Fake-intosh power & RCA kabely

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
koudy42
Kontaktovat uživatele:

Fake-intosh power & RCA kabely

Příspěvek od koudy42 »

Nedavno mi dorazil tento napajeci kabel ala Mc(fake)intosh, ktery vzhledem a bytelnosti pripomina zahradni hadici. Pekne zpracovani, zatim testovan kratce, presto vizualni i ochranny ucel proti ruseni splnuje. Spolu s nim jsem objednal i RCA signalovy kabel, stejna superlativa jako v pripade vyse zmineneho. Za dane penize neni co resit, min. pro zajinajici hifiky co maji omezeny rozpocet a nechteji dohanet zvuk stejne drahymi kabely jako je jejich sestava nebo pro kabeloskeptiky jakym jsem ja :twisted: . Planuji obmenit a propojit v celem retezci *thumbs up*.

BTW: power kabel lze po odpojeni pouzit pro nadchazejici Velikonoce nebo na neposlusne manzelky *2thumbsup*

https://www.ebay.com/itm/273549376359?_ ... 3549376359
Obrázek
https://www.ebay.com/itm/1-Pair-Hifi-Au ... 2749.l2649
Obrázek
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Fake-intosh power & RCA kabely

Příspěvek od Jason »

Koľko je to "za dané penize", ak sa smiem opýtať?

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz »

tam máš odkaz na ebay
Copywright / Reprobazar / Videoprezentace

sostakovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sostakovic »

koudy42 píše:
26 bře 2019 22:30
Za dane penize neni co resit, min. pro zajinajici hifiky co maji omezeny rozpocet a nechteji dohanet zvuk stejne drahymi kabely jako je jejich sestava nebo pro kabeloskeptiky jakym jsem ja :twisted: . Planuji obmenit a propojit v celem retezci *thumbs up*.
Za dané peníze si jako kabeloskeptik kup plyšové medvědy. Čím větší tím lépe. Umísti je někam v poslechovce a garantuju ti větší vliv na zvuk, než výměna kabelu. Navíc si můžeš vyhrát s umístěním medvědů a vlivem na zvuk.

Myslím to vážně. Největší vliv na zvuk má akustika poslechoveho prostoru pak reprobedny. Tyto 2 věci jsou slyšitelné naprosto jasně. Dobře slysitelny vliv ma i zesilovač. U standardně provedeneho digitálního zdroje už je rozdíl poměrně malý, ale na dobré sestavě slyšet je.
Vliv standardně provedených kabelů je minimální, pokud vůbec nějaký. Ale chápu, že je snazší si hrát výměnou kabelu, než měnit akustiku poslechovky. Proto ti medvědi...

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

Vyblíz - ozaj :).... Ceny super, vyzerá to super a účel splnia úplne... Ak by niekomu hrali nedostatocne, treba si len pripísať jednu pripadne dve nuly do ceny a hneď sa rozozneju :)

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lemon »

sostakovic píše:
27 bře 2019 02:50
koudy42 píše:
26 bře 2019 22:30
Za dane penize neni co resit, min. pro zajinajici hifiky co maji omezeny rozpocet a nechteji dohanet zvuk stejne drahymi kabely jako je jejich sestava nebo pro kabeloskeptiky jakym jsem ja :twisted: . Planuji obmenit a propojit v celem retezci *thumbs up*.
Za dané peníze si jako kabeloskeptik kup plyšové medvědy. Čím větší tím lépe. Umísti je někam v poslechovce a garantuju ti větší vliv na zvuk, než výměna kabelu. Navíc si můžeš vyhrát s umístěním medvědů a vlivem na zvuk.

Myslím to vážně. Největší vliv na zvuk má akustika poslechoveho prostoru pak reprobedny. Tyto 2 věci jsou slyšitelné naprosto jasně. Dobře slysitelny vliv ma i zesilovač. U standardně provedeneho digitálního zdroje už je rozdíl poměrně malý, ale na dobré sestavě slyšet je.
Vliv standardně provedených kabelů je minimální, pokud vůbec nějaký. Ale chápu, že je snazší si hrát výměnou kabelu, než měnit akustiku poslechovky. Proto ti medvědi...
Naprostý souhlas. Nedávno jsem prováděl nějaké akustické vylepšení místnosti. Stálo mě to cca 4500 ,-Kč a přínos značný a jasně slyšitelný.
Rozhodně větší přínos než kabely za násobky tisíc. *2thumbsup*

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

Však je to jasné.....
Aj tak, kúpa je to myslím dobrá.. Vyzerá to pekne a to je niekedy tiež dôležité pri hifi..

Jarda
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jarda »

sostakovic

Naprostý souhlas...akustika podle mých zkušeností,největší problém u spousty hifistů.Sám jsem to zažil, stejná sestava hrála pokaždé úplně jinak,ale diametrálně odlišně jinak ( 3x jsem se stěhoval ). Podle mě 70% zvuku ovlivňuje akustika....

ZdenekJR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZdenekJR »

sostakovic: "Za dané peníze si jako kabeloskeptik kup plyšové medvědy."

ale kabel za 350 Kč si snad také koupit může? nebo doporučujete nějaké ještě levnější?

PS - o akustice místnosti a jejím fatálním vlivu snad(?) už nikdo nepochybuje...

Jarda
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jarda »

PS - o akustice místnosti a jejím fatálním vlivu snad(?) už nikdo nepochybuje...

No tak to bych právě netvrdil...ale budiž:-)

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA »

Pokud je akustika jak v pitevně a případně i umístění beden a poslechového místa je špatné není proč se divit, že lidé nevnímají rozdíly v kabelech. Ten rozpitý, slitý, nafouklý, špatně definovaný zvuk ze špatnou lokalizací u laciných řešení je slyšet až za vhodných podmínek a hlavně pokud je k dispozici i kabel který tyto nedostatky nemá. Často až když je k dispozici opravdu dobře fungující kabel si člověk může plně uvědomit nectnosti které do zvuku zanese ten z čistě kechnokratického pohledu plně vyhovující kabel-vedoucí proud.
Noble Audio - výroba a prodej

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od daliborr »

Já jsem si ty napájecí kabely koupil ke všem komponentům, abych zlepšil vzhled. Za tu cenu se nedá ani u nás vyrobit. Vypadají opravdu mohutně a pěkně. *2thumbsup*

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Presne tak, diky za Daliborrovo doporuceni a stejny nazor, za ty prachy se neoplati se s tim piplat.
Jak zde padlo, o akustice mistnosti jsem se nezminil a samozejme to moc dobre znam a vim! Medvedy vyzkousim jestli vychazi lepe jako predrazene akusticke panely nebo jsou dostatecne velci za stejnou cenu *thumbs up*. Mam rad takove vychytavky a obecne racionalni pristup k tomuto konicku, rikam tomu "soc-hifi" tzn. velky prinost/spokojenost za male penize.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od daliborr »

Tak ty kabely jsou napájecí a to stačí. Jsem spokojen. *2thumbsup*

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od daliborr »

A ty RCA mají 2x stínění a 2 žíly,které jsou v kombinaci měď a stříbro a o co je to jinačí než mnohokrát dražší kabel. Má snad jinou měď, nebo na cinch konektorech méně drahého kovu? Trochu je potřeba se zamyslet.

Odpovědět