dadaft

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: dadaft

Příspěvek od dadaft »

... a to bych zažil nerad.

boxer

Příspěvek od boxer »

DADAFT

Jestli si budeš dál Dadafte psát takhle svá vyznání,dávat si dalším příspěvkem otázky a dalším odpovědi a zase dalším to zpochybňovat,

...tak nebudu nikdy mít nejvíc příspěvků *headbang* . Já to prostě nestihnu. :evil: :roll:

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík »

Dadafte, omlouvám se za ukradení ikonky, udělal jsem to z nedbalosti a lehkomyslnosti. Je samozřejmě tvoje. Tady ti ji vracím zpátky:

Obrázek

Kliknutím zde si můžeš stáhnout i zdroj.

boxer

Příspěvek od boxer »

Když už jsem v tomto vlákně sem postnul ten barevný výtvor od hifi voice,tak aby zase nebyly připomínky,že sem nedám jen odkaz,ale celý článek,tak tak činím.

Myslím,že je to opravdu dobrý.

http://www.audiodrom.cz/audiofeel_testy ... jinak.html

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih »

Chlapi, proč se na to nevykašlete? Co ten Dadaft dal světu hifi? No, to je moc silný výraz, co dal Vám? Jen šoupe čtyřmi upravovanými (aniž o tom něco málo ví) bednami a vnucuje svoje naprosto nepřenositelné nápady. Nebo vám to něco přineslo? V každém oboru co znám se najde nějaký experimentátor, ale tohle je už moc. Duševno a s tím spojené choroby je nejméně prozkoumaná oblast, tady se to jen potvrzuje.
Jak postupujete Vy, když nejste spokojeni jak Vám to hraje? Koupím něco lepšího a to minimálně o třídu než jsem měl před tím. A když to nefunguje, tak už to neřeším. to by se jeden zbláznil a točil se v kruhu. Ostatní je ztráta času. Zatím co se tady kupí jedna sr...ka větší než druhá....Trabant vylepšuje Wartburgem a po týdnu naopak.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Boxere, jako vždy máš pravdu a ten článek je pravda^2. Tomu článku dávám 5 *thumbs up* z 5-ti *thumbs up* .

boxer

Příspěvek od boxer »

Trabant vylepšuje Wartburgem a po týdnu naopak.

No jo MIHu,ale je tu alespoň sranda a navíc,v okurkové sezóně,je přeci každá uhorka dobrá,ne?

Tak co? A je to navíc jeho uhorkový vlákno. :P

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony »

Z mojho pohladu vlakno uplne, ale uplne o nicom:-(
Vypovedna hodnota rovnajuca sa nule.
Akurat sa tu poniektori kolegovia hifisti pozabavaju - to je asi tak vsetko...

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

Tony píše:Z mojho pohladu vlakno uplne, ale uplne o nicom:-(
Vypovedna hodnota rovnajuca sa nule.
Akurat sa tu poniektori kolegovia hifisti pozabavaju - to je asi tak vsetko...
A nebo si tu nekdo honi mnozstvi svych prispevku, aby byl vyhlasen v pristim roce nejvetsim z aktivistu. Asi si taky zalozim sve vlakno, ale jeste mne nenapadl nazev. Treba "Stourani v nose v 3D" ;)

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

všem!

dnes jsem učinil v brně neskutečný objev!!!!
POZOR. uwaga, UWAGA!!!!

MACHALÍK JE ŽENA.

občanským jménem marie chalíková.
bytem brno - bohunice.

už je a bude nám lecos jasnější.
že,... třeba dadaftíku?

merhaut

Příspěvek od merhaut »

Mně byl vždycky podezřelá, ten lačný pohled na velký bedny... jak na náhražku velkýho chybějícího hentoho... i když tak to mají i jiní tuná... zkrátka, škaredá Machalík, a ani na osmistovku nemá...

boxer

Příspěvek od boxer »

Mně byl vždycky podezřelá *thumbs up*

Jo tak plachtáci byly něco jinýho?

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

no já ti MIHu nevím. koupit si můžeš nějaký komponent, tohle ne.

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík »

Lachime, ty mizero, tys me tak vytocil, ze jsem ti v hysterii odepsala do Pytlova vlakna. Ale patri to sem!!!

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

Mih píše:Chlapi, proč se na to nevykašlete? Co ten Dadaft dal světu hifi? No, to je moc silný výraz, co dal Vám? Jen šoupe čtyřmi upravovanými (aniž o tom něco málo ví) bednami a vnucuje svoje naprosto nepřenositelné nápady. Nebo vám to něco přineslo? V každém oboru co znám se najde nějaký experimentátor, ale tohle je už moc. Duševno a s tím spojené choroby je nejméně prozkoumaná oblast, tady se to jen potvrzuje.
Jak postupujete Vy, když nejste spokojeni jak Vám to hraje? Koupím něco lepšího a to minimálně o třídu než jsem měl před tím. A když to nefunguje, tak už to neřeším. to by se jeden zbláznil a točil se v kruhu. Ostatní je ztráta času. Zatím co se tady kupí jedna sr...ka větší než druhá....Trabant vylepšuje Wartburgem a po týdnu naopak.
už tady teď proběhlo dost vášní. pokusím se být věcný MIHu.

ten dadaft, jak říkáš, je duševně chorý, šoupe, neví a vnucuje.
moc pěkné.
akorát, že to moc nesedí.

předvčerem jsem v bedně s repráky, co mám ve sklepě, našel dva vyhovující, takže jsem do výhybky nemusel šahat...
je to hotové.
nejen že to není úplný nesmysl, protože ten nápad s reverzním párem beden funguje, ale čistě pro tvou informaci: funguje navíc naprosto skvěle.

říkám ti, co je. a netrvám na tom, že mi musíš věřit.

Odpovědět