Sroll Purity

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll Purity

Příspěvek od sonofstars » 01 úno 2017 21:42

Nechápu kam míříš, první věta je moje odpověď na výše uvedenou citaci - dotaz a dokonce v jazyce českém a ten odstavec je z oficiálních stránek Sroll a také psáno v naší mateřštině.

:shock:

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 01 úno 2017 22:15

Myslíš, že bys dokázal změřit nějaké parametry toho kabelu co máš? Odpor asi ani ne, ale třeba kapacitu a indukčnost?

slimy

Příspěvek od slimy » 01 úno 2017 23:05

:D

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR » 02 úno 2017 00:46

Technologií zpracování a odstínění od všelijakých ruchů. Sroll Purity je první řada a Kapton vyšší a bez kompromisů.
:lol: :lol:

btw: Ak nie sú popise slová "bez kompromisov a ultimatívne", nie je to hi-end.

Pre mňa (a verím, že veľa iných) mŕtve vlákno.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 02 úno 2017 10:19

Jarda69 píše:Myslíš, že bys dokázal změřit nějaké parametry toho kabelu co máš? Odpor asi ani ne, ale třeba kapacitu a indukčnost?
Nedokázal, ale zastav se na poslech a vem si měřáky a klidně si je proměř. Já jsem pouhý posluchač ne elektrotechnik.
*palec*

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 02 úno 2017 10:57

To není dobrej nápad. Já jsem spokojenej, jak mi to hraje a chtěl bych to tak nechat :)

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 02 úno 2017 11:03

A to máš recht Jardo. To je největší problém Hifi. Každému to hraje skvěle než se objeví nějakej darebák, který nám to rozhodí. *2thumbsup*

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 02 úno 2017 16:17

sonofstars píše:Nechápu kam míříš, první věta je moje odpověď na výše uvedenou citaci - dotaz a dokonce v jazyce českém a ten odstavec je z oficiálních stránek Sroll a také psáno v naší mateřštině.

:shock:
Kouknul jsem na stránky, ten text ohledně reprokabelu Purity cable tam je již pěkných pár let a týká se to někdejšího prvního kabelu.
Není to tedy popis ani jednoho současného a zde zmiňovaného modelu.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars » 02 úno 2017 18:13

Ono to, ale Pavle je popis pro sérii Purity. Jelikož jsem je měl všechny, mohu si dovolit tvrdit, že ten text se hodí na všechny.
Rozdíl slovy stejně nevyjádříte a u každé sestavy se to projeví jinak. Tedy těžko lze tvrdit, že něco je či není.
Slova jsou jen slova, poslechněte, uvidíte. *palec*

slimy

Příspěvek od slimy » 02 úno 2017 18:50

Chapu a sdilim vase nadseni, ale skutecne si myslim, ze delate Srollu spise medvedi sluzbu.

Mene je skoro vzdy vice! *thumbs up*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel » 02 úno 2017 19:41

Dnes jsem měl možnost na své sestavě slyšet poslední verzi síťového kabelu Sroll ( testnut na kombajnu Primare, proti mému oblíbenému slabému VDH), poslouchali jsme super nahrávky DVD-A, zlepšení prostoru a lepší drajv. Jenom bych kompletoval s lepšími koncovkami ( sice mají nápis Sroll, ale asi za 200,- z Číny ?!?!). Jinak krásná práce. Je dobře , že v této sféře kabelů je stále více Českých výrobců ( Sroll, NA a další ), hifisti si mohou vybrat z domácí produkce *thumbs up* . Třeba napíše něco i Lachim, podupával si a úplně mu vystydlo kafe *2thumbsup* , slyšel poprvé upgradovaný repro kabel ViaBlue .

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 02 úno 2017 22:49

add. power kabel sroll purity

mirkovi (alias pytlovi) jsem vezl dárek k jeho kulatému jubileu a při té příležitosti
vzal k vyzkoušení 3m power kabel sroll purity. (zapůjčil pan LS)
pytlův player primare BD32 s ním chytil neskutečnou jiskru, drajv, šťávu a nádherné basy.
po přepojení na mirkův v.d h. všeho zase ubylo.
zvuk jakobych "vypínačem zhasnul".

ano! kafe mi při poslechu queen "the game" (raritní dvd-a) vážně vystydlo.
skvělý zvuk!
výborně nahraná basa, bicí, kytary... kafe u toho pít vážně nešlo. dupal jsem si oběma nohama.
po 156-té jsem litoval, že je dvd-audio již léta mrtvý formát. nejlepší nahrávky jsem slyšel právě z dvd-a.

porovnání úplně stejné desky od telarc na dvd-audio / sacd vyznělo "zahráním" u pytla opět výrazně lépe pro formát dvd-a.
(nechci však tímto názorem vyvolat flamware)

cestou k mirkovi jsem se ještě zastavil na rychlý test u člena "paolo" v jeho studiu/shopu.
co u něj tento power kabel udělal se zvukem integráče yamaha + repro tannoy... paolo slíbil, že napíše.
(s tímto káblem mě zvuk tannoy začal najednou bavit. hlas zpěváka byl náhle uvěřitelný)

kabel je dle výrobce stíněný, ale koncovky mu vůbec nesluší.

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 03 úno 2017 10:48

Hmmm, divná věc. U zesilovače si ještě dovedu trochu představit, že by to mělo vliv, ale u playeru, kde bude napájení stabilizované, co by se tam mohlo měnit? Tam snad nejsou žádné proudové špičky.
Jak by to hrálo na stejný kabel, co má použitý ve zdi?

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 03 úno 2017 13:34

Add Lachim
Ano, s reprosoustavy Tannoy XT 8F se zvuk posunul tím správným směrem. Zmizela boule na basech a výšky se také dost pročistily.
S reprosoustavy Bowers Wilkins už jsem tak velký přínos nezaznamenal.

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 03 úno 2017 13:39

Zkuste to někdy porovnat se stejně dlouhým kabelem z 3x2.5 CYKY.

Odpovědět