžeš. Zmrvenej zvuk žádná aparatura nedokáže přehrát kvalitně, to reálně není možný. Zvukově zmrvená nahrávka hraje blbě ať jí přehráváš na čemkoli. Že sis vsugeroval, že máš jako jedinej systém, kterej hraje všechno skvěle a i ty zmrvený nahrávky kouzelně vylepšuje a naopak všem ostatním, kdo nemají ten kouzelnej systém jako máš, ty to hraje blbě, to je jen pomatená představa v tvojí hlavě.dadaft píše: jsem rád, že mám systém, který je přívětivý a nedokonalosti sice ukáže, ale nezahltí se jima .........
Není. Hudba a zvuk jsou dvě nedílný části jednoho celku, když je mizernej zvuk poškozuje to i tu hudbu. Tohle nelze oddělit ani vyvrátit či popřít.dadaft píše: tady jde o to, že ta kapela je hodně dobrej NWOTHM,
To ses chlapče seknul o celoiu dekádu, Heavy metal se zrodil na přelomu 60. a 70. let, ne na přelomu 70. a 80.dadaft píše: ............ první metalové pětiletky 1978-83. Heavy metal se právě rodil,
Tak to už bys taky moh vědět, že hudba bez zvuku není. Když zmrvíš zvuk, tak tím zmrvíš i tu hudbu. Ale my už tu všichni dávno víme, že seš hluchej jak poleno, kvalitní zvuk nepoznáš a nevíš jak zní, ale i tak by ti už po těch letech co sem hrneš doporučení na jednu odpadní nahrávku za druhou mohlo konečně dojít, že si tu vlez na HiFi fórum, tady jde o kvalitní poslech hudby, ne o poslech nekonečnejch hromad zvukovýho hnoje jakej sem už roky neustále hrneš doslova po valnících.dadaft píše: Jedu v muzice, ne ve zvuku.
Jo tak ty tomu prej nevěříš a uchem jsi "poznal" DR7. No tak to teda hochu bravo
Tak tos prohrál. My zapálení metalisti nevrníme blahem, nám se z tohohle chce zvracet. Vrnět blahem nad takhle zprzněnou nahrávkou může leda tak hlušec jako seš ty. Že to má prej "skvelý zvuk."dadaft píše: Ale hlavně skvělý zvuk, mnohem lepší než ty Night Spectre, bicí a basa parádní, kytary moderně našlehačkované a hutné, vokály dobré. Mezi zapálenými metalisty budou vrnět blahem, to se vsadím.

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti