Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od PítrsPraha »

Merhaute, dej sem bez okecavani odkaz na muj prispevek, ve kterym pisu, ze jsem poznal rozdil mezi zahorenym a nezahorenym kabelem ci mezi ruznyma koncovkama na temze kabelu.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

bryston, vytáčky trochu hledá PMA. Ale je to expert, pochybnosti jsou na místě. . Já je odpovídám, navrhuji. A znesnadňuji účastníkům rozeznávaní, s každým krokem. To co jsem napsal, a vymysleli jsme s PMA, je podle mne neprůstřelné a nejde na tom najít slabé místo. Bude velmi těžké hádat dle "doprovodných vlastnstí a okolností".
Pokud navíc bude výsledek 9/10 nebo 10/10. Je to pro mě jasné. Nebo někde je ještě jiné slabé místo? Napište ho.

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

Jiří

Běž do p...e s těma kecma. Dokažte že z 10 pokusů rozeznáte 10x ,co za jaký kablík "hraje" a já se ( a nejen já), se vám pokloníme budeme držet hubu. Jinak jsou to jen kecy, "já to tak slyším".

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Jiri píše:
15 říj 2018 15:14
Práznota na Slovanetu vyhnala "měřiče", "prozřelé hifisty" a "bastlíře" zabít nudu jinde. Proč nejdete se svým know-how dělat něco smysluplného? *headbang*
To se právě děje.

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

Dejve, to je masakr kabelovým propojením,co?

merhaut

Příspěvek od merhaut »

PítrsPraha slyší: "Bohatě mi stačí, že jen sluchem poznám (nebo taky někdy nepoznám, záleží na okolnostech) rozdíl třeba v těch napájecích kabelech.", ale bojí se: "Marně se tu domáháš, abysme ti své poznatky nějak objektivně dokazovali." Příznačné. A ty jím zmiňované okolnosti pro "někdy nepoznám" budou nejspíš v kategorii někdy zhasnuto/jindy rozsvíceno:-)

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Když se domluví PMA s Dastou, proběhne vše jak má. Výsledek slepého testu bude proto nezpochybnitelný. Počkejme si na domluvu a následný test.

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

Bude hovno. A PMA to nebude ,kdo to ztornuje.

Já mám " asi podle dnešních kabelobamanů" snad dostetčně rozlišující systém, v pořizovaččce přes meloun, tak snad do toho mohu malinko krafat.

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Dasta to nestornuje, natolik jej znám. Je to fanda do muziky a rovnej chlap.

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

Tím líp.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Merhaute, o zahoreni ci koncovkach ani slovo. Holt kde neni argument, pomuzes si vymyslem....

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

Fools die laughing still

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

Pitrsi, ty mně přijdeš jako ok hifista, (navíc máš ty šílené, nehrající a ukřičené Focaly) ale stále jsi v zápřahu neumětelů, kteří tvoji sakru formují. Skus být jednou sám sebou a klidně se obnaž ve smyslu," není to pravda".
Já budu pak klidně za tebe bojovat.

merhaut

Příspěvek od merhaut »

PítrsPraha, nekličkuj, slyšíš anebo neslyšíš zahoření kabelů? A mezi kterými power kabely jsi slyšel rozdíl?
Naposledy upravil(a) merhaut dne 15 říj 2018 17:15, celkem upraveno 1 x.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

bryston píše:
15 říj 2018 15:09
2 PMA
Rád bych se jako nezaujatý profesionál zúčastnil.

Proč ne! Jen se v tom začínám trochu ztrácet, nejprve jsem nabízel kychtaxovi, ať se provede test repro kabelů metodou ABX na 10 pokusů v kole u něj s tím, že přijedu test provést, to neprošlo. Takže to beru za umrtvené.

Pak se ozval Dasta, že by to uspořádal místo kychtaxe, ráno jsem mu psal mailem, že souhlasím. Takže s tímto testem nyní počítám, pokud se Dasta ozve a bude souhlasit. Podmínky testu jsem popsal v prvním příspěvku na téma test, tady ve vlákně.

Dohody přes fórum jsou dost nepřehledné, spousta nejrůznějších návrhů, což má tendenci se rozpliznout do vytracena. Jestli je cokoliv zcela konkrétního, prosím do mailu.

Odpovědět