dadaft

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
pasul
Kontaktovat uživatele:

Re: dadaft

Příspěvek od pasul »

Takže něco bych rád teď řekl. A to toto:

Za prvé: Jsem z toho všeho totálně mimo, v prdeli, v hajzlu a absolutně to nechápu. Ale myslíš to opravdu jako honit čtyři bedny v prostoru? A pokud ano, ještě jsi nepsal, kde jsou levé a kde pravé reprobedny. A samozřejmě když už jde o to 3D, tak v jaké výšce mají být umístěné? Šipky ukazují natočení v prostoru?

Za druhé: Ano Syčák si z tebe opravdu dělá jen prdel. Já osobně jsem tě potkal a již mě nevadí ani tvůj styl psaní. Ovšem myslím si, že pro spousty lidí jseš pouze identita, která si tady ze všech dělá jen prdel a je za tím někdo jiný. *sunglases*

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

pasul

ten graf je přeci naprosto jasný.
už zrovna rýsuji ty čáry na parkety.
jen nemám zelenou.
natírám to žlutou.
snad to nebude v pro100ru vadit.

boxer

Příspěvek od boxer »

4 bedny a kruh se uzavřel.

Machalda měl zase pravdu.

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Dadaft není člověk dadaft je bůh.

Ten tvůj obrázek mě tak trochu dostal ted přemýšlím nad jeho realizací.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

hm, takže Syčák je jen obyčejný vychcaný h...l, co si doma honí brko nad tím, jak je strašně vtipný.
:(
nechce se mi tomu věřit.
jestli je to pravda, tak poslyš: tohleto už jen tak nepřejdu.
vyrovnáme se, ať už tak anebo tak...

první návrh:
ty si myslíš, že ty tvoje hromškopky umí něco extra?
tak ti jistě jako slušné a odpovídající vyrovnání našeho menšího nedorozumění nepřijde zatěžko vzít si na chvíli testovací cd Usher no. 27, a v první části skladby 9, Soul of Great (Drum Music), spočítat na kolik bubnů a kolik bubeníků hraje.
není to nic složitého a já budu vědět, že se na mě přece jen nevytahoval nějaký podržtaška.
máš to za 5 minut hotové a já pak odvolám první větu tohoto příspěvku a mohli bychom to uzavřít v klidu.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

pasul

myslím to naprosto vážně. je to 3D bez jakékoliv myslitelné námitky. tu variantu výše jsem dneska vyzkoušel a mám ji teď v provozu...

nemusíš si nic představovat, nic domýšlet, do ničeho se nořit.
nepotřebuješ ani mít správnou náladu.
věci se prostě dějí...
v On the Run z Dark Side... třeba přímo vidíš toho borce, jak běží zezadu zleva doprava, a pak proběhne přímo před tebou - slyšíš jeho dech, jak mu tikají hodinky ---- je to prostě absolutní psycho!
a ty zvuky!!! já vůbec netuším, jak to tehdy dělali, ale na tohle nemají ani ty nejmodernější počítačové šílenosti. VIDÍŠ je pohybovat se. několik ti jich projede hlavou. obzvlášť ten druhý, malý, kulatý, přímo zepředu do palice je nářez... brrr
něco se ti zastaví přímo za hlavou a tiše a zlověstně to mrčí.

to nejsou žádné výplody mého vyhuleného mozku. nemám sice bedny nic extra, spíš vlastně vůbec nic extra, takže něco nezní dost noblesně, ale jinak...

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík »

To je masakr!!!!! Ten druhej nakres si vytisknu na A3 a povesim do kanclu. Neco tak dobryho jsem nevidel od doby, co si jedna ultrafeministicka kolegyne udelala pracovni nastenku. Zitra vam sem dam fotku (vyfotil jsem si ji). Tohle chce dar od boha. Nemas to ve vektoru, Dadafte? To uz je v podstate umeni!

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

TAK DOST.

ty si klidně před časem Machalíku přišel do vlákna, které jsem si založil, a aniž bys cokoliv řekl k tématu nazval jsi mě pičou a napsal, že je mě všude plno, že kecám kokotiny a tebe že už to pěkně sere...
já na city nehraju. nezajímá mě, jestli ho mám většího než ty, protože si na rozdíl od tebe nemyslím, že chlapa dělá pták. nijak jsem to nehrotil. nestálo mi to ani za těch pár řádků. jenže ty a s tebou jiní takoví, jste si začali myslet, že jsem fackovací panák a že se můžete na můj účet dobře bavit. pravda, hovna, která si mám rozmazávat ve vlasech, byla přece jen trošku moc. jenže co už taky. už několik měsíců na téměř cokoliv, co napíšu, okamžitě přichází dehonestující reakce. stáhnul jsem se do několika málo vláken, protože jsem nechtěl cizí rozbíjet kvůli vašeho povyražení. nakonec mi zbylo už jen toto mé osobní.
většina už si tak nějak zvykla. pozvání na návštěvu se řeší stylem "hej, dadaft, kde že to bydlíš, chci to vidět...", moje příspěvky se hodnotí slovy "to je na chocholouška", masakr anebo BLÁBOLY. když vyzvu člověka, který má jiný názor a za bláboly označil ten můj, ať tedy řekne, jak to je, vůbec mu nevadí, že celou dobu vím, že žádné vysvětlení nezná. a že mě tedy shodil jen tak, z plezíru. no a?
no a nic přece.
potřeboval jsem ještě něco doříct, protože mi došlo, že to přece jen není tak jednoduché, jak se tomu, kdo je do věci úplně ponořený, může zdát. shodou okolností se zrovna objevil Syčák. vím, kdo je Syčák. všichni to ví. všichni věděli o co jde. jaká legrace!

zapálím si dnes poslední cigárko.
je dobré...

a tím to definitivně hasne.

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

Dadafte, neodchazej! Klidne i po dvacatypaty te budem premlouvat, abys tu zustal. *fnuk*

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

dadaft píše:nepřijde zatěžko vzít si na chvíli testovací cd Usher no. 27, a v první části skladby 9, Soul of Great (Drum Music), spočítat na kolik bubnů a kolik bubeníků hraje.
Dej odkaz. A kdo bude dělat rozhodčího, které číslo je správně?

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík »

Tady je ta slíbená nástěnka.

Obrázek

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

Ty vole, doufam, ze od te doby co si to povesila do kancelare si davas pozor, abys k ni byt ani sekundu nestal zady.

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík »

Tušil jsem to o ní už předtím, tohle neutajíš. Hlídám si ji, to je jasné.
Dělala na tom dva dny.
Mám i detaily různých sekcí a občas i ty texty. Je to opravdu dílo; připomíná mi to obrazy Hieronyma Bosche.
Dadaft jistě také odněkud čerpá inspiraci, ale nevyznám se v tom moderním umění natolik, abych to dokázal identifikovat. Dám to k posouzení kamarádovi obrazářovi.

Sycak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sycak »

Dadaft
Nestačím se divit. V žádném případě si nemyslím, že můj aparát umí něco extra a je všeobecně známo, že ho celý prodávám. Stačí kouknout do inzercí. Na rozdíl od jiných, zaslepenců, s reprodukovaným zvukem spokojen nejsem a nejspíš nikdy nebudu. S živou muzikou si to asi nikdo nikdy nesplete. Je to jenom takové hraní si s technikou. Počítání se ovšem nebráním, i když 3D dle Tvých návrhů rozhodně nemám. Jen musím někde sehnat to referenční CD. Podobné pitomosti totiž nevlastním. Takže až to seženu, dám vědět.
Tak jako tak, první větu bys měl odvolat hned, protože je to blábol. h...l jistě jsem a vychcanej nejspíš taky. Ty to ale nemůžeš vědět, protože jsme se nikdy osobně nesetkali a já z tebe nemám a ani nemohu mít žádný užitek. Takže přinejmenším ve vztahu k Tobě je to lež jako věž. A že bych si honil brko? Po tom, co si žádá okolí? Nejsem stroj.
Dělej se sebou něco, nebo se doopravdy zblázníš!

Odpovědět