Sroll Purity

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll Purity

Příspěvek od Jarda69 » 28 led 2017 20:52

Na jednu stranu chápu tvoje nadšení, na druhou to začíná smrdět placenou reklamou. Ale je to možná jenom můj pocit.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax » 28 led 2017 22:36

Tak ono, srovnavas kabliky o 2-3 urovne od sebe. Purity je high end a tam je samozrejme vyber a souperi jini. Ocos podle meho nazoru muze souperit s králíky 10-30tis. Z to co jsem vycetl..

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 29 led 2017 00:39

kychtax píše:Tak ono, srovnavas kabliky o 2-3 urovne od sebe. Purity je high end a tam je samozrejme vyber a souperi jini. Ocos podle meho nazoru muze souperit s králíky 10-30tis. Z to co jsem vycetl :lol: ..
To vieš že kludne može: https://www.youtube.com/watch?v=FO5MwpJRkVc

https://www.youtube.com/watch?v=huQT4i_xvkw

*2thumbsup*

slimy

Příspěvek od slimy » 29 led 2017 07:41

*thumbs up*

zabiny007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabiny007 » 29 led 2017 11:13

to sonofstars

Ahoj, chápu tvé nadšení z výtvorů Sroll a Casea. Sám jsem měl tu zkušenost a opravdu jsou to povedené věci. Jen si myslím, že bys měl trošičku ubrat plyn, nebo se tvé příspěvky stanou spíše medvědí službou.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 29 led 2017 20:55

Přijde mi to lepší než se na hifi forech jen hádat a nadávat si. Někdo píše o svých Focalech, někdo o svých Van Den Hull, někdo o Cambridge Audio, no a já píšu o kabelech, zesilovači a převodníku, který mám doma.
Zítra budu mít ke srovnání USB Sroll a pokud nebudete proti, rád vám napíšu, jestli srovnání s MIT USB bude mít nějaký efekt.
*taktone*

Placená reklama? No to mě ještě nenapadlo. Být placen za poslech hudby a psaní referencí jsou tu přeci jiní experti. Pan Březina, pan Vlk, odborné časopisy, ...
Já určitě ne, já tomu hifi totiž také stále ještě moc nerozumím. *headbang*
Třeba za pár let dorazí jiná firma, která mě okouzlí a pak budu zase psát o ní. *sunglases*

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax » 29 led 2017 22:14

Nedele rano... jsem asi minutu cucel na kraliky a nechytal se.. To mi nedelej. 8-)

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon » 30 led 2017 19:28

sonofstars :jj,jen piš a sděluj svoje poznatky při zkoušení výrobků Sroll dál,koho to nezajímá ten ani nemusí do vlákna vstupovat,natož se obtěžovat s kritikou ne?zajímavé je určitě srovnávání řady purity s kapton,já jsem se rozhodl postupně dokupovat,a snad dojdu tam kam bych chtěl dříve než dojde trpělivost,finance nebo se objeví jiný obzor.Už týden mám odladěný NUC od Ha...,s propojením USB Kapton,čistota zvuku super,ale nemám srovnání,a už jsem na to rezignoval(myslím na nějaké porovnávání) rozhodl jsem se postavit Sroll zvuk co mi dovolí okolnosti.....,momentálně nejsou Eposy tak hraju na Lynx,na jaře bude upgrade, *thumbs up*

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 30 led 2017 20:12

horizon:
díky za zprávu *2thumbsup* vidím to podobně.

Klasická Puity řada byla skvělá, ale Purity Kapton to posouvá vše mnohem dál.
Táta to měl i s bednama Revell/Sroll a zesíkem Rhythm - tedy nádherný přednes a všechny změny v použitých kabelech se projevovaly exponenciálně.
Např. reprokabely Noble Audio Rainbow - Purity Oil - Purity Kapton vždy velký posun v dynamice, pak do čistoty, prostoru a rozlišení všech pásem. Kapton jasný král.

U mě s Cassiopeiou (trošku) a zejména s bednama (Mermaid) jsou změny slabšího rázu než u otce. Mám holt trochu handycap (ale úsporu 300tis :lol: ).
Reprokabely však jasný přínos, projev kultivovanější, vyrovnaná pásma (vylezlo to z basů do středů a výšek v čistém poměru), zaznamenal jsem, že nahrávky jsou poslouchatelnější. Pak jsem zkoušel vyměnit RCA Purity za Kaapton a taky skok kupředu, zase se mi to líbilo více. *bravo* Oproti Kabelguru Ultra však skok vesmírný.

V závěru jsem vyměnil i síťové kabely a tam se u mě projevilo zlepšení proti NA Zephyr jen v detailech, ale u táty byl přechod na síťové kabely Sroll jasnější - přínosnější.

Teď mám doma půjčený prototyp USB Sroll Purity Kapton (ty už máš jistě finální řešení) na vyzkoušení. Srovnávám s MIT USB. Tak uvidíme. Zatím to vstřebávám.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon » 31 led 2017 18:55

USB Sroll Purity Kapton by měla být konečná verze k prodeji,vždy 1m,byl mi nabízen USB Purity,nebo Kapton, ale po zkušenosti s RCA kdy jsem měl v jednu chvíli doma RCA Purity,potom ten mezi tím od tebe(mimochodem hraje líp jak verze Purity)a RCA Kapton tak jsem měl jasno hned a bral jsem jěště nový pár Kapton,tak po tomto nemám důvod nevěřit že je to s USB jinak,repro mám DIY 1,5,10,tak ty příjdou na řadu až nakonec,buď zůstanou-nebo uvidím co bude na výstavě,prý bude od L.Šrolla nejaké 3p,nebo D.Vrána má hodně doladěné 2p sloupové bedny a i ty jsou pořád dál než co mám doma ale pochybuji že by je chystal na výstavu,tak uvidím.......na síťové kabely sroll mám stejný názor,po výměně zůstaly doma-cenově podezřele konkurenceschopné *thumbs up*
Naposledy upravil(a) Horizon dne 31 led 2017 19:13, celkem upraveno 1 x.

Miero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miero » 31 led 2017 19:11

skusat zatial neplanujem, ale cim sa lisia kable Sroll Purity a Sroll Kapton?

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon » 31 led 2017 19:28

Těžko říct jaký by byl rozdíl na různě namixovaných sestavách,ale všechny výrobky nesou podpis toho kdo je tvoří,pokud se ti líbí - není co řešit jen dokupuješ.Pokusy nahradit něco v sestavě která je laděna k co nejlepšímu zvuku od síťového kabelu až po reproduktor jsou marnou snahou něco obejít,a taky myslet si že jeden kvalitní kabel rozehraje celou sestavu taky asi nebude ten správný plán.No,moc jsem ti nepomohl,ale u mě doma kabel Kapton prostě se Srollem hraje líp.............

Miero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miero » 31 led 2017 22:27

ok, diky za odpoved

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 01 úno 2017 21:08

Miero píše:skusat zatial neplanujem, ale cim sa lisia kable Sroll Purity a Sroll Kapton?
Technologií zpracování a odstínění od všelijakých ruchů. Sroll Purity je první řada a Kapton vyšší a bez kompromisů.

Zajišťují dokonalé propojení zesilovače s reproduktorovou soustavou, které přenáší všechny signály čistě, jemně a s plnou silou. Díky čistému přenosu jednotlivých pulsů a tónů je výsledný zvuk v celém pásmu mnohem bohatší. Více detailů na výškách i středech, mnohem hlubší, malebnější a objemnější basy. I přes výrazný nárůst detailnosti a jemnosti na výškách a středech nedochází k častému nepřirozenému rozladění zvuku. To vzniká tím, že kvalitě vyšších pásem pak nestačí kvalita a síla nižších středů a basů.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 01 úno 2017 21:26

Technologií zpracování a odstínění od všelijakých ruchů. Sroll Purity je první řada a Kapton vyšší a bez kompromisů.

Zajišťují dokonalé propojení zesilovače s reproduktorovou soustavou, které přenáší všechny signály čistě, jemně a s plnou silou. Díky čistému přenosu jednotlivých pulsů a tónů je výsledný zvuk v celém pásmu mnohem bohatší. Více detailů na výškách i středech, mnohem hlubší, malebnější a objemnější basy. I přes výrazný nárůst detailnosti a jemnosti na výškách a středech nedochází k častému nepřirozenému rozladění zvuku. To vzniká tím, že kvalitě vyšších pásem pak nestačí kvalita a síla nižších středů a basů.
Kurwa, to je jako kdyby to Google translator přeložil z mongolštiny.
To je tak neskutečný blábol. Trocha sebereflexe by neškodila ....

Odpovědět