Diana Krall

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Juris

Diana Krall

Příspěvek od Juris »

Tak kdo z vás má rád tuhle úžasnou jazzovou zpěvačku? Tak pojďte o ní pokecat. *klanimse*

Peer
Kontaktovat uživatele:

Re: Diana Krall

Příspěvek od Peer »

Já.
A konečně taky debata o hudbě...

Rado
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rado »

Nejradši mam asi desku "The Girl in the Other Room" a z něj skladbu se stejným názvem...

Obrázek

Mimochodem za měsíc vystoupí v Praze...

Pajuna
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Pajuna »

"Tak kdo z vás má rád tuhle úžasnou jazzovou zpěvačku? Tak pojďte o ní pokecat."

Myslim, ze debata o Diane jiz byla nekde v jinem tematu. Nicmene bych si docela rad pokecal s ni :) , to nevim jestli vyjde, tak snad alespon vyrazim na koncert.

Mam stejny nazor na oblibenou desku i skladbu jako Rado.

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing »

Vlákno o koncertu Diany Krall v Praze zde: http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... all#p30068

bobo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bobo »

Mam vsechny desky ( Stepping Out zatim objednana ) a musim rict, ze posledni pocin Quiet Nights trosku zklamani. Na listopadovy koncert se tesim stejne jako v roce 2004 a diky komornejsimu prostredi bude jeste lepsi

Juris

Příspěvek od Juris »

bobo píše:Mam vsechny desky ( Stepping Out zatim objednana ) a musim rict, ze posledni pocin Quiet Nights trosku zklamani. Na listopadovy koncert se tesim stejne jako v roce 2004 a diky komornejsimu prostredi bude jeste lepsi
Pravda no, poslední deska je až moc komorní, taková jiná jak ty ostatní. Mám všechny CD, některé i SACD, DVD taky všechny a nejlepší je bezesporu "živě z Paříže". Nejhorší je Rio, šílený obraz.

Juris

Příspěvek od Juris »

bobo píše:Mam vsechny desky ( Stepping Out zatim objednana )
Už jsi tu desku sehnal? Mě to trvalo skoro celý rok, než mě ji poslali. Všude byla beznadějně vyprodaná.

bobo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bobo »

Juris píše:
Už jsi tu desku sehnal? Mě to trvalo skoro celý rok, než mě ji poslali. Všude byla beznadějně vyprodaná.
Tak tos me moc nepotesil, mam objednano na audio3.cz od zacatku cervence, tak uvidime. Jinak mam stazeno z netu, ale origos je origos!

Juris

Příspěvek od Juris »

bobo píše:
Juris píše:
Tak tos me moc nepotesil, mam objednano na audio3.cz od zacatku cervence, tak uvidime. Jinak mam stazeno z netu, ale origos je origos!
Já jsem ji sehnal nakonec na SuperStar Shop a vyřízení objednávky trvalo přes měsíc.

bobo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bobo »

Takze Stepping Out jsem odjednal presne 6.7 na audio3 za 401kc a vcera jsem dostal email, ze titul je vyrazen a nova nabidka na stejny titul je za 615kc (u hybridu, nebo SACD bych cenu pochopil, ale u sestnact let stareho CD?!).
Pokud nekdo vi, kde bych mohl Stepping Out koupit, predem diky za radu :roll:

Juris

Příspěvek od Juris »

bobo píše:Takze Stepping Out jsem odjednal presne 6.7 na audio3 za 401kc a vcera jsem dostal email, ze titul je vyrazen a nova nabidka na stejny titul je za 615kc (u hybridu, nebo SACD bych cenu pochopil, ale u sestnact let stareho CD?!).
Pokud nekdo vi, kde bych mohl Stepping Out koupit, predem diky za radu :roll:
No je to tak, taky jsem s tím měl stejný problém, ale nakonec jsem ho sehnal, ani už nevím za kolik. Ale taky to bylo se skřípáním zubů.

Homer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homer »

bobo píše:Pokud nekdo vi, kde bych mohl Stepping Out koupit, predem diky za radu :roll:
Třeba tady: Amazon.com

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak konečně už mám taky doma desku All for you ve formátu XRCD a mohu říct, že je to opravdu excelentní nahrávka. Mám tuto desku doma delší dobu v originále od Impulse, ale co z toho dostalo XRCD je opravdu úžasné.
Toto album mám hodně rád a dle mého názoru je to její nejlepší věc.

Obrázek

slimak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slimak »

Od Diany mám všetky albumy, okrem toho úplne posledného. Niektoré na CD, niektoré na SACD. Vždy excelentný zvuk. Najviac sa mi páčia tie prvé albumy, kde je to ešte viac jazz než pop. Veľmi rád mám naživo z Paríža a jej prevedenie vianočných pesničiek.

Odpovědět