Ciba

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Ciba

Příspěvek od ciba »

Ahoj , protoze jsem se dnes prihlasil do teto diskuse , chtel bych vsechny nejdrive pozdravit . Po vlekle nemoci se davam pomalu dohromady a zacinam normalne fungovat , rad bych sem take nekdy neco napsal , popripade dal link na nejakou hudbu - proste tak jako obvykle .

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba2

Příspěvek od Rowing »

Jasné, vítej Cibo :)

A šup sem s hudebními tipy. Ty tvé byly vždy super *2thumbsup*

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba2

Příspěvek od pasul »

Nazdar.Dloho si se nikde neozval.Ani nevíš kolikrát jsem projížděl přes Boleslav.Ale vždycky jsem byl dobitý z cesty a na nějaký poslech nebyl prostor.Ale zvažuju teď cestu do Německa pro subwoofer a to bych se mohl protáhnout přes tebe.Schválně jsem zvědav co na to budeš říkat.Rychlá ekvalizace,na nějaké hraní si asi nebude čas,ale mohli by jsme to vyzkoušet.Já to slyšel u Fouska a naprostý mazec.Něco nového v systému?Vidím Ciba2.Takže velké změny? ;)

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba2

Příspěvek od ciba »

pasul píše:Nazdar.Dloho si se nikde neozval.Ani nevíš kolikrát jsem projížděl přes Boleslav.Ale vždycky jsem byl dobitý z cesty a na nějaký poslech nebyl prostor.Ale zvažuju teď cestu do Německa pro subwoofer a to bych se mohl protáhnout přes tebe.Schválně jsem zvědav co na to budeš říkat.Rychlá ekvalizace,na nějaké hraní si asi nebude čas,ale mohli by jsme to vyzkoušet.Já to slyšel u Fouska a naprostý mazec.Něco nového v systému?Vidím Ciba2.Takže velké změny? ;)
cau Robine , delas dobre s tim subem , pro ktery , ze to jedes ? Kdykoliv pojedes okolo tak zavolej rad te zase uvidim , ostatne mi tady v MB chybi stejne postizeny clovek s kym bych mohl poposlouchat a promluvit o nasich svetskych problemech (s manzelkou to fakt nejde)

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba2

Příspěvek od ciba »

pipis píše:Ahoj Cibo, velmi rád Tě tu vítám a těším se na Tvé příspěvky.

Už na Slovanetu jsem hledal, na jakém železe teď jedeš, můžeš prozradit?
Jen si pamatuju na to, že si koketoval s aktivním řešením pana Bunty.

cíba2 znamená cíba na druhou :-) ...takže se máme na co těšit.
Ahoj Pipis , jen co dnes opustim nas Vyzkumny ustav dam vedet vic , zatim jen male info bedny -http://www.ikonakustik.de/boxen/avall.html
cd player-http://www.audiofederation.com/dealersh ... -reference
http://www.globeaudiomkt.com/audio_aero/index.shtml
je to typ audio aero capitole reference SE

Uživatelský avatar
Pajuna
Příspěvky: 403
Registrován: 19 kvě 2008 19:00
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Ciba2

Příspěvek od Pajuna »

Ahoj Cibo,
konecne taky nekdo z okoli a jestli se dobre pamatuji tak taky z automotive:-).
Zdravim z Lbc

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od Rowing »

Na základě Cibovy žádosti jsem z jeho user name odstranil onu dvojku :)
Takže je to zase starý dobrý ciba *2thumbsup*

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba2

Příspěvek od pasul »

Cibu nechte bejt.Pohodovej člověk.Jeden z mále co jsem objel a co má high-end a opravdu špičkový zvuk!

Ciba-Jednoznačně Velodyne DD-18 a jsem ochoten jít na 15" ,ale redši ne. :mrgreen:

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

doma

Příspěvek od ciba »

V mem skrovnem pribytku ...Obrázek

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba2

Příspěvek od ciba »

pasul píše:Cibu nechte bejt.Pohodovej člověk.Jeden z mále co jsem objel a co má high-end a opravdu špičkový zvuk!

Ciba-Jednoznačně Velodyne DD-18 a jsem ochoten jít na 15" ,ale redši ne. :mrgreen:
Robine nedelej kompromisy , je to vzdy drazsi reseni .. :mrgreen:

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od pasul »

Určitě bez kompromisů.Ale chci dva.A to jsem zvědav kam to narvu.Už to jsou opravdu větší almary.Ještě se uvidí,ale rád bych to stihl do Brněnského podzimu a vypadá to,že tam budu tahat i V.A.C.T.y.A s tímhle alespoň jedním subem by to už mohlo hrát.Jedeš?

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od Mark Levinson »

Gratuluji ke krásné sestavě, bedny vypadají impozantně. To jsou keramické měniče německé výroby Tiel? Zvuk spolu s Audio Aero musí být zážitek, to by mne velice zajímalo.
Ještě jednou gratulace *palec* .

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od ciba »

pasul píše:Určitě bez kompromisů.Ale chci dva.A to jsem zvědav kam to narvu.Už to jsou opravdu větší almary.Ještě se uvidí,ale rád bych to stihl do Brněnského podzimu a vypadá to,že tam budu tahat i V.A.C.T.y.A s tímhle alespoň jedním subem by to už mohlo hrát.Jedeš?
To bude hrat urcite i s jednim :) chtel bych prijet - je to pro mne jedna z mala sanci jak se po dlouhe dobe setkat s kamarady a zasvecene pohovorit ..

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od ciba »

Mark Levinson píše:Gratuluji ke krásné sestavě, bedny vypadají impozantně. To jsou keramické měniče německé výroby Tiel? Zvuk spolu s Audio Aero musí být zážitek, to by mne velice zajímalo.
Ještě jednou gratulace *palec* .
Dik , casem o nich napisu vice , urcite je to zajimavy a neortodoxni kus hifi . Jsou to keramicke aaccutony -http://www.thiel-partner.de/e_index_netscape1280.html ,pro stredy a vysky tam je magnetostat od firmy stage accompany Obrázek http://www.stageaccompany.com/en/products/ribboncd.php, kazdy z techto reproduktoru ma vlastni zesilovac , basy 2x 240w , pasek 80w . O zvuku je slozite psat , samozrejme je lepsi si to poslechnout na vlastni usi a udelat si obrazek sam .

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 762
Registrován: 17 dub 2008 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od Acon »

Nazdar. Svojho času si sa niekde vyhrážal, že Ti hrozia nejaké Wilsony. Ako to dopadlo?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti