Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
boxer

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od boxer »

odvaha nebo reklama ?

Určitě reklama. Pytel přímo prahne po zvýšené poptávce na výrobu kabelů, aby na tom prodělal kalhoty, při jeho slušnosti a cenách.

Vlákno je o "zahořování" a nevšiml jsem si, že by Pytel nějaká zahořovadla vyráběl a prodával. Otázka zněla, zda to někdo slyší a nebo aspoň v to věří.

No ale proč nehodit jen tak na něj něco smradlavýho.

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo »

Celé je to o tom, aby se lidé tady neměli rádi a záviděli si každý druhý příspěvek na fóru! Zvedá se mi z toho žaludek.
Rothaudio

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Pytel píše: Několikrát se mi stalo, že vážený hifista byl při testu kabelů, samozřejmě , že poznal změnu , ale nikdy to sem nenapíše,......z jakého důvodu to už vážení nechám na Vás.
No já jsem zase mnohokrát zažil, že "vážený hifista" slyšel úplný kulový, což se samozřejmě taky nikde neventilovalo.

Stal se ze mě absolutní skeptik, co se týče dění kolem hifi, fór, a lidí, co je navštěvují. Co třeba ty vodoo pomůcky, co se u mě měřily ???? Jen proto, že byly spojené s čímisi obchodnímu zájmy, se o tom mlčelo. Tak je to ve většině případů.

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

PMA: škoda tvojho taktného mlčania..... ja by som si o tom rád prečítal a myslím že nie som sám.

boxer

Příspěvek od boxer »

Je jistá množina hifisticko-konstruktérsko-inteligenčně nadaných lidí, kteří nejen že znají a ví, ale i sami se podílejí na buď výrobě, či spolupráci s výrobci, v drtivé většině jsou spřáteleni tu s tím, tu s jiným prodejcem hifi či dovozcem.

Jsme příliš malý rybníček. Každý zná někoho, kdo zná jiného. A nenosí se, aby jeden odborník zasahoval tomu druhému do zelí.

Umím si představit Pytla, jak dává zde na stránky fotky renomovaných výrobců kabelů za strašný prachy a ukazuje, co za zvěrstva tam je, nebo co za šunt je použito pod pláštíkem naleštěného prdu.

Dovedu si představit (a byly již podobné situace), že PMA, BVa a další rozcupují zesilovač, přehrávač věhlasného výrobce za ještě strašnější prachy a přímo UKÁŽÍ kde je chyba a doloží měřením.

Totéž může provést třeba Pistole s bednou tou či onou.

Nebo se napíše narovinu, který z prodejců toho či onoho výrobku a značky, je h...l a vymýšlí, podstrkává hnůj za kvalitu a utrhne potenciální kafce třeba nohy, když má tu příležitost.

Kdo se v tom pohybuje dlouhodobě ví, jaký jsou vztahy ,a kde mezi tím a tím zastoupením a kteří lidi jsou schovaní za kterým výrobkem, dovozcem z řad výše uvedených, se diví už jen někdy.

Že o prachy jde až v první řadě a ruka ruku myje je asi jasné každému.

No a vystoupit z toho kolotoče dost dobře nejde. Jakmile si jednou kousneš, už to sousto nevrátíš.

Odar

Příspěvek od Odar »

Späť k tejto plodnej téme. Po zahorení a následnom odložení kábla do skrine - je nutné zahorieť znova?

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Vystoupit lze vždycky, je to jen otázka volby.

boxer

Příspěvek od boxer »

Odar.

Jsi zkušený. Víš dobře, že jakmile vypneš přístroje, materiál kabelů se vrátí v kvalitě do původního stavu. Takže musíš znovu zahořovat.

A proto je potřeba mít aparát neustále nažhavený a nebo mají právě třeba reprokabely to napájení jako třeba Audioquest.

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

odvaha nebo reklama ? Určitě reklama, proč bych jinak zakládal takové téma *klanimse*

Pavle proč se nerozepíšeš, mě i ostatní by to zajímalo.

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik »

Sinclair kdysi psal na nejaky (na tohle?, nepamatuju si) forum o Nadu. Bylo to zajimavy, lec na zadost ceskyho zastoupeni smazany. Ke cti tehdejsi vrchnosti fora bylo, ze tam takhle aspon napsali.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Zahořování kabelů je pustý a hloupý nesmysl.

bertram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bertram »

Podla mňa je to pravda a keby to každý bral len s troškou sarkazmu a humoru , ako v bývalom
týždenníku Roháč , aj život hifistu by bol trocha krajší a jednoduchší.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

PMA píše:Zahořování kabelů je pustý a hloupý nesmysl.
Dekuji *thumbs up*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Pavle , samozřejmě je to tvůj poznatek, vážím si tvých znalostí, ale prosím Tě, dokaž mi ten pustý a hloupý nesmysl, nebo máš už metodu jak to změřit? Děkuji.

Prospero
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Prospero »

PMA píše:Zahořování kabelů je pustý a hloupý nesmysl.
Pred 5-ti sty lety se take tvrdilo, ze Zeme je placatá! :mrgreen:

(Vsem "neomylným" zavidim tu jejich "neochvejnou" JISTOTU... *klanimse* )

Odpovědět