Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od PavelDosko »

pokud si pamatuju byl jsem to ja kdo te pozval ...

tak se ozvi do sz

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

PavelDosko píše:
11 říj 2018 20:16
Zadna, stejne jako neni duvod nekomu na silu vyvracet jeho zkusenosti
Spíše diletanstvi, než zkušenost.

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

PavelDosko.. Áno a vo mne svitla nádej.. Ako aj nádej v to, že aj tu sa najdu v pohode hifisti, ktorí nemajú problém sa otvorene o niečom baviť a bez osočovania, urážania, keď sa im povie názor, ktorý nemusí vyhovovať.... Vážim si pozvanie a pokúsim sa prísť, ale dúfam, že nebude potom žiadny problém spraviť AJ niečo dokazujúce a pripadne to aj zdokumentovať...

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Jason píše:nemajú problém sa otvorene o niečom baviť a bez osočovania, urážania, keď sa im povie názor, ktorý nemusí vyhovovať
Když si pozorně přečteš diskusi, tak zde nikdo nemá žádný problém s tím, že ty rozdíly neslyšíš. Zato obráceně... :-).

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

Jasne ze nie :D.. Som troll, odporúča sa dat ban, takym ako ja.. Otravujem slušní hifisty, ked sa spýtam ako prebehlo počúvanie kablu, odpoveď nikde (ignorovanie).. Pri prosbe o dokázaní svojho tvrdenia, odpovede typu, "nik nemá zapotreby ti niečo dokazovať, mám ťa v paži," milión dôvod odznie na to prečo sa nechce, nedá, nieje záujem.. Dokonca aj problém s pamäťou mozgu, stres a neviem čo ešte odznelo ako dôvody... (sľubujem, že nikomu neublížim ak sa mu nepodarí preukazy vplyv kablu na zvuk ani jedno zlé slovo naň nepoviem :D) ... ale sadnúť si k tomu a spraviť si test, nikto nič .. Ozaj žiadny problém s tým nieje :D :D :D. Ďalší plodný príspevok k teme alebo k niečomu vedúci :D.... A teraz nemáj názor aky máš :D

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Jason píše:ale sadnúť si k tomu a spraviť si test, nikto nič
Proč si takhle hloupě vymýšlíš?

A osobně jsem zatím pořád nepochopil, proč by někdo měl mít povinnost nebo zájem něco tobě dokazovat? Žij a nech žít. Máš svůj názor? Ok, měj ho. S tím nemůže mít nikdo soudný žádný problém. Natož aby měl nutkání nebo cítil potřebu ti to nějak vymlouvat či dokazovat opak.

Naopak z celého tvého vystupování zde mám pocit, že máš nutkání vyvracet ostatním jiný názor, než jaký zastáváš ty, a domáhat se vysvětlení, důkazů.... Sadni si k tomu a sprav si test. Uslyšíš - ok. Neuslyšíš - ok. Co na tom chceš pořád řešit :-)?
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 11 říj 2018 21:45, celkem upraveno 1 x.

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

Jasné. PavelDosko.. No ešte sa nevyjadril k tomu čo pri mojej návšteve bude ochotný spraviť... Zatiaľ sa nejak tej téme vyhýba a vypytuje sa na úplne nesúvisiace veci keď to vytiahnem... Tak sa mi to nezdá :).....

Čo tak otázku z opačnej strany. Prečo by niekto mohol nemať záujem preukázať, čo dokáže.. Ked je to také zaujímavé a toľko sa o tom debatí s ľuďmi, čo majú rovnakú záľubu :). Skus odpovedať prosím :) nie o inom.. Skus na toto :)

Unikla ti pointa.. Ako aj ostatným tu.. (alebo ju zámerne nechces prijať) mne nejde o to zistiť, či ja počujem rozdiel. Ja už viem ze nie . Mne ide o to zistit to, nejaký človek dokáže svojim sluchom zistiť vplyv kablu na zvuk.. Som za to nejaký hajzel, že to chcem vedieť? Ak áno chcem aby mi to ukázal lebo ľudia su rôzni a tvrdia hočo čo im vyhovuje o čom som sa neraz presvedčil.. Ťažké pochopiť. ťažké splniť?
Naposledy upravil(a) Jason dne 11 říj 2018 21:51, celkem upraveno 1 x.

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

Jason : nevim co chces, ja te pozval a ty jeste budes diktovat co mam delat ? Takhle se chovas normalne pri navstevach na tech stovkach sestav cos slysel nebo si jen vymyslis ? Ja te pozval v dobrem na poslech a porovnani s tvymi kabely nebo komponentami, tak se chovej dospele.

Mezi nami, mne je uprimne fuk jestli neco poznas nebo ne, myslel jsem to dobre.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Jason:
Tímhle jsi to zabil :-). PavelDosko ti sám od sebe nabídl, ať přijedeš a vyzkoušíš si poslech. Zopakoval to několikrát. Odpovědí byly výmluvy, proč to nejde. A ty se teď tváříš uraženě :-D.

A proč by někdo mohl nemít zájem dokazovat, co dokáže? Třeba proto, že to nemá zapotřebí, nemá o to zájem. To, že někdo cizí má jiný názor, v něm nevzbuzuje žádné pnutí ani potřebu se za svůj názor "bít". Protož chápe, že různí lidé mohou mít různý pohled na totožnou věc a nemá potřebu se snažit další přesvědčovat o své "pravdě".
A že ty CHCEŠ.... No tak chtěj, vždyť ti v tom nikdo nebrání :-).

Jen tu trollíš. Za mě howgh.
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 11 říj 2018 21:55, celkem upraveno 1 x.

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

PavelDosko.. Nie nechcem diktovať nič... Poprosím ťa pekne s úctou, či by si bol tak dobrý spraviť jeden test na káble.. Samozrejme sa teším aj na poslúch hudby u teba... Tak som to robil vždy a nebol problém s tým u väčšiny.. Az na pár dosť podpichovsčnych poznamok po výsledku testu.. Co aj chápem.. Zlý som? Nevyhovuje?
Naposledy upravil(a) Jason dne 11 říj 2018 21:55, celkem upraveno 1 x.

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

PítrsPraha píše:
11 říj 2018 21:52
Jason:
Tímhle jsi to zabil :-). PavelDosko ti sám od sebe nabídl, ať přijedeš a vyzkoušíš si poslech. Zopakoval to několikrát. Odpovědí byly výmluvy, proč to nejde. A ty se teď tváříš uraženě :-D.

A proč by někdo mohl nemít zájem dokazovat, co dokáže? Třeba proto, že to nemá zapotřebí, nemá o to zájem. To, že někdo cizí má jiný názor, v něm nevzbuzuje žádné pnutí ani potřebu se za svůj názor "bít". Protož chápe, že různí lidé mohou mít různý pohled na totožnou věc a nemá potřebu se snažit další přesvědčovat o své "pravdě".
A že ty CHCEŠ.... No tak chtěj, vždyť ti v tom nikdo nebrání :-).

Jen tu trollíš. Za mě howgh.
Jasne ze proč... Už mi je to čím ďalej jasnejšie prečo nie... Veď načo a hlavne ako :D:D
Za nič sa nebijem (lebo je zrejme z toho co si napísal, ze ja tu potrebu mam.. Oni nie) dochádza? . ak nerozumies co píšem prosím. nereaguj....
Naposledy upravil(a) Jason dne 11 říj 2018 22:05, celkem upraveno 3 x.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

...přečti si to prosím ještě několikrát, pomalu, pozorně... Význam není, že TY se o něco biješ... Bože :-D.

Ztracený čas :-).
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 11 říj 2018 22:00, celkem upraveno 1 x.

Jason
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Jason »

Ty už ani nemusís. Je mi jasné že vyznam to nemá u teba :)

Takže krátky súhrn k debate..
Myslím, že kus pozornejši človek si po krátkek chvíli pri čítaní tejto debaty všimne ako je vedená..
1.Pri priamych otázkach, ktoré by mali niečo výpovedať o tom ako preukázal, že počuje vplyv kablu na zvuk, si každý (zúčastneni debaty, ktorý ten rozdiel v kabloch akože počujú) dá otázku úplne mimo tému a vyberie si z textu čokoľvek čo by odviedlo temu iným smerom...
2. Pri technicko podložení toho čo počuje ako zmenu =žiadna odpoveď
3. Žiadna ochota niečo preukázať (ak to ozaj počuje, je to podľa mňa úplne jednoduche) to v teste, ktorý by to jednoznačne potvrdil..
4. Výhovorky ako každý vníma inak,každý to berie inak, každeho vec... To sú najsilnejšie argumenty na požadovaného dokázanie! :)

Tak a teraz nech niesu kábeloskeptici :D :D

A áno. Je to vaša vec. A ano ja to chápem a nechávam vás v tom.. Nakoniec vy ste zlatou baňou pre výrobocov a vďaka ním a vašim peniazom za kable sa aspoň nejaký vývoj pohne vpred.. Za čo by sme vám mali byť v podstate vďačný.. A asi aj som.... :)... Nic vzlom mier.. Užívajte krásny zvuk (aj vdaka káblom).. Mám aspoň ďalšiu skúsenost.. Ďakujem :)

Ak by predsa niekto ( aj PavelDosko-nie len pozvať a počúvať ako vyhovuje .. Na to je Olomouc príliš daleko :)) chcel predsa chuť ukázať čo jeho uši počujú., tak súkromnú správu prosím :)
Naposledy upravil(a) Jason dne 11 říj 2018 22:49, celkem upraveno 1 x.

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

Já tedy nevím, jestli čtu stejný vlákno,ale já tomu rozumím tak, že Jason NESLYŠÍ rozdíly v kabelech a je ochoten přijet tam, kde mu ten, kdo slyší tyto rozdíly, to předvede ve slepém testu.
Já si myslím, že je to snad každýmu jasný, až na některé. On nechce nikomu nic dokazova, pouze si chce ověřit, že slyší prd a jiní slavíky v Madridu.

Odpovědět