Judas Priest

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Mike
Kontaktovat uživatele:

Judas Priest

Příspěvek od Mike »

Priest je anglická heavy metalová skupina zformovaná v roce 1969 v anglickém Birminghamu. Pro každého fanouška heavy metalu je to povinnost zvlášt jejich album Painkiller nebo Turbo. Brutální vřeštivý hlas Roba Halforda jenom umocnuje dojem z této výborné kapely. Všechno vydaná alba do roku 1990 byla v roce 2001 remasterována a vyšla v edici "The remasters" s novými obaly a hlavně daleko lepším zvukem a bonus tracky. Ne nadarmo se albu Painkiller říká "metalový nový zákon" Jejich hudba se dá charakterizovat jako razantní,plná energie, se spoustou metalových prvků a a uši trhajícím křikem elektrických kytar.

Jsem velkým fanouškem a buduji si kompletní diskografii této kapely (jen originály) a jednou se vydám na koncert této kapely ovšem ze svého kolečkového křesla toho moc neuvidím v davu který má několik tísíc lidí :D
Ještě foto
Obrázek

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Judas Priest

Příspěvek od MB »

Mike píše:Priest je anglická heavy metalová skupina zformovaná v roce 1969 v anglickém Birminghamu. Pro každého fanouška heavy metalu je to povinnost zvlášt jejich album Painkiller nebo Turbo. Brutální vřeštivý hlas Roba Halforda jenom umocnuje dojem z této výborné kapely. Všechno vydaná alba do roku 1990 byla v roce 2001 remasterována a vyšla v edici "The remasters" s novými obaly a hlavně daleko lepším zvukem a bonus tracky. Ne nadarmo se albu Painkiller říká "metalový nový zákon" Jejich hudba se dá charakterizovat jako razantní,plná energie, se spoustou metalových prvků a a uši trhajícím křikem elektrických kytar.

Jsem velkým fanouškem a buduji si kompletní diskografii této kapely (jen originály) a jednou se vydám na koncert této kapely ovšem ze svého kolečkového křesla toho moc neuvidím v davu který má několik tísíc lidí :D
lepsi zvuk, myslis tu skurvenu remastrovanu verziu? Jezisi....

PS: Ked som naposledy videl JP s Halfordom, tak som pocas Painkiller opustil T-mobile arenu....strasnejsie to ani nemohlo byt :evil:

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

MB

Já porovnával zvuk původní CD verze a remastered verze a tam je rozdíl ve zvuku značný. Ale je jasné že LP bude asi někde jinde.
To ten koncert byl tak strašný? jaké to mělo nedostatky? tak to jsem o nic nepřišel jak to tak slyším protože mě mrzelo že jsem tam nebyl.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

t-mobile aréna to je ta hala na výstavišti, kde hraje hokej sparta? tam to ozvučit asi není jen tak. kámoš tam byl kdysi na ozzyho. je to blázen. byly to dva koncerty ve dvou dnech. první den naprostá hrůza. jedna velká koule hluku a ozzy se málem rozsypal přímo na pódiu. druhý den to prý hrálo jako z praku a ozzy dokázal ujít asi 26 nebo 27 kroků. což svědčí za a/ o tom, že i dobří zvukaři se skvělým aparátem tam mají těžký problém a/taky/nebo za b/ že v praze mají dobrý matroš...
:lol:

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Rozhodne som z T-mobile areny neodchadzal kvoli zvuku, ten bol mimochodom vynikajuci, ale kvoli tomu, ze sa mi navrat metaloveho boha do JP vobec ale vobec nepacil...nuda nuda nuda,no a specialne painkiller, kde musel travis spomalit na 50% pretoze metalovy boh nestihal. Teda tak to bolo aspon pre mna a par mojich znamych, s ktorymi sme na ten koncert tusim v 2004 isli...

Doma mam od JP iba 3 albumy, na LP Painkiller a na CD oba albumy s Ripperom *klanimse* *klanimse* *klanimse* ...aj to asi o niecom svedci, inak mam v plane zakupit British Steel a Defenders of the Faith, skor z nostalgie. Tie nove albumy s Robom fakt nemusim.

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Dostala sa mi do ruk remastrovana verzia British Steel, a mam pocit, ze okrem remastru to aj zremixovali, cele to znie nejako cudzo, ako keby som to predtym 1000x uz nepocul...kto ma doma obe verzie na CD?

boxer

Příspěvek od boxer »

Já mám doma LP a už nikdy British Steel jinak. *taktone* *2thumbsup*

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

boxer píše:Já mám doma LP a už nikdy British Steel jinak. *taktone* *2thumbsup*
Samozrejme, ale na com si to prehravas, na Emgetone, alebo na Sharpe? *sunglases* *sunglases* *sunglases* *2thumbsup*

PS: Teraz som ta nachytal na hruskach *offtopic*

boxer

Příspěvek od boxer »

No na Sharpu.Tam je gramo s tangeciálním ramenem neznabohu. :shock:

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

*thumbs up*
boxer píše:No na Sharpu.Tam je gramo s tangeciálním ramenem neznabohu. :shock:

boxer

Příspěvek od boxer »

Jo tak páníček nevěří v majetnictví HighEndu?
To neděláš dobře PimBecherovko. *taktone* :twisted: *thumbs down*
Obrázek

Obrázek

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Mam doma Sharp skladany z komponentov (rok 1982-moj vstup do HiFi), a na nom je ten samy napis Metal ako ty na tvojom High-Ende, ten ma tak fascinoval, ze som vdaka nemu objavil Heavy Metal *2thumbsup* a aj British Steel som na nom nahraval z LP .

Obrázek
Obrázek

PS: Ten napis samozrejme znamena moznost nahravania na pasky typu IECIV - Metal *klanimse*

PS pre admina - to fakt to forum musi tie obrazky z netu orezavat? Nemoze ich prepocitat na sirku ktora je povolena?
Naposledy upravil(a) MB dne 18 pro 2008 20:48, celkem upraveno 1 x.

boxer

Příspěvek od boxer »

V tomto případě jsme oba Highendisti,bratře. *hura* *bravo*

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

*hura* *hura* *hura* hned prve hifi a hned som vybral spravne!!!! *offtopic*

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing »

Zrovna mi od Judas Priest dohrálo XRCD Sad Wings of Destiny *thumbs up*
Sice metal není úplně můj styl, ale občas si jej rád poslechnu a tohle CD je super *palec*

Odpovědět