Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od kychtax » 12 říj 2018 15:49

Jason. Mně Tvoje řeči taky otrávily. Vůbec se Pavlovi nedivím. Jsem ale zvedav, jak pochodis a jestli někoho na takhle ulitly pokus seženeš (vlezt nekomu do bytu ve stylu ja to mam vyřešeno, ale chci vidět jestli někdo jiný to pocuje.. )

Fidji99
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidji99 » 12 říj 2018 15:55

Jason, aj ked s tebou asi na temu zahorovania kablov suhlasim, skutocne si sa spraval voci Pavlovi velmi nevhodne.
Pavol robil laskavost tebe a nie ty jemu.
A tak sa bolo treba aj spravat. Normalna Kinderstube.

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko » 12 říj 2018 16:03

Jason : jen tak bokem - kabely jsem si delal sam ... chovani typu sis mne pozval tak si budu delat co chci a jeste si to natocim a podsouvani vseho mozneho je pro mne proste neprijatelne. Kazdy ma pravo si vpustit do bytu koho uzna, nejedna se o jen o hifi, kdybys chtel diskutovat o cemkoliv a zacal po pozvani takto, tak by to bylo to same. A treba se usmajlikuj.

jedu do Brna a pak na koncert, mejte se, zahorujte, poslouchejte

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 16:21

:o Však som len navrhol co by som chcel skúsiť nebesá :D :D..a po štyroch dňoch vysvetľovania že chcem zistiť ci niekto iny je schopný počuť zmenu káblov mi zabijes, že ako chcem JA na zostave čo nepoznám chcem niečo počuť a identifikovať, je už smame o sebe vypovedajúce s akym človekom sa tu bavím :) nic vzlom to je fakt. :)
Ja nie že nechcem už ísť k tebe.. Ja sa bojim :)

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko » 12 říj 2018 16:31

prestan urazet, sam se chovas jak decko

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 16:42

Napísal som len neodskriepitelne fakty a pocity ake z teba mam.. Ak ta to uráža.. Bohužiaľ..

FS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FS » 12 říj 2018 16:52

Jason píše:
12 říj 2018 16:21
..je už samo o sebe vypovedajúce s akym človekom sa tu bavím... nic v zlom to je fakt...
Ja už začínam vidiet aki ľudia to veria v pocutelnost uvedených kablov :) kazdy z nich ma v sebe velku dávku nechápavosti, naivity a urazlivosti... Na takych sa veru zarába :) super :)
@Jason: Čteš po sobě někdy své příspěvky? Nemyslím tím překlepy a gramatiku, ale význam toho, co píšeš? V jedné větě člověka urazíš, doplníš "nic ve zlém" a kopec smajlíků. A tohle má být podle tebe slušná komunikace: "Jasone, jsi totální K0K0T :D ale nic ve zlém .. následuje blíže neurčené množství vysmátých :D " Super, že?

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 17:06

Pravdaže som. A hlavne pre tych ktorí počujú zmenu zvuku v kabloch a niekto by co aj slusne chcel to preukázať :) aka to náhoda ze? Ja som ani jednu nadacku na nikoho nepoužíl zas tak zaostaly nie som aby som nadával niekomu koho nepoznám.. No skrývať pocit z toho ako na mňa kto pôsobí nebudem. A to vzdy na základe faktou ktoré ja uvediem.. Ale tie sa vzdy z debaty vynechávaju a ignorujú na druhej strane. To vidi snáď uz každý tu :)

FS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FS » 12 říj 2018 17:12

Nechce se mi to psát, tak jsem to jen zkopíroval.
Jason píše:
12 říj 2018 16:42
Napísal som len neodskriepitelne fakty a pocity ake z teba mam.. Ak ta to uráža.. Bohužiaľ..
:D :D :D :D :D :D :D :D

.. a není ani potřeba z toho vyvozovat jakékoli závěry ohledně hifi.

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston » 12 říj 2018 17:19

Jen nevím, jak to při poslechu (testu) zahořených a nezahořených kabelů nakonec může dopadnout, když tím testováním se nezahořený zahořuje a ten zahořený přehořuje? Protože jsem se nikde nedočetl jasnou technickou, kolik který kabel přesně potřebuje zahořovat, jakým signálem, jak hlasitě , jakou hudbou atd. To přeci musí mít taky vliv, jestli zahořuji Mozartem nebo Led Zeppeliny, ne?

Aby nakonec ten nezahořenej nebyl zahořováním lepší toho přehořeného.

Elemete, za svůj poslední příspěvek jsi do koupelny, dívej se do zrcadla, říkej si, že jsi k..ot a pořádně si nafackuj.

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 17:21

FS.. Ved si citoval ešte to, čo jasne ukazuje, že zámer nieje urážať... :D. Sila toto :D...... Ja nezodpovedám ani nemôže za to, že niekoho urazí moj môj názor na neho, ktorý si utvorím na základe jeho komunikácie so mnou..vyjadril som ho vzdy slušne ale, tak ako je... Tak sa snažis zbytočného to otáčať na mňa, že niekto nevie za 4 dni pochopiť o čom píšem a co som chcel skúsiť... Márna snaha už to nezlahčiš :).. Ale u tých ktorí, počujú zmenu zvuku vdaka kablu je príznačné písať o vsetkom inom len nie o tom ako by sa dalo hodnoverne preukázať, že to aj niekto je schopný počuť.. Jasne ako facka, že teraz príde reč zas o inom. O mne o tom čo som zač atd.. Koho to zaujíma? Ano som čo píšeš a najlepšie mi to môžeš ukázať v slepom teste.. Ja sam napíšem, že som k...t sem ak mi to preukážeš.. Kable tu riešime tak k faktom o nich či? :)
Naposledy upravil(a) Jason dne 12 říj 2018 17:30, celkem upraveno 2 x.

FS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FS » 12 říj 2018 17:29

Ja nezodpovedám ani nemôže za to, že niekoho urazí moj môj názor na neho, ktorý si utvorím na základe jeho komunikácie so mnou..vyjadril som ho vzdy slušne ale, tak ako je... Tak sa snažis zbytočného to otáčať na mňa, že niekto nevie za 4 dni pochopiť o čom píšem a co som chcel skúsiť... Márna snaha už to nezlahčiš :)
Sice jsi nepoužil hanlivý výraz, ale to na obsahu nic nemění. Pokud chceš, aby se k tobě chovali ostatní slušně, tak se chovej taky tak :)
A tím bychom mohli tuhle OT odbočku ukončit.

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 17:33

Veď je to jednoduche. Ak ma niekto problém s tým, ako sa vyjadrujem a komunikujem nech nereaguje.. :) to bude lepšie pre všetkých ako potom sa vykrucat z toho ako sa nedá a nechce preukázať čo tvrdí a ešte zo seba spraviť, urazeného a aj neschopného niečo pochopiť...súhlasím... je to veľmi OT

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta » 12 říj 2018 17:37

Jason,
Pavla Doska znám osobně, byl jsem u něho na návštěvě poslechnout si jeho skvělou sestavu.Pavla se není třeba bát, jak uvádíš.Jedná se o jemného gentlemana anglického střihu, člověka veskrze slušného s empatickým vystupováním, s kterým je radostí hovořit.Jsem rád, že takový člověk patří mezi mé přátele.
Ty jsi se však vůči němu zachoval, jak jsem uvedl výše jako chucpe ( pro vysvětlení: chucpe je člověk, který např.zabije svoje rodiče, a u soudu jako polehčující okolnost uvádí, že je sirotek)
Navzdory zapálení pro věc je třeba brát v patrnosti, že slušnost především.
Předejde se tak spoustě nepříjemnostem a věř tomu, negativismus není dobrá věc pro žádnou zúčastněnou stranu.Takže asi tak.

svartenatt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svartenatt » 12 říj 2018 17:44

Po dlouhé době k tématu, díky bryston.
Podle všech indicií je třeba koupit kabelový zahořovač nebo za poplatek si nechat kabely zahořet. Podle elementa po nějaké době kabel vyhasne a musí se zase zažehnout. Tím si prodejce na věřících pocitářích namastí kapsu.
Docela by mě zajímala reklamace špatně zahořeného kabelu.

Odpovědět