Joe Bonamassa

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Paul
Kontaktovat uživatele:

Re: Joe Bonamassa

Příspěvek od Paul »

Dostal se mě dnes do ruky tento další báječný kousek od něj,je to více rockovější-opět báječné. *thumbs up* The Ballad of John Henry.
Obrázek

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

tak dneska konečně došlo CD A New Day Yesterday. možná není tak zvukově vymazlené jako Blues Deluxe, ale je to holt starý dobrý Bonamassa. víc rockovější, víc bustrovaný.
*thumbs up*

Obrázek

boxer

Příspěvek od boxer »

The Ballad of John Henry.

Obrázek

Pro mě opravdu překvapení na 2.
Že se v dnešní době ještě dá natočit a vydat skvělý,ale opravdu skvělý rockec,jak za (mýho) mlada.Něco jako """ modernější Cream říznutý Gary Moorem""".
Byl jsem a stále nadšen a točím,a točím a.....

Otázka pro Jardu "Encyklopedii" Merhauta.

Jak to slyšíš ty?

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih »

Tohle album jsem doporučoval v rubrice "Zrovna poslouchám" 26.2. Nějak to zapadlo...ale jsem rád, že se také líbí.

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul »

mih -také jsi to v únoru pěkně popsal.je to skvělé album,mám od něj zatím jen dvě věci,zatím nejsou chechtáky-musím něco našetřit a pak zakoupím od něj něco dalšího :D

boxer

Příspěvek od boxer »

Mih
nezapadlo,jen to trvalo trochu dýl. Od některých přispěvatelů to beru jako tutovku. *thumbs up*

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Joe Bonamassa

Příspěvek od Svensound »

Když bylo chlapci 12 let........................... http://www.youtube.com/watch?v=WLB900at ... re=related

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih »

Další zajímavé album - BLACK ROCK, převládají vlastní skladby ale jsou tam i zajímavě udělané převzaté např. od Jeff Becka, Leonarda Cohena, Otis Rush atd.

sensei
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sensei »

Bonamassovo posledné CD - a nejak mu neviem prísť na chuť, aj keď je to môj obľúbenec. Mám pocit, akoby sa chlapec točil v kruhu. Dúfam, že dočasne. Aj čo sa týka zvuku, toto CD určite nepatrí medzi skvosty - ani jeho doposiaľ vydaných CD. Podľa mňa zvukovo najhorší. *thumbs down*

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih »

No, něco zajímavého se tam najde např. Bird On A Wire, Night Life (s B.B. Kingem), Athens To Athens...
S kvalitou nahrávky máš pravdu, nic moc.

sensei
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sensei »

Pre Mih

Toto album vychádzalo 24. 3. a ja som strihal meter z nedočkavosti, kedy bude doma. O to bolo moje sklamanie väčšie. Mám jeho všetky veci, okrem DVD z Albert Hall, a vždy, keď mi prišla nová vec, tak zo stroja som ju ťahal až po troch - štyroch dňoch, iba toto album je výnimka. Pripustím však, že nemusí byť nutne na vine Bonamassa, ale ja a moja chujova nálada. *headbang* Že si si ty našiel na tomto albume zaujímavé momemnty je OK a znamená to, že aj keď niekto niečo zatracuje, pre niekoho to môže znamenať pravý opak. A tak je to vporiadku. Tak nech ti robí radosť.

JJR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JJR »

Taky ho mam rád a moc mě s..., že byl loni v Praze a já jsem neukecal žádnýho kámoše a byl jsem línej jet sám do Prahy
( Doporučuji také DVD LIve at Rockpalast )

Rado
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rado »

O víkendu jsem viděl koncert z Royal Albert Hall a byla to opravdová lahůdka v podání Bonamassy...Doporučuji. Velice pěkná atmosféra, super koncert *palec*

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Joe Bonamassa opět v Praze !
Obrázek
27. října 2010 vystoupí ve velkém sálu Lucerny, viz. Ticketpro. Na Tour Dates jeho www stránek je to potvrzeno.
Mimochodem, některé části jeho stránek jsou též v češtině !

Svensound
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svensound »

Joe, co by 12-ti letý chalan.......................... http://www.youtube.com/watch?v=WLB900at ... re=related

Odpovědět