Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od kychtax » 12 říj 2018 20:10

Mumu, oba vime co mam na mysli. Muzeme hentu poznamku preskocit. ;-)

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 20:15

A ako to asi mám spraviť, keď nemám ja tu schopnosť počut to? :D :D :D.. Keď to nazývaš bojom, :) napovie dosť.. Ja to nazývam zábavou hobbym.. :) zábavné to ale už začína byť..keď dospelí ludia, nedokážu preukázať tak jednoducho to čo tvrdia a dokážu kolo toho toľko dôvodov uviesť :).. To taky čo sa hifi nevenuje sa musí dobre na tom baviť.. Ano aj na mne, ale na tom obkecavani tak prostej veci :D... Uznaj ze to je tak :)

FS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FS » 12 říj 2018 20:15

RedBaron píše:
12 říj 2018 19:01
Používají se tu tedy neuvěřitelně silné výrazy, kterými zde bráníte svou křehkou jistotu, že všecko slyšíte. Džentlmeni :shock:
@RedBaron: Ale no tak, myslím, že tohle je trochu dětinské. Všimni si, že já se diskuse o "zahořování kabelů" vůbec nezúčastňuji - prostě nemám k tématu čím přispět. Nedělej z mého příspěvku "krmení" pro argumentaci mezi tábory kabeloskeptiků a kabelooptimistů.

Můj Off-Topic příspěvek reagoval na hulvátské chování Jasona, který si evidentně myslí, že když své texty protká hromadou smajlíků a ujištěním, že to myslí dobře, tak jsou jeho příspěvky slušné. Já jsem ostatně také svů text doplnil smajlíky a podobným ujištěním o svých nejlepších úmyslech. Podle jeho vlastních norem je tedy vše v pořádku a není třeba to dále komentovat.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA » 12 říj 2018 20:18

kychtaxi, udělejme u Vás doma slepý ABX test repro kabelů, evidentně máte "dostatečně rozlišující sestavu".

Podmínky:
- prostor mezi zesilovačem a kabelem nesmí být viditelný pro testující (plenta, papírová stěna)
- kabely budu přehazovat já metodou takhle hraje A, takhle B, teď pustíme X a hádejte jestli to byl A nebo B
- lidi do testu si vyberte sám
- dostanou tabulku a budou si zapisovat své odhady v jednotlivých kolech
- hudbu si vyberte sami
- pokud máte jen 1 reprokabel, můžu přivézt k němu do testu nějakou dvojlinku

Berete?

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear » 12 říj 2018 20:21

PMA
A o jakých kabelech je tu řeč. Signálové, power, či digi?

Jason
Tak urputného trolla toto forun ještě nepoznalo. Je na čase, aby Tě někdo odvedl k odborné pomoci. Bohužel se to bude stupňovat.
Naposledy upravil(a) Oldear dne 12 říj 2018 20:27, celkem upraveno 2 x.

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 20:23

FS.. Komentovať kto koľko smajlíkov používa? To nie je detinské? Ja si priznám, že som mimo témy od zahorovanie, kablov, ale stále tu píšem aspoň na tému káble.. Ty už len obkecavaš dookola o inom, len aby sa zakrylo to, že nik ani ty ani nik nedokáže hodnoverne preukázať čo tvrdí.. Či už mne či komukoľvek inemu.. Používaš (ako aj ostatní) na to temy, ako správanie, a argumenty, ako nik nemusí, nechce, nemá dôvod atd.. To je ozaj do očí bijúce o čo tu ide.. Je nad slnko jasnejšie, že ak by to niekto dokázal, tak sa tu nieje o čom baviť a žiadny problém by nebol u nikoho s ničím.. Proste by sa to spravilo a bavilo by sa zas len o tom (kabloch), ale to sa nestane a vieme už dávno prečo...
PMA.. Asi je dosť jasne že nezoberie..(aj keby som bol úprimne rád). A ja som už zvedavý na dôvody prečo :)
Naposledy upravil(a) Jason dne 12 říj 2018 20:32, celkem upraveno 4 x.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA » 12 říj 2018 20:24

Oldear:
PMA píše:
12 říj 2018 20:18
kychtaxi, udělejme u Vás doma slepý ABX test repro kabelů,

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear » 12 říj 2018 20:26

Sorry, tak repro to jo - v pohodě a za mně jednoznačně.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA » 12 říj 2018 20:28

Myslím, že pro začátek stačí ten nejjednodušší úkol ;)

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 20:29

Oldear.. Nesklamal si.. :D :D.. Ďakujem že si, a že tu prispievaš... Snáď každý pochopí, prečo takto už reagujem.. Inak sa fakt nedá sorry :D

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear » 12 říj 2018 20:38

PMA
Jo, to se dá v poho, i signálové není problém v tom ABX testu. Je to jasně rozeznatelné na kvalitním železu. Obával jsem se, že jde o power. To bys musel do obecenstva angažovat smečku Bavorských barvářů, neb mají podstatně delší tzv. krátkodobou pamět, než je u Homo sapiens ( jen pár vteřin ) Kdo za pár vteřin stačí vypnout a přepojit power kabel ? Asi těžko a po delší pauze už mozek nemá s čím srovnávat. Power kabely jsme vždy testovaly dlouhodobým poslechem naposlouchaných stejných vzorků a opakovaně. Jen info.

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 20:41

PMA.. Super návrh.. Držím palce nech to vyjde.. Myslím test.. Vysledok ma poteší snáď akykoľvek :) ak ho budeš môcť a chcieť tu uverejniť samozrejme..

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA » 12 říj 2018 20:47

No to záleží na tom, jestli kychtax zvedne rukavici. Bylo by to na 10 ABX pokusů. Já nemám "dost rozlišující sestavu" :D , resp. jsem z kabelovíry vyrostl. Pokud to nezvedne kychtax, tak třeba někdo jiný, kdo je přesvědčený kabelorozlišitel, ale rád bych v Praze či velmi blízkém okolí. Zas tolik mě ta sranda nebere, abych kvůli tomu jel přes půl republiky ;)

Jason
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jason » 12 říj 2018 20:54

Slovo chlapa :).. držím palce, nech sa to podarí uskutočniť.. Je to ozaj zábava, keď su zúčastnení ľudia v pohode a ticho závidím, ak sa toho zúčastniš.. :) Snáď budeš opatrnejší v otvorenosti komunikácii ako ja a nebudeš za, neuctiveho drazáňa, ako ja za to, čo pri teste požaduješ :).. Ozaj prajem ti to.. :)...
Vidíš ja by som možno pol republiky šiel za tým, ale ja nemám na to vhodne správanie a chcel som veľa (prehadzovať káble, natáčať atd..) no dobre už mlčím. nech zas sa to tu nezvrtne inym smerom :)

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA » 12 říj 2018 20:58

Jason: Já už jsem přes půl republiky i přes celou, i za její hranice za podobnými blbinkami jezdil, tak teď na stará kolena bych si to už odpustil. Oldear je proti mně Youngear :D
(BTW, jak někdo psal dnes "nikde nebyl", tak ta profilová fotka je z Fukuoky v Japonsku).
Naposledy upravil(a) PMA dne 12 říj 2018 21:01, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět