Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od kychtax »

Mne mozna i chvilemi mrzi ze jsem toho admina tady nevzal..to by tu byly jiny pomery. :D
Nebo bych ja uz nebyl adminem :lol:

Odar

Příspěvek od Odar »

kychtax píše:
01 pro 2018 11:58
Odar stejne zase prilezes .. :lol:
Nepochybne ano, ked v tom budem vidiet zmysel. Momentalne je to len o porovnavani pindikov. Niekomu to vyhovuje, inym je to cudzie. Kazdy ma vzdy na vyber *sunglases*

Vsak priloz ruku k dielu a poziadaj o post moderatora. Ja ta podporim.

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Připravuju pro Spark článek o hifibludech, děkuji alchymistům za inspiraci a materiál k ocitování:-)

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Udělit ban někomu jen proto, že říká přesně jak se věci mají, je jen ukázka diletantismu. O osobách, které tomuto stylu komunikace poklonlují, se raději vyjadřovat nebudu. Ignorance a alibismus je jen další ukázka některých zdejších.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

P.Merhaut, muzete tam napsat ze jsou kabely hloupost a ze jste zadny hiendovy v zivote nezkousel.. pravdu. ;) Zacinam byt zvedavy, co v tom Sparku ze sebe vysypete..hihih

David..jakou pravdu..tady jde o urazeni a provokace, netoleranci k jinym nazorum. S tim tu mam bohatou zkusenost.. v reakcich na posty, me vlakno atd..
Vy a podobni bud moralizujete nebo se posmivate/urazite. Napiste neco o sve sestave.
Naposledy upravil(a) kychtax dne 01 pro 2018 13:00, celkem upraveno 1 x.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Máte zajímavou sestavu Davide. Už jsem si to říkal několikrát. Příjde mi hodně vyrovnaná.
Mně by hodně zajímalo jak to hraje.. Aktivy Sveda.. RME ...jako DAC+Preamp, velmi slušné kably. Si myslím, že Vám to hraje výborně. Nechcete napsat pár slov?
Naposledy upravil(a) kychtax dne 01 pro 2018 13:16, celkem upraveno 1 x.

Fidji99
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidji99 »

Ako som slubil, prebehlo nevedecke testovanie poistiek.
Dostal som sa k tomu az vcera vecer, nakolko som sa vo stvrtok senzoricky rozbalansoval a skoncil u noveho Knopflera.

Kratka verzia: Nic, Nada, Nichts.

1) 2x DSP ekvalizacia - raz basy cez ARC a potom to doladit Room Optimizerom cez TRINNOV pre-amp. Nastavenie Neutral, cize uplne rovno zhora dole.
2) testovaci set - MAssive Attack, Dire Straits, A.-S. von Otter, A.-S. Mutter, M. Argerich, Mahler -
3) vymena poistky v konci, nastastie obe boli 5A, inac bola vnutri biela, keramicka.
4) opatovne testovaci set, z dorazom na klavir a zensky spev, tam sa ta zmena prejavi vzdy najviac u mna

Vysledok bol, ze ziadna pocutelna ani meratelna zmena nenastala, napriklad von Otter a celkovo tieto dominantne zenske hlasy su velmi nachylne na hocijake zmeny v rovnovahe zvuku, ona ma pekny rozsah, tam by som to pocul.
Tak som dal vsetko naspat, utrel prach.

Nie som ani kabeloskeptik ani kabelonadsenec, moj nazor je, ze ak ma clovek technicky vyhovujuce kable, vzdy sa najde minimalne 10 dalsich veci, ktore zvuku pomozu viacej ako kable/cerabally/poistky/zaslepky/drevene podlozky/rezonancne disky a tak.
Zacinajuc zakladnou akustikou priestoru, investiciou do elektrorozvodu atd.
Pre mna osobne najvacsou zmenou [po vymene repro pred par mesiacmi] bolo zakupenie profesionalneho DSP, ,to je zase moja uchylka a mam plne pochopenie pre kazdeho, kto chce svoju zostavu vylepsovat kablami/ceraballmi atd, len si proste myslim, ze su to zbytocne vyhodene peniaze.

irotam
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od irotam »

Osobně - ban pro merhauta vedle zbytečně tvrdý a názor na fóru slušně a do SZ cokoliv hnusně je názor pokrytecký. A kychtaxi nemusíš merhauta, dobrá akceptuji, ale za moje já- určitě mi svými názory a hlavně o hudbě a nahrávkách rozšířil víc obzory než ty (tedy aspoň zatím).

merhaut

Příspěvek od merhaut »

kychtaxi, především do článku vysypu tvoje a spol. citace. Já rád neředěnou srandu:-)

sekal

Příspěvek od sekal »

Jen několik poznámek:

Místní osazenstvo tady žádný test kabelů u Dasty nevyprovokovalo. Sled událostí byl trochu jiný. Byla zde celkem férová nabídka Kychtaxovi ze strany PMA na provedení poslech. testu kabelů. Ten ji však neakceptoval a následně hozenou rukavici zdvihnul Dasta. Nikdo ho do ničeho nenutil. Udělal to zcela sám o své vůli a dobrovolně. Pokud jde o zrušení akce resp. odložení termínu jejího konání, samotného mě to překvapilo. Ale to je tak všechno, co k tomu můžu napsat.

Ad Merhaut a Oldear: Ani jeden z nich není žádný svatoušek. Merhaut je sarkastický a rád popichuje, (za což tady také obdržel nedávno BAN), ale v tech. věcech má vesměs pravdu. Oldear, i přes nepříliš dlouhou dobu registrace, tady od začátku vystupuje dosti nabubřele a přezíravě. Z mého pohledu je to neskutečný nabob. Konkurovat mu v tom tady může snad jen jediný člověk. Je zajímavé, jak vlastnictví drahého aparátu (a snad i trochu více majetku) může ovlivnit charakter a jednání člověka.
Naposledy upravil(a) sekal dne 01 pro 2018 20:02, celkem upraveno 1 x.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

merhaut píše:
01 pro 2018 12:17
Připravuju pro Spark článek o hifibludech, děkuji alchymistům za inspiraci a materiál k ocitování:-)
v kterým čísle to bude?
Kdyby se někdo nemohl dočkat, jeden článeček je i zde.. ;)
https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/ ... rtech.html
holky a bigbít.. *2thumbsup*

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Kychtax se evidentně dočkat nemůže:-) Tak pro něj – jeden z kandidátů na název: Když hloupost zahoří a pojistky zblázní...

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

@merhaut: Ja fajn, že už máš název. Hlavně tam nezapomeň napsat, jak jsi k těm svým pravdám došel.

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Neboj, já toho nezapomenu:-)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

FS: prostor druhe strane asi dan nebude. Pane Jaromir, ze.. protoze cerpat nema odkud, bude to zrejme uvaha nebo sonda do zalezitosti zdejsiho fora.

Odpovědět