Signálový RCA DH Labs kabel z metráže

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
koudy42
Kontaktovat uživatele:

Signálový RCA DH Labs kabel z metráže

Příspěvek od koudy42 »

Plánuji nákup DH-Labs Silver Sonic BL-1 Series II z metráže a chtěl bych poprosit o doporučení jaké cenově dostupné RCA koncovky použít. Prodejce nabízí pár DH-Labs Silver Sonic RCA-2С za 600Kč což mi přijde moc k ceně kabelu a použití 2 párů. Nechci objednávat mimo EU (Číny) skrz clo/dph a také dlouhé doručení. Děkuji za komentáře od místních "dráteníků" *2thumbsup*.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Signálový RCA DH Labs kabel z metráže

Příspěvek od fox »

Studio Pánský Dvůr má v akci kabel DH Labs Pro Studio za cca 400 Kč za1 metr. Je to velmi dobrý kabel. V zahraničí se jeho cena pohybuje okolo 900 Kč.
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Diky za tip, mrknul jsem a kabel muzu mit za levneji ze zahranici a RCA koncovky vyjdou take skoro 600Kc za par. Neda se svitit holt do nich zainvestuji a uvidime jaky bude vysledek.
Byt jako kabeloskeptik to pro me bude citelna investice, ale cervik hloda jaka je kombinace lampy+paskac+postribrena kabelaz :D.
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon »

Měl jsem,cena pár stovek - vzhledem k té ceně je OK,ale nijak výrazně dobrý, bohužel zase vzhledem k té ceně dále neprodejný,tak jsem sundal koncovky a DH je v koši, ale je to dobrý směr,z metráže jde i doma udělat interconect na vysoké úrovni

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Začal jsem používat DHL Pro Studio s koncovkami XLR nedávno, po zakoupení koncaku Audia. Z prvu jako základní kabel, než vyzkouším jiné kabely. Vyzkoušel jsem Acoustic Revive, Oyaide. DHL prozatím zůstává. Za ty peníze, se zdá velmi dobrý.
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

@ Horizon: A kam jsi sel dal od DH, jestli se muzu zeptat?
@ Fox: dobra vizitk, ale divam se, ze Pro Studio je na symetriku, cili zustanu u puvodne vybraneho.

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon »

Špatně jsem to napsal,to je takové zrychlené myšlení při psaní ........ ten DH Labs Silver byl lanko,jestli je to ten samý co myslíš,ale podle té ceny asi jo ... Tak u mě byl z těch - tehdy - porovnávaných/zkoušených kabelů slabší,proto jsem neměl důvod ho nechávat,u tebe to třeba bude to co čekáš,s čistě stříbrným signálovým kablikem to je trochu horší na hledání, mě vyhovuje spíše postříbřená měď,nebo kombinace kvalitní měď+stříbrné koncovky .....
Ad stříbro - u mě vyhovoval/zvukově se mi líbil víc stříbrný Oyaide solid core (audiofriend.cz) + dobré koncovky ....... Více než ten DH Labs
Ale lepší to vyzkoušet ....... než koupit hned drahý materiál

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

koudy42 píše:
20 čer 2020 19:03
@ Horizon: A kam jsi sel dal od DH, jestli se muzu zeptat?
@ Fox: dobra vizitk, ale divam se, ze Pro Studio je na symetriku, cili zustanu u puvodne vybraneho.
BL1 je taky symetrický, pokud se nemýlim.
Pro Studio je kvalitnější. Je to postříbřená měď s teflonovým dielektrikem. Jeho zvuk má čisté neagresivní výšky, prokleslene' basy. Četl jsem, že má malou kapacitu. Hodí se jak k propojení předzesilovače - konca'ku, tak k propojení gramofonu.
Je vhodný k symetrickému propojení a taktéž ho můžeš použít i s konektory RCA.
Byl údajně konstruován pro použití v nahrávacích studiích.

meek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od meek »

Mám tenhle kabel ( Silver Sonic pro studio) a podle mě je vynikající . Kupoval jsem metráž v Panském Dvoře a dal jsem na něj koncovky AEC za necelé tři stovky .

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Já ten kabel beru jako základní nedrahou referencí k dalšímu porovnávání dražších kabelů, abych se měl od čeho odpíchnout.

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Dekuji vsem za komentare s vlastni zkusenosti!
Reference na internetu take nejsou marne http://www.audioreview.com/product/cabl ... es-ii.html, alespon pri prvni selekci.
Proverim jeste parametry Pro Studio vs. BL1 + AEC koncovky.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Kabelem BL1 jsem před dvaceti léty začínal. Oproti s komponenty dodávané tkaničce, to byl velký posun. Asi před třemi roky jsem koupil na zkoušku Pro Studio. Když jsem je srovnával, PS se mi líbí víc. Nevím, jestli za 400 Kč/m koupíš lepší.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Vyborny RCA konektor je Neutrik NF2. Nekolik jsem delal.

koudy42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koudy42 »

Ok, vemu ho z Panskeho Dvora, nez riskovat zase nejake celni obstrukce z USA.
Premyslim, ze otestuji i reprokabely v biwire ke stavajicim Xindak FS1/ Daliborr military:). Padly mi do oka DH Labs SS T14 a Chord Clearway. Mate i zde nejake osobni zkusenosti? Dekuji!

@Kychtax - diky za tip, zvazim i pres vyssi cenu, zaroven bych nerad zabil jeho potencial prave koncovkami :roll:.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

Pokud by jsi kupoval USA, dej si pozor, cena bývá často uvedená za jednu stopu, což je asi třikrát míň, než jeden metr.

Odpovědět