Jak vyrobit repro kabel

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jak vyrobit repro kabel

Příspěvek od PítrsPraha »

Okej, googlení názvů dvou drahých beden máš za sebou. A teď k faktům: ukaž fotky své akusticky velmi dobré poslechovky. Jaké konkrétní komponenty v ní máš zapojené?

A teď přijde tradiční šňůra výmluv, protože velmi dobrá poslechovka, Sonusy, B&W jsou jen plané fantazie.....
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 03 dub 2019 10:55, celkem upraveno 1 x.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Pitrs po kolikaté ti musím opakovat, že jsem přestal věřit na zázrak jmenném kabel od doby, kdy jsem si zkusil spoustu věcí naslepo, už nevím jak lépe ti to mám vysvětlit. Řadu let před tímto zjištěním, jsem byl stejný tupec jako ty. Ja už vážně nevím jak lépe ti to mužů vysvětlit, aby jsi to už konečně pochopil.

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

PítrsPraha - však aj poslechovku si môžem vygooglit a poslať :D .. Vidím ale, že uz nieje čo, tak z kablov a jeho vplyvu na zvuk ako aj testov sa prechádza na, kto čo ma, čo nemá atď :).. To hovorí za všetko :D.. A zas príde ako sú to moje výmysly atď.. :lol: :lol: :lol:

THXKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od THXKO »

Len tak, že aby bola predstava ako čo kde si čo zladil. A tým sa veľa vecí aj vysvetlí. Len asi vieš že som nemyslel že na čom všetkom, aj ja v práci počúvam na telefóne a špuntoch. Tu mi išlo o hlavnú Tvoju zostavu. Keď to tu tak všetko okolo káblov tak sa to treba hodí vedieť.
No zrejme sa asi bojíš že Ťa tu vysmeju keď napíšeš pravdu.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

davidkabel:
Ale já tě chápu velmi dobře. Ta frustrace musí někudy ven, čiší to ze všech tvých příspěvků. Neboj se toho.

Jasoň:
Zapomínáš, co sám píšeš. Že máš akusticky velmi dobrou poslechovku jsi zmínil sám od sebe - sám od sebe jsi tedy přešel k tomu, co kdo má. A teď se nad tím pozastavuješ. Nepřijde ti hloupé pozastavovat se nad svými vlastními slovy?

No a protože patříš k jedněm z mála, kdo má akusticky velmi dobrou poslechovku, přirozeně mě k ní zajímají podrobnosti. Všechny nás tu ždímeš o "důkazy" a já po tobě nechci nic jiného než co ty chceš po ostatních. To je přece fér. A pro přátelského pohodáře, který si přece nevymýšlí, to nemůže být žádný problém, ne :-)? Tedy pokud by to byla pravda. A protože není, přicházejí výmluvy, vytáčky, úhybné manévry....

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

THXKO písal som to neraz tu!
Oni ma ani tak nevysmeju, oni sa len chytia toho a začnú písať ako ja môžem vedieť niečo o kabloch pri takej zostave.. Viď Jiri, a spol. A to tu je na dve veci užitočné! .. Ja sa chcem baviť o tom o čom je téma (aspoň kus k nej) a do toho zostáva nema nič!!!! Ved človek nemusím mať ani žiadnu na to, aby som k niekomu prišiel sadol si a pozrel ako urči niekto ktorý kábel hrá!!!.. Čo keď som neskúsený hifista a pred kupov drahej zostavy skúmam do čoho vyraziť najviac peňazí? ;)

Vidíš sám, čo predvádza ten pán "nado mnou". On už ani nechápe, že ho niekoľko dni neberiem vážne (ako vidím aj par ďalších tu) :)
Naposledy upravil(a) Jason dne 03 dub 2019 11:08, celkem upraveno 1 x.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Pitrs ještě jedou a pomalu si to přečti a nehledejte něco co tam není.
Chleba mu dáš, ale rozumu ne.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Jason píše:
03 dub 2019 11:06
THXKO písal som to neraz tu!
Nesmysl. Pokud nesouhlasíš, dej odkaz na příspěvek, kde popisuješ, jaké konkrétní komponenty máš ve své akusticky velmi dobré poslechovce. Odkaz tradičně nebude, jen další výmluvy, vytáčky, úhybné manévry....
Jason píše:
03 dub 2019 11:06
Ja sa chcem baviť o tom o čom je téma (aspoň kus k nej)
...a proto tu sám od sebe začneš popisovat své fantazie o své domnělé akusticky velmi dobré poslechovce.

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

THXKO- vsak vidíš sám :lol:
Žije vo vlastnom svete..!
Inak ak chceš napíš mi SZ odkial si (napr kraj) môžme pokecať aj osobne ak by si nebol z daleka

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Proč je ti tolik moc nepříjemné, když po tobě někdo chce to samé, co ty vyžaduješ po ostatních?

Jinými slovy: z tvých textů je TAK průhledné, že vše, co píšeš, včetně velkých zkušeností se sestavami za miliony Kč či akusticky velmi dobrá poslechovka, jsou jen prázdné fantazie....

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

Kde ja vyžadujem, kto má akú zostavu, poslúcharen? Odkaz prosím :lol: :lol:..
Reaguješ sám na svoje výmysly :lol:..
Toto je peckaa *jupi*
Naposledy upravil(a) Jason dne 03 dub 2019 11:31, celkem upraveno 1 x.

Jiri
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jiri »

Jason
V předchozích příspěvcích si jako důvod toho že "posloucháš na tom na čem posloucháš" právě to jak jsi na návštěvách slyšel velmi drahé sestavy a hráli špatně. No to opravdu není umění zvukově "zatlouct" drahou sestavu. Přestaň navštěvovat snoby a raději navštěvuj nadšené hifisty, kteří tomě rozumí a vyladí si domácí sestavu tak aby hrála super. *palec*

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

Jiri.. Presne to mam v úmysle :).!!!! Preto ak vydá pojdem aj k Leony5.
Ja sa napokon aj stotožnim s tým čo sa zas len dozviem.. Ty tiež?
Naposledy upravil(a) Jason dne 03 dub 2019 11:34, celkem upraveno 1 x.

THXKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od THXKO »

Jason

No zdá sa že aj Ty máš svoj svet. No zrejme tu nenapíšeš nič k Tvojej zostave lebo sa na ňu ešte len chystáš. Prečo potom tie oblbovacie reči ako máš dobre spravenú akustiku a potom si mne odpísal že máš nejaké B&W Nautilus a ešte nejaké Sonus-faberi. To si robíš teda srandu aj som mňa. Ale ja sa Ťa opýtal že,, v dobrom,,
Tak tu iba troliš aby reč nestála?

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

THXKO.. cituj kde pisem, že mám uvedené? Stále všetko len preč od, témy káble.. Prečo?

Odpovědět