bh69

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: bh69

Příspěvek od bh69 »

Acoustic Energy Aelite 3 - 3-pasmo se zdvojenym basakem 30 tisic asi nebude uplne top, ale recenze jsou dobre a hlavne pry jsou vhodne pro tichy nocni poslech.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Acoustic Energy by mohla být dobrá volba.
Ty typy, co jsem slyšel hrály opravdu dobře...

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

koukam na recenzi vyssiho modelu Radiance 3 a nic moc .. je to spis na domaci kino
http://www.techradar.com/reviews/audio- ... ?artc_pg=2
- potlaceny stredy, vytazeny vysky ..

Odar

Příspěvek od Odar »

Par postrehov od ludi, co Radiance 3 maju (mali) http://www.hifipassion.com/hifi/index.p ... pic=5165#1 Viem, ze ich mal uzivatel Pamela s CA. Teraz frci na W&B.

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

Odar píše:Par postrehov od ludi, co Radiance 3 maju (mali) http://www.hifipassion.com/hifi/index.p ... pic=5165#1 Viem, ze ich mal uzivatel Pamela s CA. Teraz frci na W&B.
diky, tohle vlakno uz jsem videl - o jejich charakteru tam toho moc neni, ale uz to ze ho chvali lidi co poslouchaji metal mne dostatecne odrazuje. Ja chci repro na poslech hudby :D

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

Já doporučuji NaimXS s Proac.To za ty prachy není co řešit.

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

A který ProAc ? A je to idealni i pro klasiku a starou hudbu ? Prijde mi to spis bigbitove/jazzove ladeny ?

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Jako variantu k ProAc bych neopomněl i Spendor. A Naim -proč ne?
A pak ještě Chario, NHT, SF, Epos, ... je jich řada.

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik »

ProAC 140, sam je mam a spokojenost. Kdyz ProAc (jakykoliv), tak rozhodne nedoporucuju Naim repro kabel, ten strasne patla basy. Dle me jsou docela univerzalni, neutralni, neagresivni, pohodovy, ale nejsou uondany/unyly, zkratka hrajou tak jak to ma byt. Zadny pasmo nevycniva, vysky nerezou, v recenzich se pise,ze na prvni poslech nezaujmou, ale me tim prave zaujaly. Ja je bohuzel vyzuvam tak na 50%, pac by si zaslouzily lepsi zelezo, ale co uz. Rekl bych, ze v cene 30-50k Kc maji slusny pomer cena-vykon. Jedna z recenzi: http://www.audioenz.co.nz/2006/proac_140.shtml.

Charia - znamej ma Millenium 1, je to v podstate podobny projevv jako PrAc 140 s tim, ze tyhle Charia umej nadherny detaily. S tema bych taky umel zit.

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

Diky za zkusenost a za tip na charia.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

Malá rekapitulace stavu úvah:

Repro
Vzhledem k mé představě výsledného zvuku, omezeným financím a malé (hlavně úzké) poslechovce pomalu opouštím představu větších podlahových repro a favoriti jsou
1/ Harbeth C7 (HL5 se už do mojí poslechovky nevejde)
2/ Spendor A6 (sloupek, ale malé 2-p s basy 53Hz/-3dB spíš odpovídá stojanovým repro)
3/ JMR Bliss Silver (puvodne jsem koukal po Cantabile S., ale do meho prostoru by to asi nebylo to prave)

Pro jemný basový podkres by se snad dal použít SW Basso od Xavianu (?)

Zesík
Ve výběru zatím jsou finančně nadlimitní Audia LF3 a Primare I30 a cenově o něco dostupnější Atoll IN200 a Naim XS, ale ještě budu pátrat (tipy vítány !)

Zdroj signálu
Zatím pořád HTPC (A330, SSD+NAS) + USB DAC (váhám mezi dostupným a levným Ruby2 a u nás běžně neprodávaným MD11 s asynchronním USB přenosem)

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

zesilovac z levnejsi kategorie - Musical Fidelity M3i ?

dedek
Kontaktovat uživatele:

pro bh69 --- JMR BLISS

Příspěvek od dedek »

JMR BLISS jsem si dukladne testnul na ruznych zanrech /akusticka hudba, jazz i klasika excelentni/, za ty penize hraji opravdu SKVELE a na basech do mensi poslechovky myslim idealni volba.Mohu doporucit, stale o nich uvazuji k druhe sestave.** Anglicani vas jiste nezklamou, ale nekomu by sussi monitorovy rekl bych analogovy zvuk nemusel vyhovovat. Doporucuji vam dukladne otestovani pri umisteni ve vasem prostoru a STASTNOU ruku -spise usi -pri vyberu *palec*

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

Konečně jsem se rozhoupal a objednal jsem základ pro budoucí audio HTPC
Obrázek
V podstate to byl jediny case za rozumny penize pro mITX a s plnou DVD mechanikou (slim jsem nechtel) a pasivnim zdrojem s externim "notebookovym" adapterem. (ten drzak na monitor je volitelny)

http://www.computeruniverse.net/product ... chwarz.asp

Odpovědět