Zahoření kabelů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zahoření kabelů

Příspěvek od PítrsPraha »

No to je skoda. Asi se tu najde "par" lidi vcetne me, kteri jsou zvedavi na povidani o akci ;-) .

Jinak v Ut by podle Aladina i YR melo byt pres den na Vysocine uplne neskodny pocasi - zatazeno beze srazek, teplota kolem -4, vitr do 5 m/s, v narazech max 12 m/s.

123456789
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 123456789 »

Dasta píše:
25 lis 2018 13:46
S ohledem na špatné počasí, které má na Vysočině být v úterý 27.11., k tomu s obavou na špatnou sjízdnost D1 a pracovní vytížení člena bryston, který z těchto důvodů nemůže přijet, navrhl PMA nový termín provedení testu reprokabelů na jaro 2018.
Termín včas upřesním asi týden před konáním
Děkuji za pochopení.
Ve vedlejším vlákně mě někdo výzýval ať vydržím do 27.11., že se dočkám výsledků. No, nevím, jestli vydržím do jara, v tomhle věku už to letí šíleně rychle :) A to jsem se tak těšil.
(Létám na glidu a v letadle, tak si dovedu představit, že bych se na to v úterý 27.11. kvůli počasí radši vykašlal. Že bych v tom ale nedokázal ujet autem pár stovek km přímo vylučuji.)

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta »

Já myslím, že vydržíš, já taky chci vydržet a to jsem o šest let starší než Ty.
Na úterý jsem s tím počítal,napsal jsem pouze, co mně bylo sděleno, taky mně mrzí, že se to posunulo.

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 »

Je škoda, že zítřek neklapne. Honza již nakoupil občerstvení a nechal zkontrolovat koncáky. Já jsem si zajistil na celý den volno, gumy přezul už dávno (pracovně točím Brno/Praha/Brno několikrát měsíčně) a těšil se na Honzu i na to, že poznám další lidi z fóra osobně a že budu moci být svědkem tohoto setkání a testu.
Dovedu pochopit, že to prostě někdy nevyjde tak, jak by si člověk představoval. Mimochodem - sám Bryston v říjnu prorokoval, že bude "hovno" (post188927.html?hilit=hovno#p188927). Ale to předpokládal (nebo spoléhal??), že cukne Dasta.
Co ale nechápu, tak proč je další termín až "někdy na jaře"? Nebyl přeci problém to posunout na dnešek, pozítřek či na příští týden...

... jediné vysvětlení co mne napadá se schovává v textu této sloky. :-)

Tak se těším na jaro. Snad nebude zrovna moc tát sníh nebo pršet...

irotam
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od irotam »

Tak se můžem alespoň celou zimu "hádat" a spřádat konspirativní teorie. *hura*

pompo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pompo »

2-zabiny 2-boxer 2- all

.....Mimochodem - sám Bryston v říjnu prorokoval, že bude "hovno" (post188927.html?hilit=hovno#p188927). Ale to předpokládal (nebo spoléhal??), že cukne Dasta.

:arrow: To bylo od něj moc hezké a prozíravé,že? No a když se tak nestalo (tj.Dasta necukl) tak cukl sám ,čímž se mu to proroctví vyplnilo. To je ale psina :D

Co ale nechápu, tak proč je další termín až "někdy na jaře"?

:arrow: Co zas já nechápu proč mu stále říkáte Bryston,když už se to tu provalilo že jde o v minulosti trvale vybanovaného Boxera,alias Tarbor? alias nevím ještě kdo. to už není taková psina

Stejné chování (doslovně) stejné provokace. Ten fér a rovný chlap co mě tu osobně obvynil z dvojí identyty? Ten který tu zase vyrypuje a na mou přímou otázku tady:
reprosoustavy/novinka-euphoria-rdacoust ... 08-90.html
zda jde o něj ,hraje mrtvého brouka :?: Tak ji zopakuju - Zdeno seš tedy ten po zásluze vybanovaný Boxer co tu vyhrožoval fyz. násilím ,který po mě i po x letech skrytě jede,a to ze zcela malichernych příčin? Stačilo říct před lety bez obalu vlastní názor na pár značek (netuše ani že je vlastníš) vzpomínáš si na to? Nic osobního ani muk proti tobě ,naopak. Je to tak? Stále ještě tě to vnitřně požírá? Budeš dál rýpat a necháš se ostatnímí zapírat.
Tak jak je to? mě už je jedno ,že jsi povstal z popela ,já ti to i přeju ,jen vylož karty a normálně si o tom promluvme.
Pokud se pletu -jsem fakt d...l a dobře mi tak ,pak přeji příjemnou zábavu. Pokud ale nedostanu kloudnou odpověď ,od nikoho tak je to hnus a nedivím se že odsud lidi zhnuseně odchází.

Můžete si to zarámovat do: Kam kráčíš Hififórum / Hifiroom?
nebo : KDO JE KDO

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

No, je fakt, že jestli suchá dálnice, teplota nad nulou a ničím nerušená viditelnost jsou podmínky pro které se nedá jet autem, tak se test neuskuteční nikdy :-).

Obrázek

To samozřejmě píšu v nadsázce - sám vím, že když je člověk vytížený (práce, rodina, aktivity), může i jeden den volna být problém. Zvlášť když se mají takoví lidé sejít ve větším počtu v jeden konkrétní termín...

(pro "vyřizování účtů" a léčení osobních bebínek prosím používat SZ, protože takové texty zajímají akorát tak jejich pisatele a ostatní odrazují)

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta »

PítrsPraha,
Ano, máš pravdu, u nás dokonce chvílemi prosvítalo sluníčko, je to škoda,
docela jsem se těšil, nechal jsem zkontrolovat zesilovače a posléze i zbytek sestavy, týden jsem poslouchal pouze na jeden zesilovač, abych si zvykl, protože požadavek byl pouze jeden pár kabelů, proti jednomu páru kabelů, ne biamping.
Nu což, dáme tomu šanci na jaře, jsem optimista, věřím, že to na podruhé vyjde, výsledek testu není pro mně až tak důležitý.
Nicméně se nemůžu ubránit představě, jaké by byly reakce, kdyby k posunutí termínu došlo z mojí strany.

123456789
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 123456789 »

Už jsem se ptal na podmínky toho testu, teď se to zdá být srozumitelnější.
Jestli jsem to dobře pochopil, tak budete porovnávat (možná někdy), mezi sebou dva různé kabely a bude na to 10 přepojení.
Je to tak?

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta »

Mezi sebou nebude nikdo nic porovnávat. Testovaný, který nebude vidět, který kabel je zapojen bude určovat, zda hraje kabel A, nebo B.
Který z nich hraje lépe nebo hůře není předmětem testu, předmětem testu je potvrdit, nebo vyvrátit rozdílnost reprodukce při tom, nebo onom zapojení. To vše na deset přepojení.

123456789
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 123456789 »

Úmyslně jsem se vyhnul tomu slovu test.
Když budete mít dva kabely, deset pokusů a stanovíte si jako prokazatelný výsledek úspěšnost testera někde kolem 80-ti, 90-ti procent, tak je relativně dobrá pravděpodobnost, že se to dá trefit i náhodou.
Je to jen statistika :)
Pro dva kabely platí pravděpodobnost té náhody jako pro dvě barvy v ruletě.
Rekordní serie padla někdy během 2 světové války a bylo to 32x stejná barva opakovaně za sebou. 20x serie po sobě není až tak vyjímečná. Vy to budete opakovat jen desetkrát, ale pro výsledek bude asi stačit osm, devět úspěšných pokusů.
Osmkrát po sobě padá ta barva v ruletě už naprosto běžně.
(Proto jsem to já před X rokama přepnul stokrát pro dva rozlišované komponenty)

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

(Proto jsem to já před X rokama přepnul stokrát pro dva rozlišované komponenty)
Tak to jsi potom už nejspíše neslyšel vůbec nic :D

123456789
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 123456789 »

Nevím jak to myslíš, ale přepínané ty kabely (v mém případě síťové napajecí) byly tak, že nikdo nezaregistroval ani to přepnutí. O změně kabelu A-B nemluvě.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

jestli jste to zkoušeli na bigbitu a buhvijake sestavě, není divu. A jestli jen dle tohoto jednoho testu si udělal názor, je to trochu zjednodušení. Ale chápu, elektrotechnici, až na vyjímky, nepotřebují víc.. :roll: Já jsem slyšel namátkou minimálně 30 přepojení kablů a indentifikoval změnu. Ve skutečnosti to bude možná ještě víc..zabývám se tím intenzivně po dva roky.. btw.

merhaut

Příspěvek od merhaut »

kychtaxi, nechápeš.

Odpovědět