HGA Pure Silver

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
paolo
Kontaktovat uživatele:

Re: síťky - ano nebo ne?

Příspěvek od paolo » 10 srp 2008 23:15

[EDIT by Rowing] přesunuto z jiného tématu
boxer
ono to tak trochu vyznělo,proto jsem si rýpnul. "Líbí se mi.... to mělo být v dalším odstavci,myšleno pro více lidí co sem přispívají.
Právě,technické bláboly dělají byznys. Jak vidíš,tak jdu trochu jiným směrem,mám za sebou pár let svých experimentů. Myslím,že jsem něco i udělal pro méně majetné lidi. A to vůbec nemluvím o ztrátách,které nebyly zrovna malé. Chtěl bych vidět někoho podobného. Nechci tady zbytečně kazit vlákno,tak to můžeme přesunout jinam.
a jen tak na závěr: Myslíš, že je tady převaha lidí co nakupuje nové věci? ;)

boxer

Re: síťky - ano nebo ne?

Příspěvek od boxer » 10 srp 2008 23:50

[EDIT by Rowing] přesunuto z jiného tématu
Paolo

Posledni OT,abychom to zde nezasírali.
Opět a znovu= nebylo to přímo na tebe.Psal jsem to všeobecně.

Nicméně mé zkušenosti jsou takové,že jsem vyzkoušel opravdu docela dost různých kabelů,cenově i velmi vysoko "pro klid své duše".Netvrdím,že není rozdílu (někdy ;) ).Ale zcela jednoznačně říkám,že pokud je tam významnější rozdíl je něco v řetězci špatně.Buď je to proto,že jeden z komponentů je blbě udělanej a proto je to slyšet a nebo je něco blbě na kabelu a proto " to jinačí" zvuk.
Pokud se budeme bavit o opravdu dobře provedených kabelech a konektorech a bude kvalitní dotykové propojení a bude slyšet nuantivní zlepšení,tak se mi za to prostě tu odpovídající ( většinou) velmi vysokou částku nevyplatí dát.Raději to vrazím do kvalitních nahrávek,které mají tedy opravdu slyšitelný přínos.

Na závěr. Je to můj pohled na kabeláž,nikomu to necpu a nikoho nenutím,aby se mnou souhlasil a ani nesouhlasil.Je na každém,jak si vybere.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Re: HGA Pure Silver

Příspěvek od Aleska » 11 srp 2008 04:50

Ahoj,
Paolo neurážej se, to by vážně nemělo smysl. To by se takto nesmyslně mohli urazit i jiní. Toto fórum bude dobře fungovat jen tehdy, když každý bude moci říci co má na srdíčku. S kabelama jsi toho prožil hodně a mnoho z nás si o nich rádo počte. Nezacházíš do voodo (a to sem také patří), vyslovuješ svůj osobní pohled na věc. Někdy sice nelogicky, po svém, ale vyslovuješ. Děkuji ti za to.
Přeji pěkný den.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer » 11 srp 2008 08:42

to Paolo:
klid...
Rhodiu jsem také dal přednost před ostatními kovy... ;)
U síťových zástrček Oyaide. Japonci mají příkladně ručně leštěné spojovací plochy...
http://www.oyaide.com/e_audio/audio_pro ... e_plug.htm

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 03 zář 2008 10:32

Hezký den,
pokud by měl někdo zájem o vyzkoušení kabelů,mám tu teď u sebe pár testovacích setů jak signálových tak reproduktorových.

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 22 říj 2008 11:25

Pokud by měl někdo chuť sám si káblíky udělat,není problém. Mám tu v metráži výhodné čisté stříbrné vodiče jak na signály,tak k repru. Není problém si je ubastlit s jakýmikoliv konektory. Cenově jsou samozřejmě výhodnější.

forfans
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od forfans » 08 lis 2008 12:03

Zkoušeli jsme stříbrné reprokabely od této firmy (cena cca 20000kč).Přes aparáty Accuphase dp 500, zes e-450,repro bw 804,
kabeláž MOnitor 602 (bi-wiring , cena 20000.-dnes se firma jmenuje InAkustic).Zjištění : nárůst výšek , středů a detailů asi
+- 3-5% , úbytek basů - 10-15 % .Nicméně pak jsme zapojili původní kabeláž Monitor + HGA Silver - jen na středy a výšky, Monitor hrál jen přes basy.Zlepšení celkového zvuku asi o 3-5%.Toto jsou mé zkušenosti.Testu byli přítomni 4 osoby.

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 10 lis 2008 20:40

forfans
a jak dlouho jste je zkoušely? jednalo se o letmý test,nebo o slepý? Přijde mi to dost tabulkové.

rád bych udělal menší slepý test,pokud by měl někdo zájem může mě kontaktovat přes SZ.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 02 bře 2009 08:45

boxer

Příspěvek od boxer » 02 bře 2009 09:51

No on ten druhý test (netýkající se HGA) je taky věc.
http://www.audiodrom.cz/fractal.html

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 26 dub 2009 12:42

tady je vidět hezky jak je konkurence předražená. DNA se hodně povedly.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 27 dub 2009 10:51

Jo DNA , bez té by to na světě nešlo. Předražené je všechno -DNA je od přírody zadarmo. :)

Zajímalo by mně, jak by si ten kabel vedl proti stříbrnému NEOTECH NEI-1002, ten je velmi dobrý a prodává se i jen jako metráž, takže šikovný hodně ušetří.

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 04 čer 2009 12:10

NA
přijeď do Prahy a můžeme udělat menší slepý test.

Výprodej skladových zásob na vybrané modely HGA
Sleva až 20% na vybrané modely!! Kvalita za rozumnou cenu.
kontaktujte mě na paolo.hifi@gmail.com

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 04 čer 2009 12:32

Na Tvé pro mě naprosto neznámé sestavě přes jakési MISSION, v neznámé akustice a ve stresu slepého testu by to nemělo žádnou vypovídající hodnotu. Na toto tvrzení mám již bohaté zkušenosti, bylo by to o ničem.
Jinak díky za pozvání, a přeju úspěšný výprodej.

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 04 čer 2009 13:13

Nic se neděje. Pokud by si měl o zapůjčení zájem, ozvi se mi na mail. V klidu si je poslechni u sebe doma a pak se s náma svěř se svými pocity a zvukovými vjemy. Ale předem upozorňuji, že zapůjčuji jen proti plné záloze. U vícero typů je pak záloha na dohodě obou stran.
Hezký den.

Odpovědět