BRENDAN PERRY míří do PRAHY

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Odpovědět

Audio
Kontaktovat uživatele:

Re: BRENDAN PERRY míří do PRAHY

Příspěvek od Audio »

U tohoto jména jaksi předpokládám,že to bude výborné.A to i když tam nebudu.Obdivuji ty,co neměli žádné hud. školy a nakonec skládají,spívají,produkují...DCD prostě-super! *thumbs up*

hi-fi calvus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hi-fi calvus »

Už pomalu stříhám metr *hura*

hi-fi calvus
Kontaktovat uživatele:

Bylo to skvělé, i přídavky byli dva. Dvakrát jsme ho i s kapelou vytáhli ze šatny pískotem a dupáním nohama o podlahu, sám Brendan před druhým přídavkem říkal do mikrofónu: FANTASTIC.
Jinak každou novou skladbu z desky uvedl na začátku jako NEW SONG a název. Jinak pokud jsem dobře počítal, jako bonus během koncertu 5x DEAD CAN DANCE a 2x song z prvního jeho alba EYE OF THE HUNTER. Včetně Medusy. Z DCD mě nejvíc oslovila moje oblíbená CARNIVAL IS OVER která byla hodně jiná a taky z počátku nepoznaná SPIRIT. Ta byla taky kouzelná. Ještě si vybavuji SEVERANCE. Jinak Basa v podání neznámé děvy (asi s českými kořeny, podle jména)byla často taky nadupaná zvukem. Brendnův nezapomenutelný hlas je ale prostě dokonalý, stejně jako z disku CD zněl bravůrně i naživo, akorát by mohl více otevírat oči, teda na můj vkus ;)
Taky jsem koupil limitované CD s jeho osobním podpisem, které šly dost nadračku (za 500,-) ještě po koncertě je po krabičkách nosili jeho pikolíci postupně jednu za druhou, kolik prodali netuším, ale myslím že dost.
Já zprvu myslel, že u toho podpisu půjde o kopii, tedy že je podpis ofocený, ale prd, je pravý, na každém disku zvláště jsem si všiml, že je otisk pokaždé jiný na protější straně, jinak ale jediné co se dá klasicky zkritizovat je, že disk je dost nešetrně uložený v obale u toho limitu, asi by mě více voněla klasická krabička s bukletem (podepsaná) to rozbalovací papírové nic moc není moc na moji parketu, už jsem tohle viděl několikrát u THE CURE. Takže asi k tomu budu přikládat slim krabku. Jo a taky jsem koupil skvělé tričko, bohužel turné jde pozvolna do finále, takže velikosti prodávali už jen hrozně malé, tím počítám hodně zaváhali, ale já koupil a něco vymyslím, ten motiv stojí za to, nic takového nikde nenajdu, to je jasné předem. Tolik čerstvě ke koncertu.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

hi-fi calvus píše:Čtěte zde : http://www.rockandpop.cz/zpravy/domaci/ ... ake-k-nam/

My jedem !
Já jsem se, díky tvému odkazu, dověděl, že máme novou hudební televizní stanici " RETRO MUSIC TELEVISION ".

Vasek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasek »

Pěknej koncert,dobrej zvuk,cd je sice papírový ale graficky super,hlavně maják. *thumbs up*

hi-fi calvus
Kontaktovat uživatele:

Tak včera v pozdních hodinách jsem se dostal konečně k tomu, abych si poslechl to CD.
BYLA TO NÁDHERA !!! Zvukem mě ta nahrávka ohromila, to CD hraje řekl bych ještě líp než Eye Of The Hunter, hodně mi to připomíná mé zatím jediné SACD od Dead Can Dance (Spiritchaser) myslím kvalitou nahrávky. Četl jsem, že Brendan Perry vydal tu desku ve svém novém vlastním studiu v Irsku, trochu jsem se bál zvuku, přestože 4AD byla taky vždycky zvukem dost povedená a zároveň se na 4AD dost podílel osobně, vlastně ani přesně nevím co přesně je pravda, protože někdy jsem to chápal jako že 4AD byla od Brendna a Lisy a někdy to tak zase psáno nebylo. Ono o jejich osobních životech se toho člověk vždycky moc nedozvěděl, nepatřili nikdy mezi celebrity narcis tipu, že by jako v mediích toho o sobě něco namluvili, to jako vždycky nic moc.
Každopádně, deska ARK hraje skvostně a navíc, NAVÍC !!! JAKO VELKÝ FANDA DEAD CAN DANCE se mohu krví podepsat pod to, že ARK je prostě starý dobrý DEAD CAN DANCE, deska kterou bych normálně zasunul mezi ty nejlepší od DEAD CAN DANCE !!! Fakt, že na žádném ze songu nezazpívá Lisa, ani takového fandu DCD jako jsem já, moc nenaštve, osobně jsem vždy miloval více songy s Perrym a to že hudba DCD byla vždy práce Brendna jako skoro snad ze 100% prostě deska ARK rozhodně potvrzuje! *thumbs up* Lisa vnesla do DCD pouze svůj nezapomenutelný hlas do cca třetiny songů, říkám cirka, kdo zná všechny jejich desky ví, že téměř vždy šlo o to, že se na každé desce prostřídaly jejich dva naprosto odlišné ale oba kouzelné hlasy spolu se songy, které byli čistě instrumentální, tím šlo o větší barvitost desek.
Já osobně, jsem z desky ARK úplně nadšený a považuji ji, narozdíl od Brendnového debutu Eye Of The Hunter, jako starý dobrý DCD s absenci Lisy Gerrard. Od Lisy mám zatím pouze desku Duality, ta hraje taky skvěle zvukem, prvky Dead Can Dance už tam ale teda moc neslyším. Ona těch desek už vydala snad 6, přesně nevím a pokaždé s někým jiným, nevím, možná to dělá schválně, aby byla hudba na každé desce trochu jiná, no je to její věc a volba, ale já si rozhodně teď myslím, že ztratila hodně, nrozdíl od Brendna.
Kdo ví, možná ještě někdy spolu udělají turné, pokud ano, rozhodně budem s mojí drahou oba u toho, pokud turné protne alespoň okrajem naše životy. *thumbs up*

hi-fi calvus
Kontaktovat uživatele:

To Vašek: Nepotkali jsme se ve vlaku? Teda pokud jsi z OV. :D

Odpovědět