YES

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Odpovědět
jirie
Kontaktovat uživatele:

Re: YES

Příspěvek od jirie »

S Američany na e-Bay zásadně neobchoduji.Poštovné je něpřiměřené poskytovaným službám.Poslední hřebíček do rakve byla zásilka ,kterou jsem si nechal pro jistotu poslat na adresu známé bydlící v Illinois.Ze St. Louis je to 300 mil a šlo to tam více než týden!!!!!!!!!!!!!!Registered a fully insured parcel nechali pošťáci ležet u dveří!!!!!!!!!!!!Samotný odesílatel to nasraně komentoval: I can't believe this...9 days to travel 300 miles. No wonder they can't make a profit.Tolik USPS slovy Američana.
ZLATÁ !!! česká pošta.Chtěl bych vidět ty pošťácké xichty ,kdyby museli kompenzovat ztrátu balíku :evil:

brvr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brvr »

Je to vynikajúca muzika s vynikajúcim zvukom od MFSL. Podľa môjho vkusu podarený remaster *2thumbsup*

Je úplne jasné, že Jirie nepredával toto CD kôli zlému zvuku, pretože ho predával ešte origoš zabalené.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Tak a je to. :? The Yes Album currently out of stock !!!! Tak rychle jsem to nečekal :mrgreen:

brvr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brvr »

To bola rýchlovka. Kdo si ho ešte nestihol poriešiť, má ešte možnosť na eBayi za USD 29,77 + 6 pošta. Možno za chvíľu ani tam nebude k dispozícií za pôvodnú cenu.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Jestli tedy můžu jeden názor na toto vydání MFSL. Snad tím zase nikoho nerozjedu a nepopíchnu. Kvalitou provedení je to skvělé. Ale připadá mě to očesané a tenčí. Tedy proti Santanovi například. Co se týče zvukové kvality, tak zde můžu říct, že MFSL vydavatelství se podle mě snaží vrátit kvality nahrávek do starých kolejí. Protože když porovnám Fragile s tímto Yes Album, tak rozdíl je propastný. A to jednoznačné k tomuto novému kousku od MFSL. Mě se to hodně líbí. Ale co je stejně nejdůležitější, tak to je pro mě hudba samotná. A to je prostě masakr. Je to povinost pro všechny progrockové fandy. Kupujte dokud to ještě je.....

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

Porovnával někdo toto MFSL s japoncem v HDCD?

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

brvr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brvr »

Aj na oficiálnych stránkach mfsl je to znovu k dispozícií. Asi nestíhali lisovať a uspokojiť dopyt.

http://www.mofi.com/store/pc/viewPrd.as ... 99#details

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Dobrá zpráva pro YES-áky. 12. srpna 2010 vychází znovu komplet tvrba této kapely v Japonsku. Jde o prvních 13 desek až po Big Generator a dva živáky k tomu - Yessongs a Yesshows. Jde o Japan mini LP SHM provedení. Kdo má zájem neváhejte. Protože toto jako vždycky bude okamžitě pryč.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Vychází to navíc i ve třech boxech s motivem Fragile :evil: to zase bude mazec :mrgreen:

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

12. září vychází YES Symphonic na Blu-ray ;)

jirie
Kontaktovat uživatele:

Re: YES - GOING FOR THE ONE - Audio Fidelity

Příspěvek od jirie »

Tenhle renomovaný zlatník chystá další lahůdku od YES:
http://www.audiofidelity.net/content/yes-going-one
:mrgreen:

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Upřesněno datum vydání "Going for the one" od labelu Audio fidelity na 28. května *2thumbsup*

Odpovědět