průřez reprokabelů vs. zesilovač

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
FS
Příspěvky: 1288
Registrován: 29 říj 2016 00:30
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: průřez reprokabelů vs. zesilovač

Příspěvek od FS »

dj.kure píše:
26 říj 2020 09:30
Neee, voodoo neee :-D ... 2x2.5mm musí na moji sestavu stačit, mám úplný základ :-) a kdybych se náhodou cítil nejistý, tak si skočím do GESu pro 2x4mm :)) ale pouliční lampy s tím živit nebudu. Ještě přemýšlím nad nákupem audiobanánků, to mi ještě přijde jako poměrně rozumná investice.
Za sebe doporučuji konektory ve formě takových těch jednoduchých dutinek. Něco takového. Dají se koupit v různém provedení i cenách.

PS: Taky tady mám takovou základní sestavu u pracovního stolu, do které nemá cenu investovat (žádná investice to není, tím si jenom my nadšenci zjemňujeme skutečnost, že bohapustě utrácíme za blbosti :D ). Nicméně, jednou jsem měl náladu, sundal repro ze stěny a připojil k nim reprokabel z hlavního systému (ten tzv. "voodoo") .. a nestačil se divit, co z té zakladní sestavy leze za zvuk.


Uživatelský avatar
kychtax
Příspěvky: 3060
Registrován: 12 led 2015 11:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: průřez reprokabelů vs. zesilovač

Příspěvek od kychtax »

ty banany nedoporucuji. Problem tech bananu je ze je cerv maly a zavit drzi na malem kousku, cili se nedaji poradne utahnout a zavit se jednoduse strhne. + to neni med.

FS
Příspěvky: 1288
Registrován: 29 říj 2016 00:30
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: průřez reprokabelů vs. zesilovač

Příspěvek od FS »

OK, však nedoporučuji ty konkrétní :)
Tyhle zrovna tak typově vyhovují mé představě o ideálním konektoru, pokud je banánek podporovaný zesíkem/bednami.

Uživatelský avatar
dj.kure
Příspěvky: 34
Registrován: 25 říj 2020 12:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: průřez reprokabelů vs. zesilovač

Příspěvek od dj.kure »

Aha, děkuji za doporučení, já jsem nakonec vzal tyto - https://www.ges.cz/cz/bp-150-GES06614580.html - už je mám nainstalované, vše šlo hladce a asi jsem blázen, ale zvuk je zase o pěkný kousek lepší. Možná to je jen "zrání" reproduktorů, mám je teprve týden, ale každý den hrají cca 4-6 hodin.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 1 host