Filip Kolinský

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Filip Kolinsky
Příspěvky: 424
Registrován: 18 dub 2008 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Kolinský

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Efičáku pro tebe budou dvě balení, aby alespoň něco zbylo pro děti! :lol: V srpnu je k vám dopravím.
brvr píše:Ak tie bedínky hrajú tak nádherne ako vyzerajú, musí to byť fakt paráda.
Sám nehodnotím jak hrají, nechávám na druhých. Uvidím, až je zapojím na jiné železo. A k jejich vzhledu? V reálu se mi tak krásné nezdají. Asi se mi ta fotka podařila a vypadají na ní krásně maretingově! *2thumbsup*

Uživatelský avatar
Filip Kolinsky
Příspěvky: 424
Registrován: 18 dub 2008 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Kolinský

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Pro Efičáka a nejenom pro něj. "Noční poslech".
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 426
Registrován: 17 dub 2008 20:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Kolinský

Příspěvek od Zbynek »

Poslech u Lampophila byl velmi příjemnou zkušeností.

Jak zmiňuje Efičák, naše soudnost byla hned ze začátku narušena ještě teplými oříškovými original Karlsbad oplatky. Sacharidy ihned začaly působit a endorfiny či jak se ty sloučeniny jmenují hned začaly účinkovat.

Chválit nemá smysl a tak jediná výtka mě i Rowinga směřovala k zesilovači. Má svůj výkonový limit a přes ten nepřejde. Je-li Phil zvyklý na hlasitost řekněme tichou nebo střední (dle mého ucha), pak je vše v pořádku a ten limit mu nevadí.
S Rowingem jsme ale zvyklí poslouchat hudbu (podle momentální nálady) někdy tiše, někdy středně a někdy taky NAHLAS.
A nahlas v našem pojetí už ten zesilovač nestíhal.

Btw.: vzpomínám Phile na Tvoji krabici s LPčky s klasikou *palec* *palec* Tu blízkost německých antikvariátů vám kluci upřímně závidím.

Děti měly z oplatků velkou radost a velmi jim chutnaly.
Moje radost z jejich radosti pak byla jemně zkalena až když mi partnerka s výhrůžným výrazem ve tváři vrazila do ruky vysavač a já se vydal na lovení drobečků...

Uživatelský avatar
Filip Kolinsky
Příspěvky: 424
Registrován: 18 dub 2008 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Kolinský

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Zbynek píše:Poslech u Lampophila byl velmi příjemnou zkušeností.

Jak zmiňuje Efičák, naše soudnost byla hned ze začátku narušena ještě teplými oříškovými original Karlsbad oplatky. Sacharidy ihned začaly působit a endorfiny či jak se ty sloučeniny jmenují hned začaly účinkovat.

Chválit nemá smysl a tak jediná výtka mě i Rowinga směřovala k zesilovači. Má svůj výkonový limit a přes ten nepřejde. Je-li Phil zvyklý na hlasitost řekněme tichou nebo střední (dle mého ucha), pak je vše v pořádku a ten limit mu nevadí.
S Rowingem jsme ale zvyklí poslouchat hudbu (podle momentální nálady) někdy tiše, někdy středně a někdy taky NAHLAS.
A nahlas v našem pojetí už ten zesilovač nestíhal.

Btw.: vzpomínám Phile na Tvoji krabici s LPčky s klasikou *palec* *palec* Tu blízkost německých antikvariátů vám kluci upřímně závidím.

Děti měly z oplatků velkou radost a velmi jim chutnaly.
Moje radost z jejich radosti pak byla jemně zkalena až když mi partnerka s výhrůžným výrazem ve tváři vrazila do ruky vysavač a já se vydal na lovení drobečků...
Zbyňku buď rád, že jsi vyfasoval alespoň vysavač. Znám případy, kdy se drobečky nahání malým smetáčkem na lopatku a ty mrchy jsou najednou kurevsky živé! :lol:

O limitu zesilovače vím a přemýšlím nad některými možnostmi co s tím provést, ale nespěchám, tak jako vždy.

Dovolil jsem si lehce domácí upgrade.
Díky své maximální šikovnosti *palec* jsem byl donucen k výměně přenosky. Za umřenou *fnuk* Ortofon Rondo Bronze bylo raménko RPM10 osazeno Ortofon Jubilee *bravo* , ke které jsem přiřadil místo Tube Boxu phono Clearaudio Balance +. *thumbs up* Obměnil jsem i repro kabely, kdy jsem místo RG213 použil u středů a výšek Kimber TC4, na basy přišly Kimber PR8.

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Kolinský

Příspěvek od Rowing »

Hezky Phile, moc se těším na další návštěvu u tebe *thumbs up*

Uživatelský avatar
Filip Kolinsky
Příspěvky: 424
Registrován: 18 dub 2008 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Filip Kolinský

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Ahoj Pipísu,
momentálně jsem težce zaneprázdněn. Po přestěhování do nového pracuji dlouho do noci a není tak čas na nějaký výlet, nebo na příjem nějakých návštěv *fnuk* . Ani nevíš, jak bych si rád tvůj čaj dal. Vidím to tak na polovinu tohoto měsíce, dřív asi né. DACana klidně vezmu.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host