Modern talking

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Re: Modern talking

Příspěvek od S499_1023 »

Tywoe. Modrý tanky na hifistickém fóru. Tak proti tomu je Pepíček Melen zlatej.

Fidas
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidas »

No jo, no. Taková dechovka. Ale před cca třiceti roky se to dalo dobře poslouchat. Nebo se mýlím? ... *2thumbsup*

vlado222

Příspěvek od vlado222 »

Táto kapela je pre mňa jeden z najväčších komerčných grcov 80-tých rokov. *thumbs down*
2-3 hity, ktoré hrali puberťákom do osprostenia a ostatné všetko na jedno kopyto. *thumbs down* *thumbs down* *thumbs down*

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

vlado222 píše:Táto kapela je pre mňa jeden z najväčších komerčných grcov 80-tých rokov. *thumbs down*
2-3 hity, ktoré hrali puberťákom do osprostenia a ostatné všetko na jedno kopyto. *thumbs down* *thumbs down* *thumbs down*
Zkrátka úplně stejně jako popík dneska... *thumbs down*

vlado222

Příspěvek od vlado222 »

Tak tak. Ten je tuším ešte horší. :? A to je už čo povedať.

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

S499_1023 píše:Tywoe. Modrý tanky na hifistickém fóru. Tak proti tomu je Pepíček Melen zlatej.
Pepíček Melen je zlatej len tým, že je vo väčšom rozlíšení.
Modern Talking bola jednoduchá muzika tej doby, ale nie slaboduchá.
Poznám podstatne rozvratnejšiu hifinu...

vonvichousch
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vonvichousch »

dawsoo píše:... jsou tu rozsáhlá vlákna o různým čínským hnoji (od Advance Acoustic přes Aurum Kentus až po Vincenta) a dalších podobných šílenostech. .....

:D :D dawsoo ,čínský hnůj je 99% produkce ,v čem jsou elektronické součástky.Protože i ty součástky ,které na sobě mají např MADE IN JAPAN,jsou dělané v Číně :D .

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

vonvichousch píše:
dawsoo píše:... jsou tu rozsáhlá vlákna o různým čínským hnoji (od Advance Acoustic přes Aurum Kentus až po Vincenta) a dalších podobných šílenostech. .....

:D :D dawsoo ,čínský hnůj je 99% produkce ,v čem jsou elektronické součástky.Protože i ty součástky ,které na sobě mají např MADE IN JAPAN,jsou dělané v Číně :D .

Tak, tak, zlatá pravda.

Dotaz pro dawsoo...jaké Aurum Cantus si měl zapojené na své sestavě, aby si mohl s takovou jistotou říci, že je to hnůj?? A pokud, napiš, v čem byly tak špatné ve svojí třídě??

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

Dawsoo..tvůj názor na pásky beru, vím, že jsi s tím jeden čas dost koketoval. Zajímaly by mě ty měření s 20x vyšším THD a ten les difrakcí a rezonancí a to opravdu. Hoď je sem. Spojení AC s Lyngdorfem mě také neuchvátilo, ale to je normální, jde o vkus...vždycky hraje celá sestava v dané místnosti a co se může líbit jednomu..... Co se týče problematického chování v oblasti dělících kmitočtů...nic takového jsem nezaznamenal. Při péči v ustavení beden do prostoru místnosti se mě jeví vše přirozeně spojité, ale jsem posluchač, ne měřič. Kombinaci jak ty říkáš "dlouhého" pásku (co je to dlouhý pásek?) a dyn. měniče používá dost firem , namátkově Quadral, Dali, MBL, B.M.C., ...a o pimpíska se nebojím :lol: , AC mám doma a rád to přiznám, jsem spokojen.

vonvichousch
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

dawsoo píše:
1. Von Vichous . Ne, Není to pravda, je vidět že jsi nic rozdělaného nikdy neměl a nic jsi neopravoval,nenastavoval neservisoval maximálně rád čteš internet ale to je k průniku do problematicky opravdu málo malůčko... protože kdyby ano, věděl bys že rozdíly mezi originály např značkových polovodičů a kondenzátorů a čínským plagiátem jsou dost významné neřku li zásadní z hlediska parametrů,zvuku a zejména pak spolehlivosti.
Ale (bohužel) je to pravda ,je vidět že jsi nikdy nic nezkonstruoval,nepodílel se na zajišťování výroby a nákupu komponentů.Možná jsi opravil,nastavil ,servisoval pár komponentů,ale to je k pochopení obchodních vztahů a fungování obchodu s elektronickými komponenty opravdu zoufale málo.
Protože kdyby ano,věděl bys že rozdíl mezi "značkovými polovodiči " a "čínským plagiátem" se ve skutečnosti většinou liší pouze továrnou ,ale v ještě větší míře pouze třídou kvality (a dobou výroby) v té samé továrně ,ale nikoli zemí původu.
Takže až se budeš rozplývat zase nad kvalitou "značkových polovodičů a kondenzátorů" ,tak si vzpomeň na tu malou čínskou dělnici v Shenzhenu,která to do té krabice s nápisem "made in japan" balila :D :D

vonvichousch
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

lubin píše: AC mám doma a rád to přiznám, jsem spokojen.
*thumbs up* to se vůbec nedivím,ostatně v Číně se vyrábí kde co...citoval bych dawsoo : "... dnes tak módního podvodu na zákazníka ve stylu vývoj západ a výroba východ. Možná není až tak tragický jako ostatní sračky podobného střihu které si hrají na něco co nejsou." Jistě měl na mysli podobné "sračky" jako OPPO,KRELL,ACCUPHASE,ROTEL,FOCAL,CABASSE,QUAD,AUDIOLAB,ARCAM,BOWERS and WILKINS...

heretic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heretic »

dawsoo píše:dále stejně jako u většiny asijské produkce jsem slyšel u téhle značky vždy dosti problematické chování v oblasti kolem dělících frekvencí, čemuž se ani nedivím, protože kombinace delšího pásku s kulatým dynamickým měničem je sama o sobě velmi problematickou z akustického hlediska, ale tu je opravdu silně nezvládnutá konstruktérem, což je vidět i z měření (les difrakcí a rezonancí na fr. cháře) a to je také fest slyšet.... výšky naprosto utíkají fázově zbytku pásma... blízko bedny je jich málo a daleko od bedny je jich naopak moc..
Mám naprosto shodné subjektivní poznatky z poslechu beden AC, jako ty.. Příliš prezentní, vystřelující výšky (a také měkké, rozplizlé basy).. Původně jsem si myslel, že jde o vliv zesilovače (Vincent), ale následným poslechem při zapojení zesilovačů jiných značek jsem si ověřil, že je jde o typický projev beden tohoto výrobce.. Ostatně fakt, že nikde nejsou k dispozici nějaké seriózní testy reprosoustav této firmy (s měřením), mluví sám za sebe.. Děkuji, že jsi měl odvahu to zde napsat a vysvětlit, o co jde...*thumbs up*

slayerss
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od slayerss »

Kluci oba pimpísky mám doma, názory jiných si rád přečtu a zkusím posoudit jak to vidím já ale rozplizlé basy a vystřelující výšky no nevím, nebyla chyba někde jinde?
Klidně si přijeďte ty rozplizlé basy poslechnout, rád přijmu vysvětlení na místě při poslechu.

lubin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lubin »

heretic píše:
dawsoo píše:dále stejně jako u většiny asijské produkce jsem slyšel u téhle značky vždy dosti problematické chování v oblasti kolem dělících frekvencí, čemuž se ani nedivím, protože kombinace delšího pásku s kulatým dynamickým měničem je sama o sobě velmi problematickou z akustického hlediska, ale tu je opravdu silně nezvládnutá konstruktérem, což je vidět i z měření (les difrakcí a rezonancí na fr. cháře) a to je také fest slyšet.... výšky naprosto utíkají fázově zbytku pásma... blízko bedny je jich málo a daleko od bedny je jich naopak moc..
Mám naprosto shodné subjektivní poznatky z poslechu beden AC, jako ty.. Příliš prezentní, vystřelující výšky (a také měkké, rozplizlé basy).. Původně jsem si myslel, že jde o vliv zesilovače (Vincent), ale následným poslechem při zapojení zesilovačů jiných značek jsem si ověřil, že je jde o typický projev beden tohoto výrobce.. Ostatně fakt, že nikde nejsou k dispozici nějaké seriózní testy reprosoustav této firmy (s měřením), mluví sám za sebe.. Děkuji, že jsi měl odvahu to zde napsat a vysvětlit, o co jde...*thumbs up*
jedny z nejtvrdších basů z 8-mi palcových repro jaké jsem kdy slyšel byly doma u mě na AC Melody M-102 společně s výborným zesilovačem SP Audio A400. Ani s Vincenty SP995 a lampovým předzesem se nedá rozhodně říci, že jsou "rozplizlé". Chybka byla, jak píše Slayers, někde jinde.

Test od chlapů o kterých vím, že dobře slyší...:)...stejný pásek jako v AC M-102

http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso ... sure3.html

Odpovědět