Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
Jason
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 17:56

Dasta.. To mám ozaj sem citovať plno svojich príspevkov,kde opisujem zámer, čo chcem vyskúšať, kde poprosím o ochotu a potom Pavlové, ako píše úplne o inom?.. O veciach, ktoré som ja nikdy nechcel a za ktoré mi naznačoval či priamo napísal , že som u neho už nevítaný? K tomu sa už nechem znížiť, to by už ozaj na neho mohlo hodiť zlé svetlo a nemusel by som viac ktomu nič písať... Mne je jedno, kto koho pozná. Kým mňa niekto nepresvedčí, že je chlap ktorý si stojí za slovom, vie chápať čo sa mu vraví , a neurazí sa za pravdu, tak nemám dôvod klamať o tom, ako na mňa pôsobí!!! To isté čakám samozrejme aj z opačnej strany voči mne :)!! Ja s tým problém nemám :)
Naposledy upravil(a) Jason dne 12 říj 2018 18:06, celkem upraveno 4 x.

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 17:57

Svartenatt.. Skús si prečítať viac príspevkov od elementa, a ešte raz skús prosím zvážiť, či budeš reagovať na to čo tu písal :)

svartenatt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svartenatt » 12 říj 2018 18:06

Baví mě reagovat na nesmysly, takže i na elementa. Stále nikdo teoreticky nevysvětlil zahořování kabelů, tak zastánci mají stále možnost.

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon » 12 říj 2018 18:11

Jason - docela by mě zajímalo k jakému zvuku(ne aparáty,kabely nebo jiné věci v sestavě) jsi po svých značných poslechových poznáních došel,jinak podle mě tvoje sláva zde pomalu končí,i přes svoji značnou komunikativnost a snahu - nemáš co sdělit,vlákno bych nemazal,pro poučení ostatních,jen popřípadě na žádost dotčených.....kam to mladí spěje *thumbs down*

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 18:13

Svartenatt... Baviť ťa to teprve začne, ak to budeš chcieť podložiť prakticky :D :D :D. Uvidíš čo všetko sa da vymyslieť že sa to nedá, alebo nechce a čo dokáže ľuďom vadiť na tebe :) .. a dozvieš sa pri tom aj o sebe veľa vecí :D
Horizon... K žiadnemu. ja som hluchý. Mne sa neoplatí už vrážať do zvuku.. :) je to prekážka k tomu, aby moja zvedavosť po tom, či niekto dokáže počuť zmenu zvuku v kabloch bola uspokojnená? Nepotrebujem slávu, Chcem vedieť len pravdu. Slávu nech žnie ten, kto dokáže počuť iný kábel v zostave.. Sám mu k tej sláve pomôžem!!! Ak bude chcieť... Chceš ma za to odsúdiť? :)..
A práveže ja by som mal čo zdeliť .. Pokiaľ by niekto bol schopný a ochotný niečo preukázať.. Zdelil a aj dokázal (preto zdokumentovať) hy som všetkým a hlavne kabloskeptikom, že sa mýlia a ono to fakt tak je.. :) nie je to práve super odo mňa? :-) koľko sporov by sa vyriešilo.. A rozmýšľam.. Prečo to vôbec už niekto nespravil tu z vás?.. Zas to zasadne prečo :-/
Naposledy upravil(a) Jason dne 12 říj 2018 18:49, celkem upraveno 1 x.

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon » 12 říj 2018 18:34

Nechci,nevím proč, zrovna poslouchám......a šustím u toho na tabletu....... žádnou vědu v tom nehledej

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 18:43

Tiež počúvam :) ale len na úrovni cd-amp-repro.. Viac nedokážem.. ... (to už som kus rypol,, sorry všetkým :)) V poho, rád ti zodpoviem čo ťa zaujíma, ak to bude aspoň kus k téme a na nejakej úrovni :)

RedBaron
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od RedBaron » 12 říj 2018 19:01

A jé, tady se ještě pořád zahořuje?
Dasta píše:
12 říj 2018 17:37
Ty jsi se však vůči němu zachoval, jak jsem uvedl výše jako chucpe ( pro vysvětlení: chucpe je člověk, který např.zabije svoje rodiče...
Používají se tu tedy neuvěřitelně silné výrazy, kterými zde bráníte svou křehkou jistotu, že všecko slyšíte. Džentlmeni :shock:

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 19:13

RedBaron.. To už chce dosť silný dôvod takto označiť niekoho a ešte, keď jemu osobne a dokonca ani nikomu človek nič hanlivé nenapíše :).len podloženú pravdu a dojem. (všetko slušne!!).. Mne to ale nevadí. :) . koho tu, ako aj inde brat vážne, človek odhadne po pár jeho príspevkoch:)

irotam
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od irotam » 12 říj 2018 19:30

Dotaz znovu. A nedám pokoj.
Já se zeptám jinak. Mohl by mi někdo osvětlit co se tím zahořením změní? Proč se stane zvuk lepším? Nějak se přeskládají atomy a molekuly? Nebo se změní mřížka? Nebo se vyplaví kyslík z drátu? Nebo se odlepí izolace od drátu a ...? Nebo se zvýší či sníží ohmy? Nebo drát dostane duši. Nerýpu, myšleno vážně. Co si o tom kdo myslíte a spíše víte. Prostě co za tím je, že je to poznat. No a je rozdíl ve změně času zahoření u kabelu podle průměru?

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta » 12 říj 2018 19:35

Red Baron,
Nevytrhávej laskavě z kontextu něco, co posléze mění význam celého příspěvku.O nějaké slyšeno něčeho vůbec nešlo.Šlo o chováni Jasona vůči Pavlovi Doskovi.Jediná smutná věc na tom je, že Jason si myslí, že se zachoval správně.
Jason,
Kdo koho bere nebo nebere vážně, dalo by se polemizovat.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax » 12 říj 2018 19:45

Jason to nebude zkouset, nema kde. Konec pribehu. Kabelari ho neberou vazne a u kabeloskeptiku vliv kabelu nebude slyset. Protoze ho nikdo z nich neresi. Je to uzavreny neresitelny kruh..
Jsem zvedav, jestli Jason pro sve poznani neco udela. Zeptam se tu opet za dva tydny a za dva mesice. Udelal jsem si poznamku.hihi :)

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 19:55

kychtax. Keby si čítal pozornejsie, vedel by si, že mám u koho a aj sa stalo, napodiv neúspešne (rozumej nebolo preukázané, že niekto počul zmenu pri iných kabloch). Áno dobre čítaš, nazval som to neúspešne a mňa to dokonca netešilo... Vzal som to len ako smolu, že neviem nájsť zostavu, kábel a hlavne človeka, ktorý to dokáže.. A chcem hľadať ďalej. Čo je na tom sakrs zlé? Inak predstav si.. Nik s mojim správanim nemal žiadny problém. dokonca stále s niektorými komunikujem ako kamarát so spoločný hobby :).. Ťažko to vysvetliť že? :)... Super. (že si si spravil poznámku) :) aspoň uvidíš, že to čo chcem sebe preukázať je nemožné.. A ver, že to nebude mojim správaním :D ak áno, nech to skúsia iní. Či každý, kto to bude chcieť vedieť a mať to aj preukázané, je človek s nevhodným správaním? (zatiaľ to tak vyzerá) :D Poznámku si teda aj ja spravím a poprosím teda pánov hifistou nech skúsia aj oni niečo hodnoverné spraviť.. :) ja na to nemáme správanie :D

mumu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mumu » 12 říj 2018 20:04

kychtax píše:
12 říj 2018 19:45
Jason to nebude zkouset, nema kde. Konec pribehu. Kabelari ho neberou vazne a u kabeloskeptiku vliv kabelu nebude slyset. Protoze ho nikdo z nich neresi. Je to uzavreny neresitelny kruh..
Jsem zvedav, jestli Jason pro sve poznani neco udela. Zeptam se tu opet za dva tydny a za dva mesice. Udelal jsem si poznamku.hihi :)
Kabeloskeptici neexistujú. Sú len kabelári, tí ostatní sú normálni ľudia. Tak ako neexistujú lesnovíloskeptici ani krakonošoskeptici :)

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax » 12 říj 2018 20:06

Je to tvuj boj. Nepros panov hifistou.. a jednej. Ne? Nebo ta touha neni tak velka. Jenom si tu tak povidas..myslim si to o tobe. ze uz sa tak trochu vyhovaras. :lol:

Odpovědět