Tara Labs - starší modely repro kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Tara Labs - starší modely repro kabelů

Příspěvek od terahera » 19 črc 2018 21:38

dadaft píše:
18 črc 2018 19:28
Beru zpět. Není nic moc.
Taky by mě to zajímalo,můžeš prosím trochu osvětlit?Myslím to dobře,žádné rypani,zrovna mám v těchto dnech taky půjčené repro Taralabs,taky prvotní nadšení,tak jsem zvědavý

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft » 23 črc 2018 09:09

Neklid.
A taky přece jen trochu agresivita.
To jsou hlavní výtky.
Prvotní dojem byl nicméně výborný. Poslouchal jsem nějaký dobře nahraný klidný jazzík a mělo to všechno, co má dobrý kabel -- luft, barvu, tělo, předozadní prostor,,,,,,,,,,,,, ale časem a se syrovějšími nahrávkami ten neklid začal být otravný. Strašně těžko se to popisuje. Když jsem tam vrátil kabel, na který hraju od doby, co mám nový zesák, byla to neuvěřitelná úleva,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
("vynalezl" jsem ho zcela náhodou a dám na něj malý tip do DIY, je to taky celkem levná záležitost........ pár dnů jsem teď po letech zase dost intenzivně testoval)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax » 23 črc 2018 14:01

Nemuze ten neklid byt, protoze Ti Tara ukazala neco cos jeste nevidel a neslysel? Neduh v sestave? A kdyz jsi dal zpatky ten stary, jen si na to opet hodil deku?
Dalo by se to mozna odhadnout. Podle atributů, ktere ta Tara zlepsila. To jen spekuluji na dálku. Takhle totiz taky nekdy vaham.. :-)

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi » 23 črc 2018 14:09

Ja skor myslím ak nemáš naozaj vyladený celí slušný aparát a do toho dáš niečo radikálne iné tak si to nemusí sadnuť.

Takto vznikaju "zaručené" fámy o zlom ostrom alebo opačne moc teplom charaktere. A pritom si len nesadol zvukovo ku ostatným krabičkám a káblom.

Skor tipujem na nedokonalé slabšie nevhodné komponenty alebo slabé dalšie káble a aj reprosustavy.

Niekedy ale aj v už moc detailnej zostave další detail vadí a potom je zvuk moc expresívny.

Odpovědět