Kabel z metráže

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
Borek
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabel z metráže

Příspěvek od Borek »

Dasta to pochopil, Mirek je určitě vtipný a zábavný společník a doma ho za to mají rádi. Vliv na funci to ale asi mit nebude... nepředpokládám, že si někdo myslí, ze s AEC mu to bude hrat déle než ostatnim a získá tim vice hudby. CLEVER řešení...

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

AEC jsou bláto. Nějaké pozlacené čínské něco. A podle toho to hraje - Ne tak zle, ale když bude laťka nízko.
K těm pokusům. Mám doma 3 bedny různých fousků, drátků, kablíků. hihih
Když od toho bastlení nebude člověk moc čekat a bude si to dělat pro radost, udělat se dá cokoliv a nějak to hrát bude. *2thumbsup*
A když to člověk chce mít dobré, je potřeba to někde zkopnout nebo se tím proboxovat. Ale to svoje gró, na to si každý musí přijít a učí se pořád.. :roll:

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Nejlepší na tom všem je, že tihle všichni kabeloví šamani nedělají voly jen z lidí kolem, ale hlavně ze sebe. A to přímo korunované.

Kutil191
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kutil191 »

https://www.amazon.de/ViaBlue-TS2-Banan ... K7RYWXHVKC

Nevím zda záleží tolik na konektoru,ale cenově to vyjde skoro stejně jako AEC

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Davide. Zbytecne urazis. Riskujes ban a efekt je nula. Mne neurazis. ;)
Spis mne to vzdycky rozesmeje.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Muzem si dat kafe v Don Giovani v breznu. Rad Te poznam. ;)

Kocmeister
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Kocmeister »

Takový týpci tam nechodí, poslouchat nějaký šarlatánský podvody, ty radši střílej invektivy od klávesnice.
kabelguru.cz

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

add Don Giovanni. Doufám, že tam potkám merhauta. Podle fotek už ho určitě poznám. Nevím, jestli jsem ok :D , ale nějaká chemie asi mezi náma fungovala. Zkrátím to. Chybí mi tu trochu. Nějaká jeho břitkovtipnost nebo jak to nazvat. Často mě to rozesmálo. :?
Snad se vrátí. Ale asi lezl dost lidem na nervy. Ne každý má na to možná náladu/naturel.

ivanb_cko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od ivanb_cko »

opět se to stáčí na invektivy o ne/smyslu vlivu kabelů - to mě nezajímá a byl bych moc rád, abychom se tomuto vyhli. Předem díky.

Raději se vraťme zpět k radám a zkušenostem, o které jsem žádal na začátku. Zatím jsme se dověděli, že je vhodné použít banánky buď origo VIABLUE nebo WBT - já konkrétně chci roztahovací úhlové banánky.
Co to stínění? Co ten síťový kabel? Každopádně díky...

Jo a pokud by někdo chtěl z obavy trolení bavit přes soukromé zprávy, tak klidně ;)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Banánky - Vem si tyto a máš to pořešeno na pořád.
http://www.wbt.cz/produkty/ban%C3%A1nky/0610-cu-detail

Stínění bych asi na RK nedával. Na napájecí spíš ano.

Jestli bych mohl doporučit napájecí a metráž, dobrou zkušenost a vyzkoušený v několik a sestavách (a i jeho současný majitel) s VP-1501. Je to opruz práce (hlavně aby člověk nepřeřízl ty vnitřní vodiče, když řeže tu teflonovou trubku). Ale stojí to za to.
https://www.audiophonics.fr/en/cable-me ... 12772.html

S metráží na reprokabel je potíž. Dlouho jsem hledal nějaký "svatý grál". Ale podle mně taková metráž není. Fabrické kabely od 30tis. už nepřehraje žádná metráž. Ani se nepřiblíží. I ten Viablu podle mně bude spíš kompromis. Sám Míra (pytel) jím nenahradil Neotech NS 241260, který měl tou dobou v sestavě. Asi tak.

Borek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Ja mam ty kabely oba. V některé sestavě se zda byt lepší VB, v některé Neotech. Oba jsou výjimečné. Ale prave s AEC jsem na nich obou ten horší vliv AEC pozoroval...

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Borek. Nejsi sam. V mym okoli je obdobna zkusenost. To AEC bas nafukovalo. Nekvalitni konektory toto zpusobuji.
I napr paolo by mohl potvrdit jak tezko se mu shanely dobre bananky, po tom co se prestaly delat Lok.

Borek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Dokoupil jsem od něj LOK rhodiové i zlacené, poslední co měl. Měl jsem je předtím i na OCOSech, právě po tom, co se mi zdálo, že tam v některých zapojeních ten bas má s AEC tendenci jakoby dunět, v jiné sestavě to zase bylo docela příjemné...

kubas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubas »

WBT nebo AEC zvuk bez rozdílu,mám oboje akorát WBT o dost drahší, zřejmě vyšší marže..
Obrázek

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

WBT nebo AEC zvuk bez rozdílu,

Jak by řekli pocitáři, máš málo rozlišující sestavu nebo jsi hluchej tetřev. Případně obé. *sunglases*

Odpovědět