Depeche Mode

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Veronika
Kontaktovat uživatele:

Re: Depeche Mode

Příspěvek od Veronika »

a co nové Delta Machine. Slyšeli jste?
Podle mě super deska! Už to sice nejsou ty "starý dobrý" depešáci a třeba Violator už nikdy hudebně překonají, ale to Delta Machine je fajn!

Akorát se bojím, aby hoši ještě někdy něco natočili - nějak podezřele často uhýbají ke svým solo projektům (ze kterých stojí za poslechnutí určitě Soulsavers s Gahanem). Jinak mě ale žádná "bokovka" od členů DM nezaujala

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour »

Soulsavers miluju, úplně mi běhá mráz po zádech když to poslouchám.

A skvělý jsou všechny projekty od Danger Mouse.V těch ostatních samozřejmě Gahan nefiguruje.Ale to už odbočuju jinam...
kabelguru.cz

Veronika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Veronika »

šeďour píše:Soulsavers miluju, úplně mi běhá mráz po zádech když to poslouchám.

A skvělý jsou všechny projekty od Danger Mouse.V těch ostatních samozřejmě Gahan nefiguruje.Ale to už odbočuju jinam...
Že bych konečně narazila na dalšího fanouška Soulsavers? *hura* Už jsem si připadala jak z jiného světa, protože na mě každý kouká na ufouna a nikdo to nezná.

Soulsavers jsou vážně skvělý, Rich Machin je pro mě producent číslo 1 *palec* Všechny 4 jejich desky jsou úžasný. Já jsem se pustila do průzkumu muzikantů, co hrajou v Soulsavers a došla jsem k Danielle Luppi a Danger Mouse - deska Rome, ta se mi moc a moc líbí.
Machin i Gahan na začátku potvrdili, že další deska Soulsavers s Gahanem bude na jaře 2015 :D

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour »

Rome je taky naprosto skvělá, má fakt úžasnou atmosféru a výbornej zvuk.
kabelguru.cz

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Martin Gore vydal další desku, v pořadí již třetí po svých Counterfeit 1 a 2. Tuto nejnovější ale vydal jako MG, nikoli jako Martin Gore. Counterfeit 1 i 2 si velmi rád pouštím a baví mě víc než řadová tvorba Depeche Mode. Bohužel nový MG je velmi experimentální, na můj vkus až dost. Mnohem víc mne zaujali noví Camouflage Greyscale. A také letošní Duran Duran Paper Gods se povedli mnohem víc (těm se daří líp než zamlada)....

zero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zero »

Musím sebekriticky uznat, že můj příspěvek z 10. července 2014 je naprostej blábol. Prosím odstranit :)
I muži mají své dny.
Poslední dobou je poslouchám. Docela dost.

Should Be Higher
Going Backwards
Soothe My Soul
Where´s the Revolution

... pro mě jízda *2thumbsup* .

Odpovědět