dadaft

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
merhaut

Re: dadaft

Příspěvek od merhaut »

3D ve 2 osách? Nobelovka za geometrii čeká. Zbytek už nějakou dobu nekomentuju...

boxer

Příspěvek od boxer »

chápete, co to znamená?

*fnuk* NEE. :?

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

dadaft píše:PROTOŽE V 3D JE ORCHESTR ABSOLUTNĚ NALADĚNÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja jsem tedy, jak by poznamenal kolega Machalik, nezkuseny, ale co znamena "absolutne naladeny"?

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

oboje jsem čekal,

já vím, ve skutečnosti to 3D doslova není, ale jak jinak o tom mám mluvit? to bych se už zamotal úplně...

nic si z toho nedělej, já to taky úplně nechápu, jenom to prostě funguje. je to naprosto famózní zážitek. kdyby mi s tím někdo pomohl, místo těch chytráckých řečí neználků...

to znamená jako přímo na koncertě.

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

dadaft píše: to znamená jako přímo na koncertě.
jo tak... ja cekal neco jako zavislost frekvence na teplote v mistnosti, nebo mozna celkove energii vesmiru, nebo neco podobneho, a ono to zatim pred prestavbou hralo o ton pod ton...

boxer

Příspěvek od boxer »

Když jsme jezdili s bryčkou a pštrosem kolem štípajícího Waterse po prašné,tu po štěrkové cestě mezi stodolou,plotem,altánkem a studnou,to byla hudební poesie.

Teď už je to psychidelický závan Syda střihnutýho Sidem a podpořený Kurtem.

(Kdyby někdo nevěděl o jaké pány se jedná,tak nechápu,že Dadaftovy story můžete číst,natož chápat.) :shock:

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

inu dobrá.

toto fórum právě přišlo o svého druhého člena.

boxer

Příspěvek od boxer »

Ale nepřišlo.

Proč by?

To nám nedáš možnost to vše pochopit a pomoct nám to nainplantovat do našich domovů?

Sobče.

Machalík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Machalík »

Dadaft (znovu) odchazi!! Vsadim se, ze tohle byl jeho posledni prispevek (az do priste).

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

Run Forrest, Run!

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

dadaft

proč??
zachovej odstup a piš dál.
bylo by to škoda.

Sycak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sycak »

Tak tohle se vám pánové nepovedlo. Doufám, že se Dadaft nenechá znechutit a vrátí se. Je to člověk, který, jak se zdá, postupně odkryl SKUTEČNÉ tajemství reprodukce HUDBY! Některé jeho postupy jsem již aplikoval a ono to vážně funguje!!! Odchod takového člověka by byl velkou ztrátou pro všechny. "Odborníci" (PMA, Sýkora a další) nám nic užitečného neporadí, protože zkrátka nic nevědí.

Donuts
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donuts »

*2thumbsup*

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

syčák

moc jsi mě rozesmál.
máš dar od boha.
a cédéčko od něj vlastně také!

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

Sycak píše:Některé jeho postupy jsem již aplikoval a ono to vážně funguje!!!
Mohl by ses rozepsat více?
Já si taky nemyslím, že by ve všem neměl pravdu, v hodně věcech ano, dokonce asi i někdy v těch pro ostatní nepříjemných, ale myslím, že nejde o žádné unikátní objevy, i když je dobře, když ty informace někdo shrne na jednu hromadu, ať je o čem přemýšlet. Jen někdy ty info jsou zahrnuty hromadou balastu a někdy i záměrných dezinformací jak tady několikrát doznal, což je škoda.

Takže pokud se tobě něco nějak podařilo, dej vědět.

Já za sebe mohu říci, že jsem díky tomu začal taky experimentovat a experimentuji tak nějak stále, a mohu potvrdit, že opravdu i centimetrové posuny mají dost vliv na soundstage. Ale definitivní stav určitě nemám, ten záleží i na dalších komponenetech, které průběžně měním. Ale Dadaftovy nákresy moc neberu, věci jsou v reálu mnohem složitější. Jen u něj díky opravdu velké a relativně souměrné místnosti je leccos jednodušší. Na myslím posledním jeho nákresu jsem si všiml, že vlastně odpovídá jednomu z principů, o kterém jsem už několikrát četl - rozdělit místnost kvůli minimalizaci rezonancí na třetiny a do průsečíků umístit bedny. Mi to tak přibližně zatím taky vychází, v předozadním směru, repro podél delší strany místnosti, něco přes 100 cm od přední zdi, asi 120 cm od levé zdi, zatlumený panel, jen to poslouchám z opačné strany beden než Dadaft (v té době, a pokud ten nákres nebyla mystifikace) ;) .

Odpovědět