XLR kabel Viablue NF-S1 Quattro Silver

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
ciba
Kontaktovat uživatele:

XLR kabel Viablue NF-S1 Quattro Silver

Příspěvek od ciba » 06 říj 2008 17:46

Vcera jsem narazil na tyto kabely , po zjisteni , ze to ma ctyrnasobne stineni pak jeden 2.5m XLR par zakoupil , stoji 158 euro coz je dobra cena a doufam , ze bude i fungovat po zvukove strance .. Pro informaci -
http://www.viablue.de/com/quattro_analo ... _xlr.shtml
Rovnez i dalsi produkty stoji za uvahu ..

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Re: XLR kabel Viablue NF-S1 Quattro Silver

Příspěvek od Donuts » 06 říj 2008 19:15

Pouzivam hroty Viablue TRI a spokojenost.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 06 říj 2008 22:43

Ahoj, velmi příjemná cena, jsem moc zvědavý jestli se Ti osvědčí proti stávajícímu propojení. Je mi divné, že vodiče jsou pocínované a stínění postříbřené!?

boxer

Příspěvek od boxer » 06 říj 2008 23:36

vodiče jsou pocínované a stínění postříbřené

No jak vidět,Supra dělá svý kabely podobně.

Možná by k tomu mohl něco dodat Milan "Supra Svensound" Č. *palec*

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba » 07 říj 2008 08:18

NA píše:Ahoj, velmi příjemná cena, jsem moc zvědavý jestli se Ti osvědčí proti stávajícímu propojení. Je mi divné, že vodiče jsou pocínované a stínění postříbřené!?
Abych rekl pravdu , nemel jsem zadny velky duvid vymenit ty Waveplanets co tam mam ted , spis zvedavost jak se projevi vylepsene stineni na tech Viablue , jestli tedy vubec ..

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 07 říj 2008 08:50

To N.A. a Boxer:
to cínování na vodičích je opodstatněné, ale stříbřit punčochu, no nevím jaký by to mělo mít efekt fakt. To stříbro bohužel oxiduje velmi rychle..............
Jinak cena při té délce je fajn a konektory se mě líbí také moc.

NA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od NA » 14 říj 2008 11:29

Ahoj Cibo, jak hrajou ty nové káble, už je máš ?

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba » 14 říj 2008 16:49

NA píše:Ahoj Cibo, jak hrajou ty nové káble, už je máš ?
Ahoj Pavle , jeste to neprislo , ale musi kazdym dnem .. prisly vsak jine kabely - SOMMER CABLE - SC-CARBOKAB 225 , tak si je dens poslechnu A DAM VEDET
http://www.sommercable.com/3__default/index.html

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna » 15 říj 2008 10:13

Chci koupit XLR 0,6m od Vincenta. Muzu se zeptat na nazor, porovnani s uvadenymi XLR , pripadne nazor na jiny typ v podobne cene?

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound » 15 říj 2008 11:40

Až budeš v Praze, tak ti něco půjčím.

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba » 15 říj 2008 23:06

Pajuna píše:Chci koupit XLR 0,6m od Vincenta. Muzu se zeptat na nazor, porovnani s uvadenymi XLR , pripadne nazor na jiny typ v podobne cene?
Me zkusenosti ukazuji , ze zdaleka nejvetsi vliv na kvalitu line kabelu a tim i zvuku ma provedeni stineni kabelu (pri zachovani rozumnych zakladnich el. parametru) , uz davno jsem opustil teorii , ze cim drazsi a exotictejsi konstrukce znamena kabel lepsi , na misto toho ted koukam na konstrukci kabelu , respektive na pouzitou technologii a provedeni vlastniho stineni a nemuzu si pomoct vzdy lze slyset urcite rozdily .. Proto i muj referencni line kabel (wave planets) stoji pri delce 3m nejakych 1200kc a funguje naprosto bez problemu , respektive nemam co bych mu vytknul , pokud tedy mas zajem o kvalitni line kabel xlr-xlr hledal bych nekde tady (profi rada mikrofonnich kabelu) - Wave planets , Sommer cable a podobne ..

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba » 24 říj 2008 18:27

Takze dnes konecne dorazil ten Viablue NF-S1 QS , na prvni pohled udelavka vypada velmi profesionalne , hlavne XLR konektory nemaji chybu - to se musi videt , velmi dukladne a kvalitni provedeni , ktere jsem doma jeste nemel (neutrik je proti tomu druha liga ve vsech verzich ) .. Take solidni prumer (cca 9mm) a jista neohebnost davaji pocit duvery , dale to vypada , ze na obouch koncich kabelu je pravdepodobne feritovy RF stoper , ale tim si nejsem jisty . Co se tyka zvuku - asi po dvou hodinach hrani se jevi jako vynikajici propojovaci XLR kabel naprosto rovnocenny s Wave Planets , zcela zretelne se projevilo ctyrnasobne stineni , kde lze slyset i nejemnejsi nuance v prehravane hudbe , co vsak hodnotim lepe nez drive zapojeny WP , jsou basy - tento kabel zpusobil , ze jsem mohl pridat na vyhybce cca +1.5 db ve prospech basu , bez dalsiho zaduneni ci zneprehledneni teto casti spektra , coz bylo drive nemyslitelne .. Na druhou stranu kabel Wave Planets se mi zda lepsi v podani vysek , kde jista syrovost a naturalnost tu u Viablue trochu chybi .Takze vrele doporucuji , za cenu 170 Euro to je vynikajici alternativa k drive jmenovanemu Wave Planets .

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 24 říj 2008 18:40

Přesné a výstižné. "Lepší" kabel oddělí daleko lépe od sebe nástroje,vykreslí prostor a bas se stane daleko lépe čitelným s menším objemem. "horší" kabel se může jevit lepší v celkové dynamice a syrovosti,ale člověk jej nevydrží poslouchat delší dobu. Hudba je o poznání daleko tvrdší a člověk zeslabuje volume v obtížných pasážích. Jinak k tomu stínění,nevím jak až moc velký vliv má,ale daleko větší vliv má čistota použitých vodičů.

ciba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ciba » 25 říj 2008 20:01

ciba píše:Takze dnes konecne dorazil ten Viablue NF-S1 QS , na prvni pohled udelavka vypada velmi profesionalne , hlavne XLR konektory nemaji chybu - to se musi videt , velmi dukladne a kvalitni provedeni , ktere jsem doma jeste nemel (neutrik je proti tomu druha liga ve vsech verzich ) .. Take solidni prumer (cca 9mm) a jista neohebnost davaji pocit duvery , dale to vypada , ze na obouch koncich kabelu je pravdepodobne feritovy RF stoper , ale tim si nejsem jisty . Co se tyka zvuku - asi po dvou hodinach hrani se jevi jako vynikajici propojovaci XLR kabel naprosto rovnocenny s Wave Planets , zcela zretelne se projevilo ctyrnasobne stineni , kde lze slyset i nejemnejsi nuance v prehravane hudbe , co vsak hodnotim lepe nez drive zapojeny WP , jsou basy - tento kabel zpusobil , ze jsem mohl pridat na vyhybce cca +1.5 db ve prospech basu , bez dalsiho zaduneni ci zneprehledneni teto casti spektra , coz bylo drive nemyslitelne .. Na druhou stranu kabel Wave Planets se mi zda lepsi v podani vysek , kde jista syrovost a naturalnost tu u Viablue trochu chybi .Takze vrele doporucuji , za cenu 170 Euro to je vynikajici alternativa k drive jmenovanemu Wave Planets .
Update - dnes jsem inovoval sitove zapojeni CD playeru , Audio Aero bylo samostatne zapojeno pomoci oddelovaciho trafa Nemecke firmy Audioplan Power plant (300 VA) a take RF filtru Audioplan fine filter G , vysledek se dostavil - pro podani vysek jiz nemam namitky i po vymene a porovnani kabelu Wave Planets .

boxer

Příspěvek od boxer » 25 říj 2008 21:08

Obrázek
Já našel jen 100. :(
Obrázek

Odpovědět